متوسط مقالات

ایردراپ های کریپتویی مهم در اخرین ماه میلادی سال ۲۰۱۹ کدامند؟

ایردراپ های کریپتویی (crypto airdrops) جدید ترین ترفند بازاریابی در جهان ارز های دیجیتال هستند. پروژه های جدید با استفاده از ایردراپ ها می توانند کاربران مورد نیاز خود را جذب کنند و علاقه و وفاداری این کاربران را تسخیر کنند. شما هم اگر مایل به کسب مقداری توکن رایگان هستید، بهتر است لیست زیر را که حاوی برجسته ترین ایردراپ های کریپتویی در آخرین ماه سال ۲۰۱۹ است، مورد بررسی قرار دهید.

استلار لومنز (Stellar Lumens)، یکی از ایردراپ های کریپتویی 

ایردراپ های کریپتویی

ارزش تخمینی: ۲۵ دلار

تاریخ اتمام: ۱۵ دسامبر

استلار یکی از پروژه های مشهور در جهان کریپتو است که ارز بومی آن یعنی XLM، بنا به گزارش سایت coinmarketcap، از لحاظ حجم بازار در رده یازدهم قرار دارد. این کوین برای تسهیل انتقال سریع پول بین بانک ها، سیستم های پرداخت و افراد با کارمزد پایین ایجاد شده است. بنیاد توسعه استلار به مدت ۲۰ ماه قرار است که ایردراپ هایی در پانزدهم هر ماه داشته باشد و در این مدت ۲ میلیارد توکن لومنز را توزیع کند. کاربران مایل به شرکت در این ایدراپ ها، باید ویژگی های زیر را داشته باشند:

 • آنها باید برنامه Keybase را نصب کنند و هویت خود را از طریق پیام کوتاه تایید کنند.
 • این برنامه باید بر روی سه ابزار مختلف نصب شده باشد.
 • شماره تلفن شما باید متعلق به کشوری باشد که با اکانت های جعلی به این پروژه حمله نکرده باشد.

این سلسله ایردراپ های کریپتویی از ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ شروع شده است و در پانزدهم هر ماه ۱۰۰ میلیون توکن توزیع می شود. این پاداش ها به طور مساوی بین مشارکت کنندگان تقسیم می شود. کاربرانی که در حال حاضر در این ایردراپ مشارکت می کنند، در ایردراپ های بعدی هم از مشارکت کنندگان به حساب خواهند آمد. هیچ کاربری پاداشی بیش از ۵۰۰ دلار توکن دریافت نخواهد کرد. برای مشارکت لازم است که اقدامات زیر را انجام دهید:

 • برنامه Keybase را دانلود کنید. لینک دانلود
 • این برنامه را بر روی سه ابزار مختلف نصب کنید.
 • کلید های کاغذی ایجاد کنید.
 • با دریافت پیام کوتاه از طریق شماره خود باید ثابت کنید که ربات نیستید.
 • شما تقریبا ۶۰۰ توکن XLM را دریافت خواهید کرد.

نیازمندی ها

۳ دستگاه، شماره تلفن معتبر و کیف پول استلار

سیویک (Civic)

ارزش تخمینی: نامشخص

تاریخ اتمام: ۱۶ دسامبر

سیویک یک پلتفرم بلاکچینی است که به کاربران این امکان را می دهد که اطلاعات هویتی آنها در هر فرآیند احراز هویتی، ایمن و محافظت شده باقی بماند. با اعمال این مدل، می توان فرآیند احراز هویت امن تری را با استفاده از فناوری بلاک چین انجام داد. با استفاده از سیویک دیگر لازم نیست که فرآیند احراز هویت هر بار انجام بگیرد و سیویک محصول عملکردی خود را برای مخاطبین جهانی راه اندازی کرده است. برای مشارکت در این ایردراپ باید اقدامات زیر را انجام داد:

 • باید به وبسایت رسمی سیویک دسترسی داشته باشید.
 • بر روی I`m in کلیک کنید و در انتظار ظاهر شدن یک پاپ آپ (popup) باشید.
 • اطلاعات مورد نیاز را ثبت کنید و منتظر ایمیل تایید باشید.

لینک زیرمجموعه گیری خود را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید و اگر شما در میان ۵۰۰ زیر مجموعه گیر اول باشید، می توانید تا ۲۵۰۰۰ توکن CVC دریافت کنید.

افرادی که در رده ۵۰۱ تا ۵۰۰۰ قرار می گیرند، هر کدام ۵۰۰۰ توکن دریافت خواهند کرد.

افرادی که در ده ۵۰۰۱ تا ۲۵۰۰۰ قرار می گیرند، هر کدام ۱۰۰۰ توکن دریافت خواهند کرد.

افرادی که در رده ۲۵۰۰۱ تا ۱۰۰۰۰۰ قرار می گیرند، مقداری مساوی توکن دریافت خواهند کرد.

نیازمندی ها

ایمیل

ECOSC

ارزش تخمینی: ۲۵ دلار

تاریخ اتمام: ۱۷ دسامبر

ECOSC توکن بومی یک شبکه پرداختی جدید می باشد و می تواند برای ترید در برابر گاز و نفت مورد استفاده قرار گیرد. این پلتفرم پرداخت، دو توکن را بر اساس استاندارد اتریوم (Ethereum) توسعه داده است. یکی از این توکن ها، توکن کاربری (utility token) است که ECOSCU نام دارد و دیگری توکن اوراق بهادار (security token) است و ECOSC نام دارد.

هدف ECOSC این است که تبدیل به یک راه حل مدیریت زنجیره تامین غیر متمرکز شود که در سراسر جهان در دسترس باشد. برای مشارکت در این ایردراپ، باید اقدامات زیر را انجام داد:

پاداش شما ۲۵ دلار از توکن های ECOSCU است.

زیرمجموعه گیری کنید و توکن های اضافی ECOSCU کسب کنید.

نیازمندی ها

توییتر، ایمیل، فیسبوک و تلگرام

Pockero Network

ارزش تخمینی: ۱۵ دلار

تاریخ اتمام: ۱۷ دسامبر

Pockero Network یک بازار دیجیتال مبتنی بر بلاک چین است که می تواند برای گستره وسیعی از خدمات مورد استفاده قرار گیرد. این پلتفرم میزبان کتابخانه هایی با عملکرد های اساسی است که در فعالیت های بازار آنلاین ضروری هستند. برنامه Pockero همچنین ترید و مبادله دارایی ها را از طریق استفاده از برنامه های غیر متمرکزی مانند استاتوس (Status) یا سیویک (Civic) پشتیبانی می کند. برای مشارکت در این ایردراپ باید به صورت زیر اقدام کرد:

 • شروع کردن گفتگو با بات ایردراپ کریپتویی Pockero Network. لینک
 • پیوستن به گروه و کانال تلگرامی Pockero
 • حل کپچا برای نشان دادن اینکه شما انسان هستید
 • دنبال کردن صفحه رسمی توییتر آنها
 • کامل کردن وظایف اجتماعی مورد نیاز دیگر

دریافت کردن ۲۰۰ توکن PCKO به ارزش ۱۵ دلار

می توانید برای هر زیرمجموعه ۶ توکن اضافی نیز علاوه بر مقدار بالا دریافت کنید.

نیازمندی ها

تلگرام، توییتر و ایمیل

صرافی دلتا (Delta Exchange)

ارزش تخمینی: ۱۰ دلار

تاریخ اتمام: ۲۱ دسامبر

صرافی دلتا یک پلتفرم ترید است که دسترسی به دارایی‌های کریپتویی از جمله قرارداد های آتی بیت کوین (bitcoin) و آلتکوین های برجسته را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. این صرافی برای تریدر های جهان قابل دسترس است و لوریج (leverage) صد را برای قرارداد های کریپتویی ارائه می دهد. برای مشارکت در این ایردراپ باید مراحل زیر را طی کنید:

شما ۱۰ دلار بیت کوین به عنوان پاداش خوشامد در عرض ۷۲ ساعت دریافت می کنید که سود های حاصل از ترید را می توان برداشت کرد.

نیازمندی ها

توییتر و ایمیل

WazirX

ارزش تخمینی: ۶۰ دلار

تاریخ اتمام: ۲۵ دسامبر

WazirX یکی از معتبر ترین صرافی های هندوستان است که خرید و ترید ارز های دیجیتالی مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین (Litecoin)، ریپل (Ripple) و بسیاری دیگر از دارایی ها را پشتیبانی می کند. سطح کاربری این صرافی بسیار کاربرپسند است و این صرافی به تازگی توسط بایننس (Binance) خریداری شده است؛ در نتیجه، کاربران قادر به خرید و فروش از طریق روپیه خواهند بود. این صرافی اخیرا در coinmarketcap لیست شده و دارای بیش از ۱۰۰ جفت ترید می باشد. برای مشارکت در این ایردراپ کریپتویی باید مراحل زیر را طی کرد:

 • رفتن به صفحه ایردراپ آن
 • ثبت نام کردن با جزئیات خود و تایید ایمیلتان
 • وارد شدن و آپلود کردن اسناد و عکس های مورد نیاز به منظور احراز هویت
 • بعد از تایید هویت، باید حداقل یک ریپل یا ۰.۰۰۱ لایت کوین را واریز کنید.

این صرافی به شما پاداش ۲۰۰ توکن WRX به ارزش تقریبا ۶۰ دلار می دهد که می توانید در اولین ترید خود مورد استفاده قرار دهید.

نیازمندی ها

ایمیل و کارت شناسایی

نتیجه گیری

در این مقاله در  مورد ایردراپ های کریپتویی برجسته در ماه دسامبر صحبت شد؛ مطمئن شوید که قوانین هر یک از این پروژه ها را به درستی متوجه شده اید و همیشه مواظب هر گونه فعالیت مشکوکی باشید. نظر شما در مورد ایردراپ های کریپتویی ذکر شده در این مقاله چه بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع
coindoo

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا