اخبار بلاکچیناخبار عمومیاطلاعیه صرافی

سامسونگ از بستر بلاکچین برای معاملات توکن اوراق بهادار استفاده می‌کند

بنابر گزارش یکی از خبرگزاری‌های کره جنوبی، تعدادی از شرکت‌های مهم اوراق بهادار در این کشور تمرکز خود را بر صنعت کریپتو معطوف کرده‌اند و قصد دارند در نیمه اول سال ۲۰۲۳ صرافی دارایی دیجیتال راه‌اندازی کنند. در میان شرکت‌هایی که چنین برنامه‌‌ای دارند نام سامسونگ سکیوریتیتز (Samsung Securities)، شرکت اوراق بهادار وابسته به شرکت بزرگ فناوری، سامسونگ، نیز مشاهده می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوپوتیتو، یکی از رسانه‌های محلی کره جنوبی به نام NewsPim فاش کرد که هفت شرکت بزرگ اوراق بهادار کره جنوبی قصد دارند در ماه‌های اول سال آینده میلادی صرافی‌ ارز دیجیتال راه‌اندازی کنند. NewsPim اظهار داشت این شرکت‌ها با قانون‌گذاران مالی کره جنوبی در حال همکاری هستند و احتمالا تا پایان سال ۲۰۲۲ مجوز چنین فعالیت‌هایی را دریافت خواهند کرد.

دو مورد از این شرکت‌ها Mirae Asset Securities و Samsung Securities هستند. میرا برای ورود به فضای کریپتو قصد دارد یک شرکت زیر مجموعه شرکت مشاوره دارایی خود ایجاد و تحت آن صرافی‌ای راه‌اندازی کند که خدمات معامله بیت کوین و اتر و همچنین NFTها را ارائه می‌دهد.

شرکت اوراق بهادار سامسونگ هم به دنبال ورود به تجارت توکن‌های اوراق بهادار بر بستر بلاکچین است. در سال ۲۰۲۱، این شرکت سعی کرد یک پلتفرم معاملات توکن راه‌اندازی کند اما نتوانست تیم لازم از متخصصان را سازماندهی کند.

برنامه‌های این شرکت‌های کره‌ای در راستای موضع مثبت رییس‌جمهور تازه منتخب این کشور، یون سوک-یول به فضای کریپتو است. رییس جمهور جدید کره جنوبی در ابتدای سال جاری میلادی قول داد معافیت‌های مالیات بر عایدی سرمایه در معاملات دارایی‌های دیجیتال را افزایش دهد و فضای بهتری برای سرمایه‌گذاران فضای رمزارزها ایجاد کند.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا