اخبار آلتکویناخبار عمومی

خطری بزرگ در کمین ریپل است!

به گفته مدیران ارشد ریپل، این شرکت با خطر بزرگ قانون گذاری دست و پنجه نرم می‌کند. این موضوع برای چندین ارز دیجیتال دیگر هم به وجود آمده است، اما در حال حاضر چنین جریانی متوجه شرکت ریپل شده‌ است و این شرکت برای مواجه با آن قدم های اولیه را برداشته‌ است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

ریپل در حال تشکیل تیم بزرگی می‌باشد تا با مشکلات موجود در فرآیند قانونگذاری مقابله کند. این اقدام مسئولیت سنگینی به همراه دارد چرا که مشتریان جدید استارت‌آپ های این تکنولوژی به دلیل مسائل قانونی بیش از حد ممکن است پشیمان شوند. آشیش بریلا مدیر محصولات ریپل اذعان کرد:

ما به دور دنیا سفر می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم قانونگذاری برای مشتری های آینده ما مشکلی ایجاد نمی‌کند. این امر طی دو سال آینده محقق خواهد شد. یکی از مسائل قانونگذاری که در حال حاضر با آن مواجه ایم این است که توکن XRP اوراق بهادار است یا خیر. کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا SEC با توجه به غیرمتمرکز بودن بیت کوین و اتریوم اعلام کرد که این دو ارز اوراق بهادار نیستند. اما به دلیل عدم ماینینگ و روش های مبهمی که XRP به چرخه تزریق می‌شود، جز ارزهای غیرمتمرکز قرار نگرفته است. مردم اکثرا XRP را به شدت با ریپل یکی می‌دانند وبه همین دلیل نگران هستند قانونگذاری سختگیرانه برای XRP ، بر روی ریپل هم تاثیر بگذارد. در حقیقت ریپل شرکتی است که مقدار زیادی توکن XRP دارد.

برد گارلینگهاوس مدیر عامل ریپل خاطر نشان کرد که ریپل و XRP ماهیت یکی ندارند. وی در ماه ژوئن بیان کرد:

کاملا واضح است که XRP اوراق بهادار نیست. XRP کاملا از ریپل جدا است و حتی اگر آزمایشگاه های ریپل از کار بیافتند این ارز کار خواهد کرد. مالکیت XRP به ما اجازه کنترل کامل این ارز را نمی‌دهد. عربستان صعودی نفت زیادی دارد اما کنترل آن را برعهده ندارد.

هر تغییری که در قانونگذاری کریپتو به وجود بیاید مشخص است که ریپل شدیدا تلاش می‌کند تا در این حوزه باقی بماند.

نظر شما چیست؟ آیا ریپل با ویژگی متمرکز بودن می‌تواند به مسیر خود ادامه دهد؟

 

منبع
cryptodaily

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا