اخبار آلتکویناخبار بیت کوین

وضعیت بازار رمز ارزها؛ کاهش ۵٪ قیمت بیت کوین بازار را قرمزپوش کرد

با کاهش قیمت بیت کوین در شبانه روز گذشته، حدود ۴۰۰ میلیون دلار قراردادهای آتی در بازار رمز ارزها لیکویید شده است. طبق اطلاعات کوین مارکت کپ، قیمت میم کوین و رمزارز شیبا اینو طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۹٪ کاهش یافته است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از U.Today، دومین میم کوین عملکرد نامناسبی در جریان ریزش بازار رمزارزها داشته است.

تیم توسعه‌دهنده شیبا اینو اخیرا جزییات پروژه متاورس موردانتظار خود را اعلام کرده است، اما نتوانست تاثیر بسزایی بر متوقف ساختن اصلاح قیمت داشته باشد. برنامه فروش زمین‌های مجازی هم‌چنین انتقاداتی را نیز به همراه داشته است، به طوری که بیلی مارکوس (Billy Markus) هم‌بنیانگذار دوج کوین مدعی شده است که این موضوع ممکن است صرفا طرحی برای جذب سرمایه توسط توسعه‌دهندگان باشد و ارزش بیشتری را به پروژه به ارمغان نیاورد.

قیمت رمزارز

قیمت دوج کوین نیز طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۷٪ کاهش یافته و تقریبا تمام افزایش قیمت اخیر این رمزارز را بی‌اثر کرده است.

قیمت بیت کوین بزرگترین رمزارز جهان نیز بیش از ۵٪ کاهش یافته و به کمتر از ۴۵,۰۰۰ دلار رسیده است. در نتیجه، کل بازار رمزارز را نیز به دنبال خود کشانده است.

عملکرد اتریوم اندکی بهتر بوده و طی ۲۴ ساعت اخیر ۴٪ کاهش یافته است. در این بین، قیمت سولانا فقط ۱٪ کاهش یافته و بدین ترتیب، بهترین عملکرد را در بین آلتکوین‌های برتر به خود اختصاص داده است.

عملکرد سایر رقبای اتریوم مطابق با کل بازار بوده است. بدین ترتیب، قیمت کاردانو و پولکادات هرکدام بیش از ۷٪ ریزش داشته است.

بازار رمزارز پس از رای مثبت پارلمان اروپا به ممنوعیت تراکنش‌های ناشناس کریپتو، با اصلاح روبه‌رو شد و اکنون مقداری از این اصلاح را بازیابی کرده است.

بهترین عملکرد در بین آلتکوین‌ها

توکن WAVES تنها رمزارز در بین ۳۰ رمزارز برتر بوده که عملکرد مثبت داشته و طی ۲۴ ساعت گذشته، ۸٪ افزایش قیمت داشته است. قیمت این رمزارز طی یک هفته با رشد بیش از ۸۰٪ همراه بوده است.

زیلیکا (ZIL) که طی هفته گذشته، به دلیل افزایش قیمت چشمگیر، سرخطر خبرها را به خود اختصاص داده بود نیز به رشد قیمت خود ادامه می‌دهد.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا