اخبار آلتکویناخبار بلاکچینتحلیل اقتصادی

تبعات ورشکستگی تری اروز کپیتال؛ بنیان‌گذاران 3AC از ترس سو قصد به دبی سفر کردند

سو ژو (Su Zhu) و کایل دیویس (Kyle Davies) بنیانگذاران شرکت تری اروز کپیتال (3AC) در بحبوحه ورشکستگی این شرکت، به دبی سفر کرده‌اند. آن‌ها شرایط کنونی را تاسف برانگیز توصیف کرده و علت سفر خود را دور ماندن از سو قصدها و تهدیداتی بیان کرده‌اند که از سمت برخی از افراد ناشناس به آن‌ها صورت گرفته است.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از اتریوم ورلد نیوز، بنیانگذاران شرکت Three Arrows Capital در بحبوحه ورشکستگی این صندوق پوشش ریسک کریپتو و تهدید به مرگ از جانب سایر افراد، به دبی سفر کرده‌اند.

سو ژو و کایل دیویس در مصاحبه با بلومبرگ در روز جمعه خبرهای جدیدی درباره این شرکت اعلام کردند. این دو فرد هم‌چنین اتفاقات اخیر در خصوص شرکت 3AC را «تاسف‌برانگیز» خوانده و اذعان داشته‌اند که این شرکت بر مبنای پیش‌بینی‌هایی که از آینده بازار داشت، اقداماتی انجام داده است، اما پیش‌بینی آنها هرگز محقق نشد.

سو ژو (در سمت راست) و کایل دیویس (در سمت چپ)
سو ژو (در سمت راست) و کایل دیویس (در سمت چپ) پیش از تاسیس 3AC؛ منبع: Bloomberg

ژو هم‌چنین به اتهامات اختلاس پاسخ داده و انجام هرگونه کلاهبرداری را تکذیب کرده است. وی مدعی شده است او و دیویس سرمایه‌های خود را نیز با هدف گسترش شرکت 3AC، در این شرکت سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

پس از فروپاشی ترا و وحشت ایجاد شده پیرامون پلتفرم‌های دیفای، شرکت 3AC نیز اعلام ورشکستگی فصل ۱۱ را ثبت کرده و در حال حاضر، پس از اعلام حکم دادگاه با نقدشدن دارایی‌های خود مواجه است. این شرکت هم‌چنین مبلغ قابل توجهی به شرکت وویجر دیجیتال (Voyager Digital) بدهکار است.

شرکت Teneo که مسئول تغییر ساختار و نقدکردن دارایی‌های 3AC را به عهده دارد، در هفته جاری اولین نشست طلبکاران را برگزار کرد. در این نشست، کمیته‌ای به منظور نظارت بر فرایند مدیریت ۲.۸ میلیارد دلار موجود ایجاد شده است.

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا