اخبار خارجی

رقیب جدیدی برای متامسک؛ رابین هود کیف پول خود را عرضه می‌کند

پلتفرم معاملاتی رابین هود به تازگی اعلام کرده است قصد دارد کیف پولی جدید برای دسترسی مستقیم کاربران به توکن‌های NFT، صرافی‌های غیرمتمرکز، کلیه خدمات حوزه دیفای و انجام معاملات بدون کارمزد رمزارزها معرفی کند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دبلاک کریپتو، رابین هود روز سه‌شنبه اعلام کرد کیف پول جدید، کاملا مستقل از این پلتفرم معاملاتی خواهد بود و عملکردی مشابه با سایر کیف پول‌های غیرحضانتی مانند متامسک خواهد داشت. این شرکت خاطرنشان کرد قصد دارد طراحی زیبا و ساده‌ای را به کاربران ارائه دهد تا کاربران مبتدی در کار با این کیف پول مشکلی نداشته باشند. بدین ترتیب رابین هود قصد دارد کیف پول پشتیبانی کننده از حوزه‌های دیفای و وب ۳ خود را تا پایان سال جاری عرضه نماید.

ولاد تنف، بنیان‌گذار و مدیرعامل رابین هود در این رابطه اظهار داشت:

در رابین هود ما معتقدیم که ارزهای دیجیتال چیزی بیش از یک طبقه دارایی هستند. دیفای پتانسیلی دارد که به سیستم تامین‌کننده خدمات مالی در آینده تبدیل شود و ما می‌خواهیم به مردم کمک کنیم تا طیف کاملی از امکاناتی را که این فناوری‌های انقلابی ارائه می‌دهند را تجربه کنند.

وی افزود:

در حال ساخت محصولی هستیم که پیشرفته‌ترین کاربران دیفای را راضی و در عین حال، فضای ایمنی را برای تازه‌کارها در حوزه کریپتو فراهم می‌کند.

اما نکته قابل توجه برای کیف پول رابین هود این است که کاربران می‌توانند با استفاده از آن، بدون پرداخت هیچ کارمزدی، به مبادله رمزارزها و فعالیت در دیفای بپردازند.

رابین هود گفته است برای تحقق این ادعا، بر تامین کنندگان نقدینگی شخص ثالث تکیه خواهد کرد. همچنین خاطرنشان کرد تمرکز آن بر بازار این کیف پول در کوتاه‌مدت است و به دنبال سود نخواهد بود.

یوهان کربرات، مدیر ارشد بخش فناوری رابین هود در مصاحبه‌ای در این رابطه گفت:

ما این فضا را ترسناک نمی‌کنیم، بلکه استفاده از آن را آسان‌تر خواهیم کرد.

تصمیم شرکت رابین هود برای عرضه یک کیف پول غیرحضانتی در ادامه روند گسترده ورود شرکت‌های مختلف و عرضه محصولاتشان برای اکوسیستم دیفای صورت می‌گیرد. به عنوان مثال، کوین بیس اوایل این هفته سرویسی را معرفی کرد که امکان استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز را در اپلیکیشن این صرافی برای کاربران فراهم می‌کند.

پلتفرم رابین هود که به دلیل فراهم نمودن ابزارهای معاملاتی پیچیده‌ای چون قراردادهای اختیار به کاربران مبتدی، مورد انتقاد بسیاری از افراد قرار گرفته است. رابین هود خاطرنشان کرده با توجه به ارائه این کیف پول، بر موضوعات آموزشی تمرکز خواهد کرد تا کاربران برای تعامل با دیفای آماده شوند.

رابین هود در آخر در این رابطه گفت:

ما به شما دسترسی به همه چیز را خواهیم داد، با این حال، به شما نسبت به مسائل خطرناک هشدار می‌دهیم. در نهایت ما به جای شما تصمیم نمی‌گیریم.

منبع
theblockcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا