آموزشایردراپ

ربات Major (میجر)، فضایی برای رقابت بر سر ستاره‌های درخشان تلگرام

ربات رسمی Major (مِیجر)، بازی رقابتی جذابی در تلگرام است که کاربران را تشویق می‌کند تا با انجام برخی وظایف، پاداش‌های ستاره‌‌ای – استارز (Stars) – دریافت کنند و به برترین Major تبدیل شوند!

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

ربات Major (میجر)، در واقع اولین بازی رتبه‌بندی در تلگرام است که امکان افزایش رتبه و کسب جوایزی ارزشمند (به ادعای تلگرام) را در ازای انجام وظایف مختلف، دعوت از دوستان و تبادل ستاره‌ها یا همان استارز (⭐️) با دیگر Majorها، فراهم می‌کند. جوایزی که در این ربات دریافت خواهید کرد استارز، یا همان ستاره‌های تلگرامی هستند که بر اساس برخی منابع، قیمت هر کدامشان تقریباً ۲ سنت است.

ربات Major تلگرام
ربات Major تلگرام

تا قبل از معرفی ربات Major، استارز تلگرام، ارز داخلی و محدود در داخل این برنامه به حساب می‌‌آمد که تنها برای خرید محصولات دیجیتالی در مینی‌اپ‌ها و ربات‌ها استفاده می‌شد، اما به زودی می‌توان با ربات میجر، این ستاره‌ها را به ارز دیجیتال TON تبدیل کرد!

بررسی ربات (بازی) Major تلگرام

قبل از هر توضیحی اعلام کنیم که میجر، بازی فارمینگ و ماینینگ نیست! حداقل فعلا نیست! در این ربات لازم نیست تا تپ کنید یا هر چند ساعت یک بار وارد ربات شده و دکمه‌ دریافت را بزنید.

رابط کاربری مِیجر (Major)

بازی خیلی ساده‌ست: تنها کافی است تا دوستان و آشنایان خود را به این ربات دعوت کنید و بابت اضافه شدن هر نفر ستاره (Stars) جایزه بگیرید. اگر فردی که دعوت می‌کنید، اکانت پریمیوم داشته باشد، ۵۰ ستاره گیرتان می‌آید، اما برای کاربر عادی، ۱۵ ستاره دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، ۵ درصد از کل ستاره‌هایی که آن فرد دریافت کند هم نصیب شما خواهد شد.

در بخش کسب درآمد یا Earn می‌توانید برخی وظایف را برای دریافت ستاره‌های بیشتر انجام دهید. این وظایف در حال حاضر فقط به سه مورد محدود می‌شود: عضویت در کانال تلگرامی میجر، عضویت در ایکس (توییتر سابق )، و وصل کردن یه کیف پول TON (دریافت ۷۰ ستاره!)

اما حالا می‌رسیم به بخش هیجان‌انگیز ربات Major: بین فعال‌ترین بازیکن‌هایی که حداقل به رتبه‌ ۱۰۰ برتر برسند، به طور مرتب جایزه‌هایی در قالب ارز دیجیتال TON توزیع می‌شود! البته فعلا برای شروع، جایزه‌ها نمادین هستند و با گذشت زمان هم تعدادشان بیشتر می‌شود، اما در آینده می‌توانید ستاره‌های جمع‌آوری‌شده را از طریق پلتفرم فرگمنت (Fragment) به TON تبدیل کنید (فعلا این گزینه فعال نیست).

نحوه بازی در ربات مِیجر

برای پیوستن به ربات جدید Major، کافی‌است به ربات آن وصل شوید و همان‌‌طور که گفتیم، چنانچه کاربر عادی باشید ۱۵ ستاره و اگر حساب پریمیوم داشته باشید ۵۰ ستاره جایزه می‌گیرید.

 • وظایف مشخص‌شده در بخش کسب درآمد (Earn) را انجام دهید تا ۱۷۰ ستاره دیگر هم نصیبتان شود.
 • در بخش دوستان (Friends) دوستان خود را به ربات دعوت کنید.
 • ستاره جمع کنید، برای رتبه‌بندی جایزه بگیرید و ستاره‌ها را به TON تبدیل کنید. به همین سادگی!

میجر (Major)، ربات رسمی تلگرام است که امتیاز‌های کسب‌شده از آن، به‌عنوان ارز داخلی تلگرام برای پرداخت‌های درون تلگرام مورد استفاده قرار می‌گیرند و با موارد قبلی مثل تپ سواپ یا همستر کامبت متفاوت بوده و شما در آن نیازی به جمع کردن دستی Stars (حداقل فعلا) ندارید! با استفاده از توکن استار می‌توانید محصولات غیررایگان (پولی) تلگرامی زیر را دریافت کنید:

 • اکانت پرمیوم تلگرام (که دارای ویژگی‌های متعدد زیادی است.)
 • فروش یا ایجاد پست‌های ویژه درون کانال‌ها! (که به تازگی به قابلیت‌های تلگرام اضافه شده)
 • حمایت از کانال مورد‌علاقه‌ که قابلیتی جدید در نسخه بتای تلگرام برای حمایت از پست‌ها است. شما می‌توانید با ستاره‌های تلگرامی (Stars)، به جای لایک کردن هر پست، به آن ستاره دهید و صاحب کانال هم می‌تواند در نهایت این ستاره‌ها را به تون کوین تبدیل کند.

گفته شده که از ماه جولای ۲۰۲۴ (تیر ۱۴۰۳)، اکانت‌های Major برتر جوایز خود را در قالب تون کوین (💎)، ارز رسمی تلگرام دریافت خواهند کرد. در ابتدا، این جوایز به ۱۰ حساب برتر ربات Major به شکل زیر توزیع خواهند شد:

 • نفر اول: ۱۵۰ تون کوین
 • نفر دوم: ۱۰۰ تون کوین
 • نفر سوم: ۶۰ تون کوین
 • نفرات چهارم و پنجم: ۵۰ تون کوین
 • نفرات ششم تا دهم: ۲۰ تون کوین

دقت داشته باشید که این جوایز به منظور تشویق کاربران به فعالیت بیشتر و ایجاد رقابت طراحی شده‌اند، علاوه بر این، ترافیک ورودی ربات هنوز بالا است و ممکن است برای ورود به آن یا پیوستن به کانال کامیونیتی تلگرام Major، لازم باشد تا ۵ دقیقه با بیشتر صبر کنید!

برای استفاده از ربات میجر تلگرام (Major) کافی است پس از وارد شدن به ربات، مراحل زیر را طی کنید:

روی استارت کلیک کرده و پیام خوش‌آمد‌گویی را مشاهده کنید، حال دو گزینه پیش رو خواهید داشت.

 • اولین گزینه، Know Your Rank شما را وارد مینی‌اپ Major خواهد کرد.
 • دومین گزینه، Join Channel هم شما را به کانال رسمی Major هدایت می‌کند تا بتوانید اخبار و اطلاعیه‎‌های مربوط به این ربات را به زبان انگلیسی مشاهده کنید.

در بخش Know Your Rank، می‌توانید از قسمت پایین صفحه، به قسمت Earn یا همان کسب‌درآمد رفته و وظایفی که در حال حاضر بابت انجام دادنشان Stars دریافت می‌کنید را انجام دهید:

در بخش Friends (دوستان) هم می‌توانید فهرست دوستان خود که از طریق لینک دعوت شما به ربات اضافه شده‌اند را ببینید. شما می‌توانید در این قسمت با انتخاب گزینه invite، لینک دعوت اختصاصی خود را دریافت کرده و با دوستان و آشنایانتان به اشتراک بگذارید. همانطور که اشاره کردیم، به ازای هر دعوت از اککانت‌های معمولی، ۱۵ استارز دریافت خواهید کرد و در صورتی که از فردی با حساب پریمیوم تلگرام دعوت کنید این تعداد، به ۵۰ ستاره افزایش پیدا خواهد کرد.

در محیط خود ربات، اگر روی گزینه Menu ضربه بزنید، می‌توانید از بخش Profile، امتیاز و رتبه‌ خود را مشاهده کنید.

طبق آخرین اطاعیه کانال اطلاع‌رسانی Major، برای اینکه بتوانید زودتر از دیگران از تسک‌های جدید با خبر شوید و ستاره‌های بیشتری بگیرید، فولدری (حاوی یک‌سری کانال‌های همکار) را که در متن این اطلاعیه به آن اشاره شده است را در لیست کانال‌هایی که فالو می‌کنید، اضافه کنید.

تب‌و‌تاب Major در تلگرام!

ربات رسمی Major که به تازگی توسط تلگرام معرفی شده، سروصدای زیادی به پا کرده و تنها در روز اول معرفی موفق شد بیش از ۲۰۰ هزار کاربر فعال جذب کند. این استقبال فوق‌العاده نشان‌دهنده‌ جذابیت و محبوبیت خودِ ربات و پلتفرم تلگرام در میان کاربرانش است. لازم به ذکر است که ارز XTR یا همان Stars تلگرام، فعلا قابل انتقال نیست و شما فقط می‌توانید ستاره‌هایی که از طریق این ربات به دست می‌آورید را از طریق وب‌سایت فرگمنت (fragment.com) دریافت کنید.

پس فراموش نکنید که ربات Major فعلا هیچ پرداختی به شما انجام نمی‌‌دهد. با این حال، هنوز در ابتدای شروع فعالیت این ربات هستیم و ممکن است در آینده امکانات جدیدتر و بیشتری به آن اضافه شود.

سوالات متداول (FAQ)

هدف از شرکت در ربات بازی‌گونه Major چیست؟

در حال حاضر، تبدیل شدن به مهم‌ترین Major در تلگرام با کسب ستاره‌های بیشتر، مهم‌ترین دستاورد شرکت در ربات میجر است.

چگونه در ربات میجر رتبه خود را بالا ببریم؟

شما می‌توانید با کسب ⭐ از طریق انجام وظایف روزانه‌ای که در ربات وجود دارد و معرفی دوستان، رتبه‌ خود را در Major بالا ببرید.

چند ستاره برای دعوت دوستان به ربات میجر دریافت می‌کنم؟

شما در ازای دعوت هر دوست با حساب معمولی تلگرام ۱۵ ستاره و برای کاربران پریمیوم، ۵۰ ستاره دریافت خواهید کرد.

آیا امکان برداشت ستاره‌ها وجود دارد؟

فعلاً نمی‌توان ستاره‌ها را برداشت کرد، اما در آینده امکان تبدیل آن‌ها به توکنی ارزشمند فراهم خواهد شد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا