اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار بیت کوینتحلیل اقتصادی

ورشکستگی تری اروز کپیتال؛ وام‌های معوقه 3AC شرکای آن را به خطر انداخته است

صندوق سرمایه گذاری تری اروز کپیتال (3AC) پس از اینکه نتوانست پرداخت‌های مرتبط با وام‌های خود به مبلغ ۱۵٬۲۵۰ بیت کوین و ۳۵۰ میلیون USDC را انجام دهد، از کارگزاری وُیِجِر دیجیتال (Voyager Digital)، اعلامیه دیرکرد (Notice of Default) دریافت کرد. این اعلامیه معمولا برای وام‌گیرنده‌ای که ورشکسته است صادر می‌شود و معنی آن فسخ رابطه عادی وام‌گیرنده و وام‌‌دهنده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، ویجر اعلام کرد ۷۵ میلیون دلار از ۲۰۰ میلیون دلار خط اعتباری USDC که توسط بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر آلامدا (Alameda Ventures) تامین شده بود، برداشت کرده است. این خط اعتباری همچنین ۱۵٬۰۰۰ بیت کوین را شامل می‌شود. ویجر اظهار داشت که احتمال دارد برای افزایش سقف برداشت مشتریان خود، به برداشت از خط اعتباری آلامدا ادامه دهد. شرکت ویجر هفته گذشته سقف برداشت روزانه مشتریانش را از ۲۵٬۰۰۰ دلار به ۱۰٬۰۰۰ دلار کاهش داد.

قیمت سهام ویجر، هفته گذشته پس از افشای ارتباط مالی آن با تری اروز کپیتال بیش از ۶۰٪ سقوط کرد. مدیر عامل ویجر، استفن ارلیش (Stephen Ehrlich) در این باره گفت:

ما به سختی و به سرعت در تلاشیم تا ترازنامه خود را تقویت کنیم و در حال بررسی گزینه‌های مختلف هستیم تا بتوانیم به تقاضای نقدینگی مشتریان خود پاسخ دهیم.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا