اخبار خارجی

تتر؛ بزرگترین استیبل کوین جهان در شبکه بیت کوین کش هم اضافه شد!

بزرگترین استیبل کوین جهان ؛ تتر یا به اختصار USDT؛ در شبکه بیت کوین کش عرضه شد. در هفته های اخیر به دلیل آنکه در سراسر جهان شاهد یافتن یک دارایی امن بودیم، علاقه به تتر (USDT) افزایش یافت و اکنون ارزش بازاری بیش از ۵.۷ میلیارد دلار دارد. بیش از ۱۸۰ میلیون دلار در روزهای اخیر و قبل از افزایش قیمت چشمگیر بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته صادر شده است.

تتر هم اکنون در شبکه بیت کوین کش و هم چنین اتریوم، آلگوراند، EOS، لیکویید، Omni و ترون در دسترس است. بیت کوین کش دارای استاندارد توکن عمومی خود به اسم Simple Ledger Protocol است که معادل با توکن ERC-20 در اتریوم می‌باشد.

۳.۶۴ میلیارد توکن USDT در اتریوم

اگرچه تتر کار خود را در شبکه Omni شروع کرد اما سال گذشته در پی رسیدن به آستانه ظرفیت این شبکه، اکثر توکن های USDT به شبکه اتریوم انتقال یافتند. روند رسیدن به ظرفیت بلاک های این شبکه در هفته های گذشته و با افزایش موجودی، تسریع شده است.

شبکه بیت کوین کش دارای بلاک های بزرگتر و کارمزد کمتر از بیت کوین است. اگر بخش چشمگیری از توکن های USDT به شبکه بیت کوین کش انتقال یابند، باعث می‌شود که تقاضای شبکه اتریوم و کارمزد گس کاهش پیدا کند.

پائولو آردوینو مدیر ارشد فنی تتر در این خصوص گفته است:

یکی از نقاط قوت USDT این است که توسط چندین بلاک چین مختلف پشتیبانی می‌شود. همکاری اخیر ما با بیت کوین کش، مزایای مختلفی برای تتر به همراه خواهد داشت. ما انتظار داریم که پس از عرضه تتر در شبکه بیت کوین کش، کاربران بتوانند به آسانی از آن استفاده کنند. عرضه اخیر هم چنین از برنامه های بیشتری بر بستر شبکه بیت کوین کش پشتیبانی خواهد کرد و پرداخت تتر در این برنامه ها تسهیل خواهد یافت.

کیف پول Bitcoin.com اخیرا به منظور امکان پذیر ساختن ۱۰ میلیون کاربر خود برای دسترسی داشتن به توکن های SLP در برنامه ها به روزرسانی شده است و این برنامه ها اکنون به تتر نیز دسترسی خواهند داشت. راجر ور مدیرعامل Bitcoin.com در این خصوص گفت:

شنیدن این خبر که بزرگترین استیبل کوین جهان از بلاک چین بیت کوین کش استفاده خواهد کرد و میلیون ها کاربر کیف پول Bitcoin.com می‌توانند با استفاده از توکن های SLP به ارسال و دریافت تتر بپردازند بسیار هیجان انگیز است.

 

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا