مبتدی کیف پول

آموزش گام به گام نصب و راه اندازی کیف پول ترون لینک

کیف پول ترون لینک یک افزونه گوگل کروم/فایرفاکس/ بریو برای کوین TRX و توکن‌های TRC10 و TRC20 مبتنی بر بلاکچین Tron است که مشابه متامسک عمل می‌کند. از TronLink wallet برای امضا کردن، دریافت و ارسال تراکنش‌های روی شبکه بلاک چین ترون استفاده می‌شود. با آموزش راه اندازی کیف پول ترون لینک با ما همراه باشید.

با ترون لینک والت می‌توان با برنامه‌های غیرمتمرکز (Dapp) و صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) مبتنی بر شبکه Tron تعامل داشت. در این مقاله به صورت قدم به قدم، به آموزش نصب و راه اندازی کیف پول ترون لینک و نحوه اتصال به پلتفرم‌هایی مانند Just Swap می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

راه اندازی کیف پول ترون لینک

ابتدا وارد سایت TronLink شوید. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، می‌توانید کیف پول ترون لینک را بر روی سیستم عامل‌های اندروید، IOS و افزونه گوگل کروم نصب کنید. در این آموزش، ما افزونه کروم را نصب و راه اندازی می‌کنیم؛ اما در مجموع، نصب ترون لینک روی سیستم عامل‌های موبایل نیز تقریبا به همین صورت است.

کیف پول ترون لینک

مطابق تصویر زیر، بر روی Chrome Extension کلیک کنید و Chrome Web Store‌ را انتخاب کنید تا کیف پول دانلود شود.

tron link wallet

در صفحه باز شده، روی Add to Chrome کلیک می‌کنیم.

نصب افزونه ترون لینک ولت

در این پاپ آپ روی Add Extension کلیک می‌کنیم.

نصب افزونه tronlink

زمانی که کیف پول دانلود و نصب شد، افزونه را باز کرده و پسورد خود را در هر دو کادر وارد می‌کنیم.

ایجاد رمز عبور در ولت ترون لینک

پس از باز شدن صفحه، بر روی Create کلیک می‌کنیم تا کیف پول جدید بسازیم. اگر قبلا ترون لینک ساخته‌اید و می‌خواهید آن را بازیابی کنید، بر روی Restore کلیک کنید و در صورتی که کیف پول سخت افزاری دارید و می‌خواهید آن را به TronLink متصل کنید، گزینه Hardware را انتخاب کنید.

tronlink wallet

پس از انتخاب Create، این صفحه باز می‌شود. در اینجا شما باید یک نام برای حساب خود انتخاب کنید. پس از انتخاب نام، بر روی Continue کلیک کنید.

ساخت کیف پول ترون لینک

در اینجا عبارات بازیابی به شما نمایش داده می‌شود. آنها را به دقت و به ترتیب از چپ به راست بر روی کاغذ بنویسید و بر روی Continue کلیک کنید.

دریافت عبارت بازیابی tronlink

کلماتی که بر روی کاغذ نوشتید را به ترتیب انتخاب کنید و بر روی Confirm کلیک کنید.

عبارت بازیابی tronlink

تبریک می‌گوییم! کیف پول ترون لینک شما با موفقیت ساخته شد. اکنون می‌توانید کوین TRX و توکن‌هایی که بر روی شبکه ترون هستند را به آدرس خود انتقال دهید. جایگاه آدرس با کادر قرمز مشخص شده است. همچنین اگر گزینه Receive را انتخاب کنید، همین آدرس به شما نشان داده می‌شود.

ورود به کیف پول ترون لینک

برای ارسال دارایی‌های خود به صرافی یا کیف پول دیگر، بر روی Send کلیک کنید. سپس در کادرهای مشخص شده، آدرس کیف پولی که می‌خواهید به آن ارسال کنید را وارد کنید و مقدار را نیز مشخص کنید.

ارسال تراکنش در کیف پول ارز دیجیتال ترون لینک

اگر بر روی Swap کلیک کنید، به صورت خودکار وارد صرافی غیرمتمرکز Just Swap‌ می‌شوید و از آنجا می‌توانید توکن‌های خود را معامله کنید.

صفحه دارایی ها

اتصال ترون لینک به Just Swap

ابتدا وارد سایت Just Swap شوید و در گوشه بالا سمت چپ، بر روی Connect to Wallet کلیک کنید.

اتصال ترون لینک به Just Swap

در صفحه باز شده، کیف پول ترون لینک را انتخاب کنید.

اتصال ترون لینک به Just Swap

در پاپ آپ باز شده، پسورد ورودی والت خود را وارد کنید.

اتصال ترون لینک به Just Swap

پس از این که پسورتان را وارد کردید، اتصال شما با جاست سواپ برقرار می‌شود و موجود کیف پول شما در بالا سمت چپ نمایش داده می‌شود و می‌توانید مبادلات خود را با این صرافی غیرمتمرکز انجام دهید.

راه اندازی کیف پول ترون لینک

جمع بندی

در این مقاله به آموزش قدم به قدم راه اندازی کیف پول ترون لینک پرداختیم. کیف پول TronLink یکی از بهترین والت‌های شبکه ترون است، که با آن می‌توانید به راحتی با برنامه‌ها و صرافی‌های غیرمتمرکز Tron تعامل داشته باشید و معاملات خود را انجام دهید. اگر می‌خواهید TRX و توکن‌های TRC10 و TRC20 خود را به صورت بلندمدت در این کیف پول نگهداری کنید، پیشنهاد می‌کنیم که از طریق والت سخت افزاری به آن متصل شوید و دارایی‌هایتان را بر روی آن انتقال دهید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا