اخبار بلاکچیناخبار عمومی

سامسونگ خبر کیف پول کریپتو برای گوشی Galaxy S۱۰ را تکذیب کرد!

کمپانی بزرگ سامسونگ طی بیانیه ای رسما اعلام کرد که اخبار مبنی بر طراحی یک کیف پول سرد روی گوشی های مدل گلکسی ۱۰ (Galaxy S۱۰) شایعه است و حقیقت ندارد.

وبسایت sammobile.com در تاریخ ۱۰ دسامبر (۱۹ آذرماه) برخی از اپلیکیشن ها و دستاوردهای نوین مرتبط با دنیای کریپتوکارنسی را معرفی کرد. در این گزارش، به کمپانی بزرگ سامسونگ اشاره شد و گفته شد که این شرکت قصد دارد یک کیف پول سرد برای مدل گوشی گلکسی ۱۰ (Galaxy S۱۰) خود طراحی و پیاده سازی کند. اما به گزارش خبرگزاری کوین تلگراف، کمپانی سامسونگ مکاتباتی با این وبسایت داشته و طی آن اعلام کرده که این اخبار چیزی جز شایعه نیست.

با توجه به این موضوع نمی توان به طور قطع گفت صحبت های کدامیک درست و معتبر است. هر دو احتمال وجود دارد که از ابتدا این خبر بر اساس یک دروغ بنا شده یا کمپانی سامسونگ از این موضوع که برنامه های آینده اش بر ملا شده، تمایل داشته تا آن را شایعه ای بیش نداند.

درگیر شدن غول سامسونگ با دنیای بلاکچین البته اتفاق جدیدی نیست و مدتی پیش اخباری مبنی بر همکاری این کمپانی با یک بانک آلمانی برای استفاده از بلاکچین در بخش ارسال محصولات و شیپینگ شنیده شد که خود سامسونگ نیز آن را تایید کرد. طبق این خبر، سامسونگ از تابستان سال آینده بلاکچین خود را برای محقق کردن این خبر ایجاد خواهد کرد و تمام تراکنش های آن روی بلاکچین ذخیره خواهد شد.

در حال حاضر تنها خبری که در زمینه تلفیق گوشی های هوشمند و کریپتوها معتبر است و خود کمپانی نیز آن را تایید کرده، خبر اضافه شدن کیف پول HTC Exodus ۱ به گوشی های HTC است. طی این خبر اعلام شد که مرورگر مبتنی بر بلاکچین Brave نیز مرورگر رسمی این گوشی خواهد بود.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا