رمزارز در ایران

جریمه ۳۱ میلیارد تومانی شرکت بورس تهران برای استخراج غیرقانونی رمزارز صادر شد

در مهر سال ۱۴۰۰ تعداد ۸۲ دستگاه استخراج رمزارز در شرکت بورس تهران کشف و ضبط شد و پس از چندی مدیر عامل این شرکت «برای ایجاد فرصت برای تحقیقات بیشتر در مورد بحث استخراج رمز ارز» از سمت خود استعفا داد. حال خبر می‌رسد سازمان تعزیرات حکومتی جریمه ۳۱ میلیارد تومانی را برای این شرکت در نظر گرفته است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از تجارت نیوز، سازمان تعزیرات حکومتی در ابلاغیه‌ای شرکت بورس و اوراق بهادار تهران را به پرداخت ۳۱ میلیارد جریمه نقدی محکوم کرده است.

در متن این ابلاغیه آمده است:

درخصوص تخلف شرکت بورس اوراق بهادار تهران با وکالت آقایان خراسانی و برهانی دائر بر نگهداری کالای قاچاق ۸۲ دستگاه ماینر از نوع مجاز مشروط موضوع قبض انبار کلاسمان ۰۰۰۱۳۳۹۰ سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تهران، نظر به اینکه صورتجلسه کشف و گزارش اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی فاتب کالاها از ساختمان شرکت بورس اوراق تهران کشف شده است و از آنجا که نگهداری کالای قاچاق فی نفسه تخلف محسوب می‌شود، شرکت بورس علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به پرداخت سیصد و نه میلیارد و پانصد و بیست و هفت میلیون و ۷۶۶هزار و ۱۰۸ ریال جزای نقدی معادل چهار برابر حداکثر جریمه نقدی برای شخص حقیقی در حق دولت محکوم می‌شود.

جریمه شرکت بورس

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا