اخبار آلتکویناخبار عمومی

ارز دیجیتال تلگرام عرضه عمومی نخواهد شد!

برنامه پیام‌رسان تلگرام تصمیم گرفته‌است که ICO عمومی خود ( فروش توکن ) را در ارتباط با توسعه بلاکچین نسل سوم خود متوقف کند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

ICO یا اصطلاحا «عرضه اولیه پول» به مفهومی اطلاق می‌شود که در آن یک مجموعه یا یا یک تیم برای ارائه خدمات خود، از سرتاسر جهان بودجه جمع‌آوری می‌کنند.

روزنامه وال استریت به نقل از منابع خود گزارش می‌دهد که شرکت پاول دورف، تلگرام، اعلام کرده است که این شرکت از ۱.۷ میلیارد دلاری که برای شبکه باز خود یعنی TON جمع‌آوری شده است، راضی است و ترجیح می‌دهد متحمل مشکلات عملیاتی و مقرراتی برای باز کردن یک ICO برای عموم مردم نشود.

telegram ico

طی اخبار این مدت، تیم تلگرام در مورد فروش توکن‌های خود بسیار غیرشفاف بوده‌است و حتی سرمایه‌گذاران خصوصی پروژه در مورد ناتوانی در متقاعد کردن شرکت برای ارائه جزئیات شکایت دارند. اسناد موجود در کمیسیون بورس اوراق بهادار ( SEC ) نشان می‌دهد که این شرکت در بین ماه‌های ژانویه تا مارس دو دوره جمع‌آوری بودجه (به صورت خصوصی) برگزار کرده‌است و در هر کدام ۸۵۰ میلیون دلار جمع‌آوری شده است. کم‌تر از ۲۰۰ سرمایه‌گذار در خرید توکن‌ها سهم دارند که اغلب از سرمایه‌گذاران سازمانی و افراد متخصص شبکه و مورد تایید بودند.

فروش توکن تحت بند ۵۰۶ قانون اوراق بهادار انجام شده‌است و تصریح می‌کند که شرکت‌ها می‌توانند اوراق بهادار ثبت‌نشده را در صورتی که فقط برای سرمایه گذاران تایید شده باشد، به فروش برسانند. سرمایه‌گذاران ذکر شده موظف هستند گردش مالی و بازه زمانی را به سازمان SEC گزارش دهند.

منبع
ccn

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا