دسته بندی نشدهاخبار آلتکوین

سرمایه‌گذاری کلان پانترا کپیتال و ادغام تتر توسط بایننس، آینده‌ای روشن برای بلاکچین TON

دو گام بزرگ در بلاکچین TON؛ دومین سرمایه‌گذاری بزرگ پانترا کپیتال (Pantera Capital) در توکن TON و ادغام تتر (USDT) در شبکه TON توسط بایننس!

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

پانترا کپیتال به دنبال جمع‌آوری سرمایه برای دومین سرمایه‌گذاری بزرگ خود در توکن TON است؛ این شرکت سرمایه‌گذاری، پس از انجام بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری خود در توکن TON اوایل سال جاری، اکنون در حال جمع‌آوری پول برای صندوق جدید به منظور خرید توکن‌های TON بیشتر است. پانترا کپیتال با صندوقی به نام فرصت سرمایه‌گذاری Pantera TON، قصد دارد تا سرمایه‌ بیشتری برای خرید این توکن جمع‌آوری کند. سرمایه‌گذاران علاقه‌مند باید تا تاریخ ۲۱ ژوئن علاقه‌مندی خود را اعلام کنند تا سهمی از این صندوق به دست آورند.

پانترا کپیتال معتقد است که شبکه TON هنوز در مراحل اولیه خود قرار دارد و به آینده این توکن بسیار خوشبین است. با رشد سریع بلاکچین TON و افزایش تعداد کاربران و تراکنش‌ها، این توکن به دهمین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل شده و ارزش بازارش بیش از ۱۷.۵ میلیارد دلار است.

در همین حال، بایننس هم اعلام کرد که ادغام تتر (USDT) در شبکه TON را با موفقیت انجام داد و حالا کاربران می‌توانند از طریق بایننس، تتر (USDT) را در شبکه TON واریز و برداشت کنند؛ این امر نقدینگی را افزایش داده و کارمزد تراکنش‌ها را کاهش می‌دهد. ادغام تتر روی شبکه تون به کاربران بایننس انعطاف بیشتری در جابه‌جایی نقدینگی استیبل‌کوین به بلاکچین TON می‌دهد و انتظار می‌رود که سرعت تراکنش‌ها را بهبود بخشیده و روشی مقرون به صرفه برای مدیریت تراکنش‌های USDT فراهم کند.

توسعه‌های اخیر در شبکه TON و حمایت‌های تلگرام

تلگرام نیز با معرفی سیستم اشتراک درآمد تبلیغاتی برای کانال‌ها که به طور انحصاری در توکن TON پرداخت می‌شود، به حمایت از این شبکه ادامه می‌دهد. این شبکه از زمان راه‌اندازی، رشد چشمگیری داشته و پذیرش USDT در این شبکه سریع‌تر از هر بلاکچین دیگری بوده است. علاوه بر این، بازی‌های کوچک تلگرام نیز رشد قابل‌توجهی داشته و از تمام بازی‌های کریپتویی قبلی پیشی گرفته‌اند.

پانترا کپیتال با نزدیک به ۵ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، همچنان به دنبال فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری در بلاکچین‌های مختلف و ارزهای دیجیتال است و در حال جمع‌آوری صندوق جدیدی به ارزش ۱ میلیارد دلار برای سرمایه‌گذاری در ارزهخای دیجیتال ریسک‌پذیر، توکن‌های اولیه، فرصت‌های ویژه و توکن‌های نقدی است. شما چقدر به آینده شبکه تون امیدوارید؟

منبع
CointelegraphTheBlock

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا