تحلیل آنچین

آیا سرمایه‌گذاران خرد در حال بازگشت به بازار بیت کوین هستند؟

یک تحلیلگر مطرح ارز دیجیتال معتقد است با افزایش تعداد آدرس‌های جدید بیت کوین، با وجود شرایط نابسامان بازار، سرمایه‌گذاران خرد کریپتو ممکن است در حال بازگشت باشند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، علی مارتینز (AliCharts)، نموداری را با ۶۶٬۰۰۰ دنبال‌کننده خود در پلتفرم شبکه اجتماعی X به اشتراک گذاشت و تفسیر کرد که احتمالا سرمایه‌گذاران خرد در حال بازگشت هستند.

بازگشت سرمایه‌گذاران خرد

علی مارتینز نموداری را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد تعداد آدرس‌های جدید در بلاکچین بیت کوین خط روند نزولی را شکسته است.

سرمایه‌گذاران خرد بیت کوین در حال بازگشت هستند! تعداد آدرس‌های BTC جدید در شبکه به ۳۵۲٬۱۲۴ رسیده است که بالاترین سطح از آوریل امسال را نشان می‌دهد.

تعداد آدرس‌های جدید بیت کوین - منبع: گلسنود
تعداد آدرس‌های جدید بیت کوین – منبع: گلسنود

مارتینز در ادامه خاطر نشان می‌کند که ماینرهای بیت کوین در حال تسلیم شدن در موقعیت‌های خود هستند که عموما به عنوان نشانه‌ای برای شروع بازار صعودی بیت کوین تلقی می‌شود.

شاخص موقعیت ماینرها - منبع: کریپتو کوانت
شاخص موقعیت ماینرها – منبع: کریپتو کوانت

مارتینز تحلیل خود را با ذکر این نکته به پایان می‌رساند که یک نهاد در صرافی رمزارز بای‌بیت در حال انباشت بیت کوین در ریزش اخیر است.

شخصی در بای‌بیت در حال خرید در کف بیت کوین است که از افزایش اخیر در نسبت خرید/فروش تیکرهای بیت کوین (TakerBuy/Sell Ratio) مشهود است!

نسبت خرید/فروش تیکر بیت کوین - منبع: کریپتو کوانت
نسبت خرید/فروش تیکر بیت کوین – منبع: کریپتو کوانت

نمودار مارتینز نشان می‌دهد نسبت خرید/فروش تیکرها (Taker)، یا نسبت بین حجم لانگ و شورت در بازار مشتقات، برای بیت کوین در سطح ۱۲.۳۰۶ قرار دارد. مقادیر بالای ۱ نشان می‌دهد گاوهای بیت کوین در حال قرار دادن موقعیت‌های خرید در قیمت بازار هستند.

قیمت بیت کوین در زمان نگارش این مطلب ۶۲٬۶۷۰ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳٪ افزایش داشته است.

منبع
دیلی هودل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا