به جای نگرانی درباره کرونا و قیمت بیت کوین ، این ۵ کار را انجام بدهید!

به نصف رسیدن قیمت بیت کوین و اخبار مربوط به کرونا ویروس هنوز هم جزء تیترهای داغ رسانه‌ها هستند. هم زمان با اینکه در انتظار به پایان رسیدن این دو اتفاق ناگوار هستیم، در این مقاله می‌خواهیم در مورد پنج کار به علاقه مندان ارز دیجیتال معرفی کنیم که می‌توانند برای شما سرگرم‌کننده باشند.

بیایید با این موضوع رو به رو شویم: فارغ از اینکه شما یک علاقه‌مند بسیار مشتاق نسبت به ارز دیجیتال هستید و یا صرفا علاقه‌ای سطحی به این صنعت در حال رشد دارید، احتمالا بیشتر از چیزی که دلتان بخواهد اخباری در مورد کرونا ویروس و نصف شدن قیمت بیت کوین (BTC) خوانده‌اید، دیده‌اید و یا شنیده‌اید.

همه افراد در مورد این موضوع که شیوع کرونا ویروس در جهان منجر به ایجاد وقفه‌ای بی‌سابقه در امور شده است موافق هستند. بنابراین، حقیقت این است که با وجود این همه گیری جهانی، آن هم به صورت همزمان  با اتفاق افتادن مهمترین رویداد در زمینه ارز دیجیتال، انتظار می‌رود تا پوشش رسانه‌ای در این موارد به صورت ۲۴ ساعته در طی ۷ روز هفته باشد.

با این حال، گاهی اوقات مردم فقط به یک زمان استراحت در برابر این بمباران مداوم اخبار ناخوشایند و نصف شدن ارزش بیت کوین از نظر فنی، نیاز دارند. در اینجا پنج موضوع برای انجام دادن وجود دارد که هیچ ارتباطی به کرونا ویروس و نصف شدن ارزش بیت کوین ندارند.

 

زمان آن رسیده تا کمی دستانتان را کثیف کنید و ریگ استخراج بسازید‍

ارز دیجیتال

اکثر علایق و سرگرمی‌های ما گران قیمت هستند و ماینینگ هم از این قاعده مستثنی نیست؛ مخصوصا زمانی که به مقوله خریدن مواد مورد نیاز می‌رسیم. قطعا تلاش کردن در این زمینه نیاز به زحمت زیادی دارد و حتی استفاده کردن از گزینه‌ها و انتخاب‌های ارزان قیمت‌تر باعث پس انداز شدن چند صد دلار برای فرد شده و منجر به کم شدن هزینه قبض برق می‌شود. اما با این حال اگر همه شرایط مساعد باشند، علاقه‌مندان و افراد اهل چنین تفریحی سود خواهند برد.

در این حالت، یک ریگ متکی به واحد پردازش گرافیکی ترفند اصلی را انجام می‌دهد زیرا دسترسی به یک ریگ اسیک (ASIC) استخراج بیت کوین به یک سرمایه گذاری کلان نیاز دارد.

تعداد خیلی زیادی از راهنماهای چگونگی انجام یک کار موجود هستند که در زمینه خریدن سخت افزارها، نحوه نصب آنها در کنار هم و نرم افزار مورد نیاز برای راه اندازی آسان قطعات در کنار هم به شما کمک می‌کنند. به ویژه برای کسانی که تجربه جمع کردن و راه اندازی یک کامپیوتر شخصی را دارند.

افرادی که سیستمی با تنظیمات خوب و مناسب برای بازی دارند، می‌توانند از همین حالا شروع به استخراج کردن کنند. در صورت مثبت بودن نتایج، فرد استخراج کننده یا همان ماینر می‌تواند به سیستم خود کارت گرافیک بیشتری اضافه کند.

زمانی که صحبت از مزایا و میزان سودآور بودن ماینینگ به میان می‌آید متغیرهای مختلفی در این زمینه دخیل می‌شوند. بنابراین، اجرای یک شبیه سازی و استفاده کردن از یک ماشین حساب ماینینگ ایده خوبی به نظر می‌رسد. ماینر‌های آینده علاوه بر این نیاز دارند تا با توان هش، مشکلات استخراجی شبکه، هزینه برق در کشورشان و قیمت خود ارز آشنایی داشته باشند.

در مورد معاملات آپشن و معاملات مارجین یاد بگیرید

دو زمینه معاملات آپشن (Options) و معاملات مارجین (Margin) همواره به عنوان پیچیده‌ترین راه‌های معامله مطرح هستند. هر یک از این دو مورد متعلق به دسته بندی معاملات پر خطر و پر درآمد هستند و همین امر آنها را به جالب‌ترین زمینه برای کاوش و بررسی تبدیل می‌کند.

قرارداد آپشن تحت عنوان قراردادی تعریف می‌شود که به دارنده خود اجازه می‌دهد تا یک دارایی را با قیمت از پیش تعیین شده و در  بازه زمانی خاص خرید و فروش کند. در واقع به خریدار اجازه می‌دهد تا به نوعی بر روی قیمت یک دارایی در یک نقطه خاص شرط بندی کند و بسته به این که خریدار معتقد است که قیمت آن افزایش یا کاهش می‌یابد، می‌تواند از آپشن‌ها و یا خرید تلفنی استفاده کند.

معاملات مارجین به همه اجازه می‌هد تا بر اساس موجودی خود وام بگیرند و با روند صعودی و نزولی بیشتری معامله یا همان ترید کنند. این یعنی تریدرها می‌توانند مزایا و سود خود را چند برابر کنند و اما ممکن است تنها با افت قیمت یک سکه کل دارایی خود را از دست بدهند.

برای مثال، اگر یک سرمایه گذار تصمیم بگیرد تا با ۱۰۰۰ دلار رهن و با ۱۰ برابر حاشیه سود سرمایه گذاری کند، مثل این است که این شخص در حال سرمایه گذاری کردن به مبلغ ۱۰۰۰۰ دلار بدون داشتن این مبلغ در حساب خود می باشد. اگر معامله‌گر مبلغ صحیحی را اعلام کند، سود او ده برابر خواهد شد، اما اگر جریانات درون بازار بر خلاف انتظار پیش بروند کمترین میزان ضرر می‌تواند کل مبلغ درون حساب شما باشد.

با اجرای یک نود بیت کوین غیرمتمرکز سازی کنید

اگر بخواهیم ساده بیان کنیم باید بگوییم که نودهای بیت کوین به نوعی ستون فقرات شبکه به حساب می‌آیند. ماینرها با پردازش معاملات باعث به وجود آمدن بلوک‌های جدید می‌شوند و این در حالیست که نودها یک پیشینه مشترک از بلاک چین را نگهداری می‌کنند. در ابتدا هدف این بود که ماینرها به عنوان نودها عمل کنند و این در حالیست که استخرهای ماینینگ این دینامیک را تغییر دادند.

اجرای یک نود برای سرپا نگه داشتن یک شبکه بیت کوین مفید است زیرا این نودها هستند که معتبر بودن معاملات را تایید می‌کنند. استفاده کردن از یک کیف پول مبتنی بر وب یا یک مشتری گذرا، جز اعتماد کردن به نودی که از طریق آن معاملات در حال انجام هستند گزینه‌ای را برای شما باقی نمی‌گذارد. این در حالی است که سرویس‌های شخص ثالث ارائه دهنده این معاملات می‌توانند به برخی از داده‌های کاربران دسترسی داشته باشد.

برای افرادی که در مورد حریم خصوصی نگران هستند، اجرای یک نود راهی برای به دست گرفتن کنترل معاملات خود، بهبود بخشیدن سطح حریم خصوصی و امنیت و همچنین رفع وجود نیاز به یک سرویس شخص ثالث می‌باشد.

در واقع اجرای یک نود اصلا کار سختی نیست و حتی نیاز به دانش زیادی در این حیطه نیز ندارد. با این حال، نیاز به فضای ذخیره سازی بسیار زیادی دارد زیرا بلاک چین بیت کوین تنها در زمان نوشتن برنامه تقریبا ۲۷۵ گیگابایت فضا اشغال می‌کند.

با تحقیق کردن در مورد سایر صنایع جالب و پیشرفته، در کارتان تنوع ایجاد کنید

ارز دیجیتال یکی از مهمترین زمینه‌های سرمایه گذاری آینده نگرانه و یا حتی پرخطری است که یک شخص می‌تواند انجام دهد اما بخش‌های متفرقه دیگری نیز هستند که نیاز به توجه دارند. پیشرفت‌های بسیار سریع در زمینه هوش مصنوعی، استخراج داده‌های ژنتیکی و استخراج استروید یا همان سیارکی فقط برخی از بسترهای نوپایی هستند که به حتم توجه اکثر سرمایه گذاران ارز دیجیتال را شدیدا به خود جلب می‌کنند.

برای اهدای کمک‌های خود به مبتلایان COVID-19 از بیت کوین استفاده کنید

قرنطینه اجباری ایجاد شده توسط شیوع کرونا ویروس زندگی روزمره همه مردم را تغییر داده است اما پیامدهای این موضوع برای کسانی که مستقیما تحت تاثیر این ویروس هستند غیرقابل تصور است.

کاری جز خانه ماندن از دست کسانی که تنها در این زمینه مطالعه می‌کنند بر نمی‌آید، اما آن افرادی که چند ساتوشی اضافه برای روز مبادا ذخیره کرده‌اند می‌توانند تغییری در این روند ایجاد کنند. صلیب سرخ ایتالیا در ابتدای ماه مارس شروع به جمع آوری کمک‌های مالی حیطه ارز دیجیتال و بیت کوین کرد و فقط در سه روز توانست به این هدف برسد.

اکنون هدف جدیدی در نظر گرفته شده است و کمک‌های مالی جمع آوری شده از اولین اقدام در این زمینه، برای ساخت ایستگاه رسیدگی به فوریت‌های پزشکی صرف شده است. در حال حاضر تعداد زیادی از سرمایه داران جدید در این زمینه فعالیت دارند و کسانی هستند که این نوع از اهدا کردن را راهی برای کمک رساندن به افراد نیازمند می‌دانند.

خود را مشغول نگه دارید و مثبت اندیش باشید

این موارد تنها راه‌هایی هستند که مردم با انجام دادن آنها می‌توانند ذهن خود را دور از نصف شدن بهای بیت کوین و همه گیری کرونا ویروس نگه دارند اما احتمالات بی‌پایانی نیز وجود دارند. اگر شما پیشنهادی دارید، در صورت تمایل می‌توانید به ما بگویید که در کنار انتظار کشیدن برای پایان این قرنطینه در حال انجام دادن چه فعالیت سازنده‌ای هستید.


54321
امتیاز 4.6 از 5 رای

منبع cointelegraph
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
روزبه

مطلب تون در مورد آپشن اشتباهه اونی که شما گفتید باینری آپشن هست اما آپشن یک نوع بازار دیگه ای هست که بیشتر به عنوان بیمه برای معاملات ازش استفاده میکنن و برای معامله در مارکت ها و دارایی های دیگه می تونیم ازش استفاده کنیم, به طور مثال اگر طلا تو فیوچر یا نقدی معامله می کنیم می تونیم آپشن طلا بخریم و معامله رو بیمه کنیم و اگر معامله تو فیوچر یا نقدی رفت تو ضرر با آپشن این ضرر جبران میشه و اگر برعکس شد فقط پول جزیی که بابت خرید آپشن دادیم رو از دست میدیم… بیشتر بخوانید »

رضا

اصطلاح انگلیسی سیارکی چیه؟