اخبار آلتکوین

تتر در تلاش برای نجات؛ شریک بانکی جدید تتر در باهاماس

تتر، صادر کننده بحث انگیز ارز دیجیتالی USDT، به دلیل مشکلات پیش آمده با شریک بانکی فعلی خود شریک بانکی جدیدی در باهاماس یافته است.

تتر احتمالا با بانک جدیدی همکاری خواهد کرد

براساس بیانات لری کرماک، ارز دیجیتال تتر که به عنوان یکی از مهمترین کوین های پایدار در جهان کریپتو مطرح است، پشتوانه دلاری خود را در بانک دلتک (Deltec) نگهداری می کند. طبق اظهارات این شرکت، ذخایر دلاری بسیاری گسترده ای وجود دارد. طبق آمار بدست آمده، بیش از ۲.۲۵ میلیارد توکن های USDT با پشتوانه ۲.۲۵ میلیارد دلار در گردش هستند. در یک مقطع، ارزش USDT حدود ۲.۹ میلیارد دلار بود، اگرچه صدها میلیون دلار از توکن های ارزهای دیجیتال در ماه نوامبر از گردش مالی خارج شده است.

ارزش بازار تتر

بیتفینکس راهکار بانکداری توزیع شده را معرفی می کند

 تتر در گذشته گزارش داد که تیم مدیریتی این شرکت با صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال به نام بیتفینکس وارد همکاری شده است. البته طبق گزارش کرماک این تولید کننده کوین های پایدار، شریک بانکی تازه ای یافته است. بیتفینکس یک سیستم ذخیره سازی قابل انعطاف پیشرفته ارزهای رایج را معرفی کرد که برای ارائه این سیستم از “راهکار بانکداری توزیع شده” استفاده می کند.

بیتفینکس و تتر پیش از این اذعان کردند که دارایی های خود را در موسسه مالی بانک نوبل مستقر در پورتوریکو نگهداری می کنند. اما بانک نوبل به دلایل مشکلات مالی تصمیم به فروش این بانک را گرفته است.

بیتفینکس جزئیات بیشتری در مورد شریک بانکی جدید خود ارائه نداده است. با این حال، تصاویری که از این سیستم ذخیره سازی ارزهای رایج جدید گرفته شده است مدعی است که این صرافی تمایلی به ارائه عمومی اطلاعات  شریک بانکی جدید خود ندارد.

 در تصویری که توسط WhalePanda، سرمایه گذار ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته شده، بیان شد “این اطلاعات بانکی در راستای اهداف مشارکت صحیح جذب سرمایه به حساب شما در بیتفینکس ارائه شده است”، وی همچنین اذعان دارد:

این اطلاعات بانکی از لحاظ تجاری حساس و محرمانه است. شما باید بسیار مراقب این اطلاعات باشید. از شما خواسته شده است که این اطلاعات را نزد خود نگه داشته و جز با موسسه مالی خود، آن را با کسی به اشتراک نگذارید. فاش شدن این اطلاعات نه تنها می تواند به شما و Bitfinex آسیب برساند، بلکه می تواند به کل اکوسیستم توکن دیجیتال نیز لطمه وارد کند. بر این اساس، به شما هشدار داده می شود که ممکن است اثرات منفی جدی در ارتباط با انتشار عمومی این اطلاعات به وجود آید.

به گزارش CCN، قیمت تتر در روزهای اخیر به کمتر از یک دلار کاهش یافته است و ممکن است بخشی از آن مربوط به این نگرانی موجود باشد که آیا در بلند مدت USDT قابلیت برداشت به صورت ارز فیزیکی دارد یا خیر. پس از کاهش قیمت به ۰.۹۲ دلار، میانگین جهانی قیمت تتر به ۰.۹۸ دلار برگشت.

نظر شما در مورد این قدام تتر چیست؟ آیا این اقدامات باعث افزایش قیمت آن خواهد شد؟

منبع
ccn

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا