اخبار آلتکوین

کمیسیون SEC آمریکا درخواست تجدیدنظر پرونده ریپل را به دادگاه ارائه داد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در نامه‌ای درخواست تجدید نظر خود برای حکم اختصاری پرونده ریپل را به دادگاه تجدیدنظر ارائه کرد. SEC به دنبال تغییر حکم دادگاه مبنی بر اوراق بهادار نبودن فروش XRP به سرمایه‌گذاران خرد است.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از کوین تلگراف، کمیسیون بورس روز گذشته در نامه‌ای به آنالیسا تورس (Analisa Torres)، قاضی پرونده نوشت عقیده دارد تصمیم او مبنی بر اوراق بهادار نبودن ارز دیجیتال XRP مستلزم بررسی مجدد در دادگاه استیناف و تجدید نظر است.

کمیسیون بورس آمریکا از قاضی خواست تا در طول فرایند تجدیدنظر، این پرونده را متوقف کند چراکه این کمیسیون درگیر چند دعوی حقوقی دیگر از جمله پرونده‌های مرتبط با صرافی‌های بایننس و کوین بیس است که نتیجه دادگاه تجدیدنظر می‌تواند روی آنها تاثیر بگذارد.

کمیسیون بورس آمریکا در این نامه نوشته است:

بازنگری حکم موقت دادگاه در این پرونده ضروری است. این دو موضوع، سوالات حقوقی مهمی هستند که زمینه اختلاف نظر قابل توجهی را فراهم کرده است.

نامه کمیسیون بورس آمریکا به قاضی آنالیسا تورس - منبع: SEC
نامه کمیسیون بورس آمریکا به قاضی آنالیسا تورس – منبع: SEC

SEC در این نامه خاطرنشان کرد به دنبال مشخص کردن صحت و سقم تصمیم دادگاه مبنی بر اوراق بهادار نبودن فروش برنامه‌ریزی‌شده ارز دیجیتال XRP در صرافی‌ها و به سرمایه‌گذاران خرد است.

علاوه بر این، کمیسیون بورس در این نامه به تصمیم قاضی پرونده شرکت ترافورم لبز اشاره کرد. جد راکف (Jed Rakoff) قاضی پرونده ترا و کمیسیون بورس در جلسه اخیر این دادگاه ضمن رد حکم اختصاری دادگاه ریپل، مدعی شده بود ارزهای دیجیتال فروخته شده در صرافی‌ها می‌توانند اوراق بهادار باشند.

توییت ریپل
منبع: توییتر

درخواست تجدید نظر کمیسیون بورس حدود یک ماه پس از پیروزی نسبی ریپل در دادگاه ارسال می‌شود. قاضی تورس در حکم اختصاری اعلام کرد ارز دیجیتال XRP به خودی خود اوراق بهادار نیست اما در شرایط خاص مثل فروش به سرمایه‌گذاران سازمانی می‌توان آن را اوراق بهادار در نظر گرفت.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا