اخبار آلتکویناخبار عمومیاطلاعیه صرافیتحلیل اقتصادی

قیمت تتر (USDT) در صرافی‌های ایرانی به کمتر از ۳۰,۰۰۰ تومان رسید

قیمت استیبل کوین تتر (USDT) در ادامه روند کاهشی خود در صرافی‌های ایرانی، به کمتر از ۳۰,۰۰۰ تومان رسیده است. این در حالی است که دیروز این قیمت تا ۲۸,۶۰۰ تومان نیز کاهش یافته بود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، استیبل کوین USDT که ارزشی معادل ۱ دلار آمریکا را دارد، در ادامه روند نزولی خود به کمتر از ۳۰,۰۰۰ تومان رسیده است. در حال حاضر بهترین قیمت فروش تتر در صرافی‌های ایران ۲۹,۹۲۱ تومان است. این در حالی است که در تاریخ ۲۷ تیر قیمت این استیبل کوین در صرافی‌های ایرانی حدود ۳۲,۴۰۰ تومان معامله می‌شد که نشان‌گر افت بیش از ۷٪ قیمت تتر در یک ماه گذشته است.

در حال حاضر اگر سری به سرویس «مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها» میهن بلاکچین بزنیم با تصویر زیر رو‌به‌رو می‌شویم. همان‌طور که مشخص است قیمت فروش USDT در صرافی‌های ایران در بازه ۲۹,۸۰۰ تا ۳۰,۴۰۰ تومان قرار دارد.

قیمت تتر در صرافی‌ها منبع: میهن بلاکچین
قیمت تتر در صرافی‌ها منبع: میهن بلاکچین

شایان ذکر است قیمت دلار در ایران تحت تاثیر اخبار سیاسی اخیر کاهش قابل توجهی داشته است. مطابق گزارش پیشین میهن بلاکچین، حدود ۲۰٪ از معاملات رمزارز در ایران به تبادل میان تتر و تومان مربوط می‌شود.

شما همواره می‌توانید برای آگاهی از بهترین قیمت خرید یا فروش تتر و سایر ارزهای دیجیتال در صرافی‌های ایرانی از این صفحه استفاده کنید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا