اخبار خارجی

پیش بینی ساتوشی ناکاموتو در مورد پذیرش بیت کوین اشتباه است!

طبق سخنان گاوین اندرسن (Gavin Andresen) یکی از توسعه دهندگان اولیه بیت کوین، ممکن است ساتوشی ناکاموتو، خالق ناشناس بیت کوین درباره سرنوشت این ارز دیجیتال اشتباه کرده باشد.

اندرسن که اولین بار در سال ۲۰۱۰ با بیت کوین آشنا شد و به توسعه دهنده ارشد بیت کوین تبدیل شد گفته است که پیش بینی ساتوشی ناکاموتو از این موضوع که تا سال ۲۰۳۰ حجم معاملات بین کوین بسیار زیاد خواهد شد یا از بین خواهد رفت می‌تواند اشتباه باشد.

گاوین گفت که این پیش بینی، احتمال وقوع حد بین این دو را نادیده گرفته است که طی آن، بیت کوین هم چنان استفاده خواهد شد اما ذخیره ارزشی خواهد بود که نه کامل فراموش شده و نه کامل رواج یافته است.

اندرسن همکاری خود با ساتوشی ناکاموتو را از دسامبر ۲۰۱۰ شروع کرد.

آخرین ایمیل تایید شده ساتوشی در تاریخ ۲۶ آوریل به اندرسن ارسال شده است و ناراحتی خود را از نحوه معرفی خود توسط رسانه ها صحبت کرده بود.

در این ایمیل نوشته شده بود:

ای کاش تو درباره من به عنوان یک فرد مرموز صحبت نکنی. رسانه ها بیت کوین را به یک ارز دزد دریایی تبدیل کرده اند. شاید به جای آن بهتر است پروژه متن باز ایجاد کنی و به توسعه دهندگان بیشتر اعتبار بدهی تا به انگیزه گرفتن آنها کمک کنی.

 

روز بعد، اندرسن برنامه خود برای برگزاری سخنرانی درباره بیت کوین در مقر CIA در ماه ژوئن را به طور عمومی اعلام کرد. رویدادی که ممکن است در ناپدید شدن ساتوشی نقش داشته باشد.

در سال های اخیر، اندرسن به عنوان حامی اتریوم بوده است و اخیرا نیز درباره پروژه های مورد علاقه خود در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ که مربوط به ارزهای دیجیتال هستند صحبت کرده است.

وی گفت:

به نظر من کریپتوکیتی ها جالب ترین پروژه مرتبط با ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۸ بود. هم چنین پروژه PoolTogether نیز جالب ترین پروژه سال ۲۰۱۹ بود. نمی‌دانم در سال ۲۰۲۰ چه پروژه ای برای من جالب خواهد بود اما احتمالا بر بستر اتریوم است.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا