اصطلاحات To The Moon و When Moon به چه معناست؟!

دنیای ارزهای دیجیتال پر از اصطلاحاتی است که ممکن است آنها را نشناسید. بارها با آنها برخورد داشته باشید و آنها را شنیده باشید و ندانید دقیقا به چه معنی می باشند. در این مقاله قصد داریم به توضیح دو اصطلاح رایج To The Moon و When Moon در جامعه ارزهای دیجیتال بپردازیم.

To The Moon یعنی چه؟

To The Moon اصطلاحی است که کاربرد زیادی دارد و به هنگام افزایش قیمت ارزهای دیجیتال به کار می رود.

To The Moon اصطلاحی است که وقتی قیمت ارزهای دیجیتال و ارزش بازار افزایش زیادی می یابد به کار برده می شود. به عنوان مثال بسیار رایج است که یک معامله کننده یا خبرگزاری در مورد اینکه قیمت ارزهای دیجیتال افزایش می یابد صحبت کنند و این اصطلاح را به کار ببرند.

معادل فارسی که می توان برای این عبارت به کار برد به عنوان مثال می توان گفت قیمت بیت کوین به آسمانها رسیده است و یا قیمت آلتکوین ها تا ماه آسمون در حال پیشروی است.

در واقع اگر دقت کرده باشید در شبکه های اجتماعی از این عبارات بیشتر استفاده می شود و حتی میمزهای زیادی در این رابطه ساخته شده است که در ادامه چند میمز را مشاهده می کنید:

 

to the moon

To The Moon دقیقا زمانی استفاده می شود که قیمت ها بسیار افزایش می یابد و یا این انتظار و امیدواری وجود دارد که قیمت ها شدیدا افزایش یابد، به حدی که به ماه برسد. برای افزایش قیمت از اصطلاحات زیادی استفاده می شود که رایج ترین آنها همان Moon است. برخی از Mooning نیز استفاده می کنند که باز هم همان معنا را می دهد و به معنی افزایش قیمت شدید است.

to the moon 1

When Moon به چه معناست؟

‌این اصطلاح همانند اصطلاح To The Moon می باشد اما در این اصطلاح به این موضوع اشاره دارد که زمان افزایش قیمت ها چه موقع است؟ در واقع با این اصطلاح زمان افزایش قیمت مطرح است. When Moon بدین معنی است که چه زمانی قیمت ارزهای دیجیتال شدیدا افزایش می یابد و یا به اصطلاح افزایش قیمت ها به ماه می رسد. معمولا زمانی از این اصطلاح استفاده می شود که افراد امیدوارند قیمت ها افزایش یابد و زمان مناسب برای هودلرها فرا رسد تا بتوانند ارزهای دیجیتال خود را بفروشند و از افزایش قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال سود مناسبی ببرند.

when moon?


54321
امتیاز 4.3 از 3 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر