اخبار آلتکوین

شرکت ریپل در نامه‌ای مخالفت خود را با درخواست تجدیدنظر SEC اعلام کرد

تیم حقوقی شرکت ریپل در نامه‌ای به آنالیسا تورس، قاضی پرونده علیه کمیسیون بورس آمریکا، مخالفت خود را با درخواست تجدیدنظر این کمیسیون اعلام کرد. به گفته ریپل، هیچ «وضعیت فوق‌العاده‌ای» به وجود نیامده که پیش از حل و فصل شدن این پرونده بتوان درخواست تجدیدنظر داد و قاضی نباید با آن موافقت کند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش بی‌این‌کریپتو، کمیسیون بورس آمریکا در تاریخ ۹ آگوست (۱۸ مرداد)، درخواست تجدیدنظر خود به حکم اختصاری پرونده ریپل مبنی بر اوراق بهادار نبودن فروش XRP به سرمایه‌گذاران خرد را به دادگاه ارائه کرد.

تصویری از نامه شرکت ریپل به دادگاه - منبع: Court Listener
تصویری از نامه شرکت ریپل به دادگاه – منبع: Court Listener

استوارت آلدروتی (Stuart Alderoty)، مدیر ارشد حقوقی ریپل در این رابطه می‌گوید:

هیچ وضعیت فوق‌العاده‌ای وجود ندارد که قانونی که می‌گوید پیش از درخواست تجدید نظر، تمام مسائل مربوط به طرفین باید حل و فصل شود را نقض کند.

کمیسیون بورس آمریکا در نامه خود از قاضی خواسته بود تا حین فرایند تجدید نظر، این پرونده متوقف شود چراکه این کمیسیون درگیر دعاوی حقوقی دیگری از جمله پرونده‌های مرتبط با صرافی‌های بایننس و کوین بیس است که نتیجه دادگاه تجدیدنظر می‌تواند روی آنها تاثیر بگذارد. SEC خطاب به قاضی گفت معتقد است بازنگری حکم موقت دادگاه در این برهه ضروری و حائز اهمیت است.

برد گارلینگهاوس (Brad Garlighouse)، مدیرعامل شرکت ریپل در واکنش به درخواست تجدیدنظر کمیسیون بورس خاطرنشان کرد حتی اگر این درخواست مورد موافقت دادگاه قرار گیرد، این واقعیت که XRP اوراق بهادار نیست را تغییر نمی‌دهد.

وی در این رابطه گفت:

این مربوط به دادگاه و پرونده نیست. اما SEC همچنان مدعی است من و کریس [کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران ریپل] با اعتقاد به اینکه XRP اوراق بهادار نیست، بی‌پروا عمل کرده‌ایم. چنین چیزی کاملا بی‌معنی است. مشتاقانه منتظر اینیم تا از نظر قانونی و در واقعیت به کمیسیون بورس ثابت کنیم اشتباه می‌کند.

در زمان نگارش این مطلب و در واکنش به سقوط گسترده بازار رمزارزها، قیمت XRP نزدیک به ۱.۷٪ کاهش یافته و به ۰.۵۹ دلار رسیده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا