اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار عمومی

شکایت از مسیح بیت کوین و پاسخ های او!

جدال بازار ارزهای دیجیتال با بازار نزولی حکایتی مداوم است که کوین های محبوب را با افت های اساسی مواجه می کند. به تازگی، راجر ور، مدیر اجرایی Bitcoin.com و یکی از حامیان اصلی بیت کوین ABC یا همان بیت کوین کش، درباره بروز رسانی ها و پیشرفت های این شبکه صحبت کرد. ور یکی از پشتیبانان اصلی ABC است و پس از آنکه بیت کوین ABC از لحاظ ماینینگ از بیت کوین SV پیشی گرفت اظهار نظرهای قابل توجهی انجام داد.

 راجر ور در یک ویدیو منتشر شده توسط Bitcoin.com، به مساله سقوط قیمت اشاره کرد و اظهار داشت از آنجایی که پایین بودن قیمت ها موجب افزایش تمرکز بر ایجاد و گسترش موارد استفاده ارزهای دیجیتال می شود، میتوان آن را اتفاق خوبی در نظر گرفت. او همچنین در مورد Tips.bitcoin.com، یک اپلیکیشن مبتنی بر شبکه بیت کوین کش صحبت کرد که قصد دارد استفاده از بیت کوین کش را در پرداخت ها تسهیل بخشد. وی اذعان داشت:

این شرکت خواستار روز افزون استفاده بیت کوین کش توسط مردم است. شما می توانید برای ملزومات خانواده، تهیه هدیه برای دوستان و حتی پرداخت انعام به پیشخدمت های خود در رستوران ها از بیت کوین کش استفاده کنید. این امر نشانگر این نکته است که ایجاد موارد استفاده از ارزهای دیجیتال مهمتر از تمرکز بر نوسانات قیمت است.

در ادامه ور در مورد گسترش کوین تکست (Cointext) صحبت کرد، کوین تکست اپلیکیشنی است که از طریق آن کاربران می توانند به وسیله SMS به یکدیگر بیت کوین کش بفرستند. دامنه فعالیت Cointext در حال حاضر به ۳۵ کشور از جمله اوکراین، ایتالیا و بنگلادش گسترش یافته است.

ور که همچنین به عنوان مسیح بیت کوین مشهور است، ادامه ی بحث خود را در رابطه با Movo.cash پی گرفت و به مشارکت آن با بیت پی (Bitpay) اشاره کرد. از این طریق کاربران می توانند به وسیله بیت کوین کش در مکان هایی که درگاه های پرداختی اپل، سامسونگ و گوگل پذیرفته می شود خرید خود را انجام دهند.

راجر ور این اخبار را زمانی منتشر کرد که UnitedCorp یک شرکت توسعه و مدیریت، از شرکت و مدیرعامل Bitcoin.com شکایت کرد. این شکایت به دلیل هارد فورک بیت کوین کش و نحوه عملکرد ور و تیم بیت کوین ABC به دلیل دخالت در این فرآیند انجام شد. متن این شکایت به صورت زیر است:

متهمان این پرونده یعنی بیت مین، Bitcoin.com، راجر ور و کراکن به طور کل روش های ناعادلانه ای برای رقابت داشتند و از طریق یک سری اقدامات فریبنده و ناعادلانه، شبکه بیتکوین کش را به نفع خود دستکاری کرده و موجب خسارت به UnitedCorp و دیگر سهام داران بیت کوین کش شده اند.

نظر شما در مورد بیت کوین کش چیست؟

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا