اخبار آلتکوین

رونالدینیو اسطوره برزیلی فوتبال نیز در تبلیغ واتر کوین به مسی پیوست!

رونالدینیو اسطوره فوتبال، پس از تبلیغ واتر کوین (Watrecoin) در حساب اینستاگرام لیونل مسی، دومین فوتبالیسیتی است که این میم کوین مبتنی بر شبکه سولانا را تبلیغ کرده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، از روز گذشته، هیچکدام از این اسطوره‌ها در رابطه با استوری خود درباره میم کوین واترکوین اظهار نظری نکرده‌اند.

رونالدینیو هم به مسی پیوست

رونالدینیو در ۹ جولای (۱۹ تیر) در صفحه اینستاگرام خود با ۷۶.۶ میلیون فالوئر، مشابه لیونل مسی یک تبلیغ از واتر کوین سولانا همراه با عکس خود، منتشر کرد. وی در این استوری، اکانت اینستاگرام واترکوین را هم تگ کرد.

استوری واترکوین از رونالدینیو - منبع:‌ اینستاگرام
استوری واترکوین از رونالدینیو – منبع:‌ اینستاگرام

داده‌های کوین‌گکو نشان می‌دهد قیمت توکن WATER یک ساعت پس از پست رونالدینیو ۳۸.۸٪ افزایش یافت و به ۰.۰۰۱۲ دلار رسید. اما در حال حاضر به زیر ۰.۰۰۸ دلار سقوط کرده است. قیمت آن اکنون ۷۱٪ از سقف تاریخی آن در ۲۶ ژوئن (۶ تیر) کاهش یافته است.

نمودار قیمت واتر کوین - منبع: کوین‌گکو
نمودار قیمت واتر کوین – منبع: کوین‌گکو

قیمت WATER در واکنش به پست اینستاگرام مسی در ۸ جولای (۱۸ تیر) که تصویری مشابه با پست رونالدینیو به اشتراک گذاشته بود، ۱۵۸٪ افزایش یافت.

واتر کوین ظاهرا بر افزایش آگاهی در رابطه با مسائل مرتبط با آب، از جمله حمایت از پروژه‌های تجدیدپذیر که از جنگل‌زدایی جلوگیری کرده و به توزیع آب در آفریقا کمک می‌کنند، متمرکز است.

نقشه راه واتر کوین شامل برنامه‌هایی برای مشارکت با افراد مشهور و تبدیل شدن به یک توکن زیست‌محیطی متمرکز بر خیریه است.

در حالی که ظاهرا بنیاد WATER فقط ۵٪ از ۸۸.۸۸ میلیارد توکن WATER را برای خود نگه داشته است، آجی کاشیاپ (Ajay Kashyap)، یوتیوبر معروف، از جمله منتقدانی بود که واترکوین را به عنوان یک توکن پامپ و دامپ احتمالی معرفی کرد.

پونگا (Ponga)، یک مفسر ارز دیجیتال نیز افزود:

مشخص نیست که این پروژه واقعی است یا یک پامپ و دامپ دیگر. پس مراقب باشید!

رونالدینیو با ملیت برزیلی، در ماه آگوست در برابر یک تحقیق کمیته پارلمانی برزیل به دلیل طرح ادعایی ۶۱ میلیون دلاری هرمی کریپتو که از تصویر او استفاده کرده بود، حاضر شد.

طرح «18kRonaldinho»، وعده ۲٪ سود روزانه را به سرمایه‌گذاران داد و از تصاویر این ستاره بازنشسته فوتبال در بازاریابی خود استفاده کرد.

رونالدینیو هرگونه دخالت در این طرح را تکذیب کرد و گفت که هرگز با این پروژه شراکت نداشته است و او نیز قربانی بوده است؛ زیرا بدون اجازه او و از تصویر او استفاده شده است.

این در حالی است که چندین چهره برجسته از جمله کیتلین جنر (Caitlyn Jenner)، قهرمان سابق المپیک، توکن‌هایی را راه‌اندازی و تبلیغ کرده‌اند.

خزمت چیمایف (Khazmat Chimaev)، مبارز UFC، اخیرا ویدیویی را در اینستاگرام خود آپلود کرده است که در آن یک توکن را با استفاده از نام خود، Khazmat Chimaev و با نماد SMASH تبلیغ می‌کند. اما ادعا کرد که هیچ ارتباطی با این میم‌کوین نداشته است.

طبق گفته ZachXBT، توزیع توکن SMASH دارای ویژگی‌های یک طرح پامپ و دامپ بود، به طوری که تیم SMASH ظاهرا ۷۸٪ از عرضه آن را در اختیار دارد.

منبع
کوین تلگراف

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا