اخبار عمومی

انعطاف کمیسیون SEC؛ ارائه فرم درخواست آنلاین برای راه اندازی ICO!

کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (SEC) از ارائه یک فرم درخواست آنلاین جهت برگزاری جلسات مشاوره و ارائه مباحث آموزشی و دیگر خدمات برای سرمایه گذاران ICO در تاریخ ۱۹ اکتبر خبر داد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

SEC فرم درخواست آنلاین عرضه می‌کند

SEC در حال تلاش برای ارائه بهترین روش ها به سرمایه گذاران در بازارهای ارزهای دیجیتالی و ICO است. این آژانس به تازگی فرم آنلاینی را فراهم کرده است که به سرمایه گذاران امکان می‌دهد تا در جریان امور قرار گیرند و جهت گیری خود را مشخص کنند. سرمایه گذاران هم چنین اطمینان حاصل می‌کنند که شرکت ها و استارت‌آپ ها برای کمک به آن ها، به اطلاعات صحیح دسترسی دارند.

در تاریخ ۱۹ اکتبر سال ۲۰۱۸، SEC فرم جدیدی را طراحی کرده است که از طریق آن سرمایه گذاران و شرکت های فناوری مالی می توانند تشکیل جلسات را درخواست داده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در جهت تطبیق با مقررات را بدست آورند. FinHub مرکز استراتژیک SEC برای نوآوری و فناوری مالی و همچنین نهاد مسئول توسعه این فرم است.

در گذشته SEC یک پروژه آموزشی توسعه داد که طی آن وبسایتی به اسم HoweyCoins ایجاد شد. این وبسایت ارائه کوین را شبیه سازی می‌کرد تا به سرمایه گذاران آموزش دهد قبل از سرمایه گذاری در یک پروژه کلاهبرداری به دنبال چه مواردی باشند. به جای ارسال کاربران به صفحه ICO، بازدید کنندگان با کلیک بر روی گزینه “الان کوین را بخر” وارد پنل آموزشی که شامل ابزار و نکته های مهم و راهنمایی  کننده از SEC و دیگر قانون گذاران مالی جمع آوری شده است، می شوند.

HoweyCoins بسیاری از ویژگی ها و ظواهر رایج پروژه های تقلبی را شبیه سازی می کند. این شبیه سازی شامل یک مقاله سفید یا در اصطلاح وایت پیپر با توضیحات پیچیده اما مبهم از اهداف و کاربرد پروژه، قول های بازپرداخت تضمینی، و البته شمارش معکوس ICO است.

SEC به راحتی و در زمان بسیار کم و با حداقل منابع، وبسایت HoweyCoins را راه اندازی کرد تا نشان دهد کلاهبرداران بسیار ساده می توانند پروژه های مجرمانه خود را عملی کنند.

جی کلیتون، رئیس SEC در نشست مطبوعاتی اظهار داشت:

ما از فناوری های جدید استقبال می‌کنیم، اما می خواهیم سرمایه گذاران از شکل و شمایل و ویژگی های کلاهبرداری ها مطلع شوند، بنابراین ما این سایت آموزشی را با بسیاری از علائم هشدار دهنده ایجاد کردیم. فناوری دفترکل توزیع شده می‌تواند راندمان و کارآیی فرآیند جذب سرمایه را افزایش دهد، اما تبلیغ کنندگان و صادر کنندگان باید اطمینان حاصل کنند که قوانین امنیتی را رعایت می‌کنند. و در آخر سرمایه گذاران را به پرس و جو و پشتکار داشتن تشویق می‌کنیم.

نوع درخواست ها

کاربران علاقه مند تنها می توانند یک درخواست را ارسال کنند و باید منتظر دریافت پاسخ باشند. این ویژگی جدید SEC در جهت ارائه بهترین اطلاعات برای آن دسته از کاربرانی که به دنبال مشاوره و راهنمایی هستند، طراحی شده است. سرمایه گذاران می توانند هرگونه اطلاعات مربوط به تکنولوژی مالی از جمله ICO و ارزهای دیجیتالی را درخواست کنند. آنها همچنین می توانند برای ملاقات با محققان عالی رتبه SEC برای دریافت مشاوره به صورت شخصی درخواست خود را ارسال کنند.

با این اقدام، SEC می خواهد به سرمایه گذاران یادآوری کند که راه ساده و آسان برای محافظت از سرمایه گذاری شما این است که سرمایه گذاری ها و مردم یا شرکت های ذینفع آنها را پیش از ورود به بازار و آغاز سرمایه گذاری به درستی شناسایی کنید. همه اینها در وبسایت آموزش سرمایه گذاران SEC به نشانی Investor.gov وجود دارد.

نظر شما در مورد این اقدام جدید SEC چیست؟

منبع
btcmanager

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا