اخبار عمومیایردراپ

معاملات توکن‌های SEI و CYBER آغاز شد + نحوه دریافت ایردراپ

معاملات توکن‌های Sei و Cyber امروز در ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران در صرافی‌هایی مانند بایننس، مکسی (MEXC)، بینگ ایکس (Bingx) و غیره آغاز شده است. افرادی که در شبکه‌های آزمایشی Sei مشارکت داشته‌اند واجد شرایط دریافت ایردراپ اعلامی توسط تیم پروژه خواهند بود. در این مطلب مراحل نحوه دریافت ایردراپ توکن‌های Sei و CYBER را توضیح خواهیم داد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

Sei یک بلاکچین لایه ۱ منبع باز و بدون مجوز است که به طور خاص برای تبادل دارایی‌های دیجیتال طراحی شده است.
Sei Labs، شرکت موسس بلاکچین لایه ۱ Sei، اعلام کرده است که شبکه اصلی آن پس از یک مرحله آزمایشی موفقیت‌آمیز اکنون فعال است. CyberConnect نیز یک شبکه اجتماعی وب ۳.۰ است که توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا برنامه‌های اجتماعی ایجاد کنند تا کاربران بتوانند با هویت دیجیتال، محتوا بسازند و ارتباط و تعامل داشته باشند.

مراحل دریافت ایردراپ توکن Sei

دریافت ایردراپ قرار بود با راه‌اندازی عمومی شبکه اصلی (Mainnet) انجام شود. کاربران باید برای بررسی واجد شرایط بودن خود به این لینک مراجعه کنند.

لازم به ذکر است که بنیاد Sei با شرکای خود برای شناسایی کاربران فعال تست‌نت در بلاکچین‌های زیر همکاری کرده است:

 • سولانا
 • اتریوم
 • آربیتروم
 • پالیگان
 • شبکه هوشمند BNB
 • اسمسیس (Osmosis)

این شبکه‌ها به این دلیل انتخاب شدند که کاربران آن‌ها بیشترین فعالیت را دارند.

کاربرانی که در لیست سفید (whitelist) قرار گرفته‌اند باید مراحل بعد را انجام دهند.

اولین مرحله اتصال کیف پول منطبق با Sei مانند Compass خواهد بود. دقت کنید که همان حسابی را به این کیف پول ایمپورت کنید که با آن مراحل ایردراپ را انجام داده‌اید. این احتمال وجود دارد که کیف پول‌های بیشتری در روزهای آینده برای شبکه اصلی Sei آماده شوند. اگر برای اولین بار است که این کیف پول را نصب می‌کنید، به یاد داشته باشید که عبارت seed خود را در جای ایمنی نگه دارید. اگر هم قبلا یکی از این کیف پول‌ها را به عنوان بخشی از شبکه تستی آتلانتیک ۲ نصب کرده‌اید، لطفا از به روزرسانی به آخرین نسخه آن اطمینان حاصل کنید. کیف پول شما باید به شبکه اصلی Pacific-1 متصل باشد.

با ورود به آدرس اعلام شده، در حال حاضر به صفحه استیکینگ پروژه منتقل خواهید شد که باعث سردرگمی کاربرانی شده است که برای دریافت ایردراپ خود وارد شده‌اند. مطابق اعلام تیم پروژه کاربران واجد شرایط مطابق یک برنامه که در آینده اعلام می‌شود قادر به دریافت توکن‌های خود خواهند بود.

در صورت مشخص شدن مراحل دریافت این ایردراپ، این خبر به روزرسانی می‌شود و مراحل آموزش داده خواهد شد.

آپدیت (۹:۳۲ پنجشنبه ۲۶ مرداد): پس از گذشت دو روز از اعلام ایردراپ احتمالی پروژه Sei و سردرگمی کاربران، حساب کاربری این پروژه در پلتفرم توییتر (X) در ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد) اعلام کرد کاربران می‌توانند با مراجعه به این لینک ایردراپ Sei و پاداش‌های شبکه تستی Atlantic را دریافت کنند. این شبکه که در تاریخ ۱۵ آگوست (۲۴ مرداد) از نسخه بتای شبکه اصلی خود رونمایی کرد، اعلام کرده بود توزیع ایردراپ همزمان با راه‌اندازی شبکه اصلی آن انجام خواهد شد. اکنون پروژه Sei از شبکه اصلی خود با نام Pacific-1 رونمایی کرده است.

کاربران برای دریافت ایردراپ لازم است کیف پول Compass را به آخرین نسخه 0.7.9 به روزرسانی کنند. نسخه‌های 0.7.8 و پایین‌تر نمی‌توانند پاداش ایردراپ را دریافت کنند. افرادی که قبلا با کیف پول‌های keplr یا leap کار کرده‌اند می‌توانند حساب آن‌ها را به کیف پول Compass ایمپورت کنند.

به طور کلی، پروژه Sei در ایردراپ پروژه خود دو بخش را در نظر گرفته است:

 • بخش ریوارد به آدرس‌هایی که در شبکه‌های تستی شرکت کرده‌اند که اکنون قابل دریافت است.
 • بخش دوم مربوط به کاربران فعال شبکه‌های بلاکچین سولانا، اتریوم، آبیتروم، پالیگان، زنجیره BNB، اوسموسیس (Osmosis) و آپتیمیزم است. افرادی که در این شبکه‌ها فعالیت داشته‌اند می‌توانند از طریق دو پروتکل Axelar و Wormhole و از طریق لینک اعلام شده مقداری از توکن‌های واجد شرایط را به شبکه Sei بریج کنند. ۶ سطح وجود دارد که کاربران می‌توانند پس از پل زدن مقدار مشخصی از توکن‌ها، پاداش مربوطه را دریافت کنند. برای مشاهده توکن‌های واجد شرایط برای عملیات بریج به این لینک مراجعه نمایید.

برای عملیات بریج این مراحل را دنبال کنید:

 • کیف پول Compass را متصل کنید.
 • از لیست کشویی شبکه بلاکچین مورد نظر را انتخاب کنید.
 • اکنون کیف پول اتریوم خود را با کلیک روی گزینه «Connect Wallet» وصل کنید و تعداد توکن‌هایی را که می‌خواهید از شبکه بلاکچین مورد نظر بریج کنید، وارد نمایید. روی گزینه «auto-fill» آدرس کلیک کنید. توجه داشته باشید که کیف پول مقصد همان کیف پول Sei خواهد بود که در مرحله ۱ وصل کرده‌اید.
 • روی گزینه «Bridge to Sei» کلیک کرده و تراکنش را در کیف پول خود تایید کنید تا انتقال آغاز شود.

لطفا توجه داشته باشید که بسته به ترافیک شبکه، ممکن است مدتی طول بکشد تا دارایی شما به شبکه Sei منتقل شود.

قیمت توکن Sei پس از لیست شدن در صرافی‌

معاملات توکن Sei پس از لیست شدن در صرافی بایننس با قیمت ۰.۰۶ دلار شروع شد و به سقف ۰.۵ دلار رسید. این توکن در حال حاضر با قیمت ۰.۱۷۸۷ دلار و با ۱۷۵٪ رشد نسبت به قیمت اولیه معامله می‌شود.

قیمت SEI/USDT در تایم فریم ۵ دقیقه
قیمت SEI/USDT در تایم فریم ۵ دقیقه؛ منبع: تریدینگ ویو

مراحل دریافت ایردراپ توکن Cyber

افرادی که در پروژه‌های CyberConnect از جمله وب سایت link3 شرکت داشته‌اند، بر اساس میزان فعالیت و امتیازاتی که کسب کرده‌اند واجد شرایط دریافت توکن‌های Cyber خواهند بود. میزان پاداش این توکن‌ها در این وب سایت قابل مشاهده است.

کابران پس از مراجعه به این وب سایت لازم است ابتدا مبلغی را به عنوان کارمزد در یکی از شبکه‌های پالیگان، آپیتیمزم، BNB اسمارت چین یا Linea واریز کنند. بهتر است این مبلغ کمتر از ۵ دلار نباشد.

در مرحله دوم، CyberAccount را روی شبکه آپتیمیزم دیپلوی کنند. در مرحله سوم روی گزینه Claim کلیک کرده و پس از ورود به کیف پول می‌توانند توکن‌های خود را برداشت کنند. برای فعال شدن این کیف پول نیز لازم است کاربران تسک‌های پروژه Cyberterk را انجام دهند که شامل واریز مبلغی ارز دیجیتال و مینت یک NFT است.

لازم به ذکر است که به دلیل شلوغی شبکه بسیاری از کاربران در ساعات ابتدایی ایردراپ قادر به دریافت توکن‌های Cyber نبودند.

قیمت توکن Cyber پس از لیست شدن در صرافی

معاملات توکن Sei پس از لیست شدن در صرافی بایننس با قیمت ۱.۴۴ دلار شروع شد و به سقف ۱۷.۷۹ دلار رسید. این توکن در حال حاضر با قیمت ۵.۶۸ دلار و با ۲۹۳٪ رشد نسبت به قیمت اولیه معامله می‌شود.

قیمت CYBER/USDT در تایم فریم ۵ دقیقه
قیمت CYBER/USDT در تایم فریم ۵ دقیقه؛ منبع: تریدینگ ویو

منبع
میهن بلکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا