اخبار عمومی

انتقاد پیتر برانت از توکن XRP ؛ این کوین به ایستگاه آخر نزدیک می شود!

پیتر برانت (Peter Brandt) معامله کننده افسانه ای بار دیگر به انتقاد از XRP ، سومین ارز دیجیتال از لحاظ ارزش بازار پرداخت.

وی اخیرا نموداری منتشر کرد که پیش بینی کرده است اگر دارندگان بزرگ XRP از این توکن چشم پوشی کنند، قیمت آن می‌تواند به ۱۱۰۰ ساتوشی در برابر بیت کوین کاهش یابد.

آنچه در این مطلب می‌خوانید

آخرین مقاومت

برانت به کسانی که بیش از ۴۰ میلیارد توکن XRP خریداری کرده اند اشاره کرد. این ۴۰ میلیارد توکن معادل ۴۰ درصد حداکثر موجودی این ارز دیجیتال است که تحت کنترل شرکت ریپل نمی‌باشد.

توکن XRP از ماه اکتبر ۲۰۱۹ تحت فشار فروش بسیار زیادی بوده است و به نظر می‌رسد سطح حمایتی ۲۳۰۰ ساتوشی، آخرین مقاومت دارندگان XRP باشد.

پرستون پایش (Preston Pysh) که یکی از سرمایه گذاران است در توییت پیتر برانت کامنت گذاشت که چه نمودار خوبی. طبق گزارشات وی معتقد است که قیمت این توکن نمی‌تواند به طور طبیعی افزایش یابد زیرا فاقد ساختار تشویقی است.

توقف فروش توسط ریپل

ریپل که تقریبا ۶۰ میلیارد توکن XR‌P در اختیار دارد اغلب به دلیل اعمال فشار فروش بر روی این توکن مورد انتقاد قرار گرفته است. این موضوعی است که مدیران اجرایی این شرکت نظیر برد گارلینگهوس مدیرعامل ریپل دائما به انکار آن پرداخته اند زیرا کاهش قیمت XR‌P در راستای منافع آنها نیست.

اخیرا ریپل فروش سه ماهه خود را به طور چشمگیری کاهش داده است، به طوری که فقط ۱.۷۵ میلیون دلار XR‌P در سه ماهه اول ۲۰۲۰ فروخته است که نسبت به سه ماهه دوم ۲۰۱۹ کاهش ۹۹.۳ درصدی را نشان می‌دهد.

هرچند قیمت این توکن تلاش زیادی برای بازیابی انجام داده است. قیمت کنونی توکن XR‌P معادل با ۰.۲۱۷ دلار است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا