اخبار آلتکوین

بررسی قیمت ۳ آلت کوین که از نظر تحلیل تکنیکال شرایط خوبی دارند

با رشد قیمت بیت کوین در هفته گذشته، تحلیلگران منتظر افزایش قیمت‌ آلت کوین‌ها هستند و رمزارزهای پیشنهادی خود را معرفی کرده‌اند.

به نقل از دیلی‌هادل، تحلیلگری به اسم کالئو (Kaleo) اعلام کرده که نسبت به آینده توکن اردینالز (ORDI) خوشبین است. اردینالز یک پروژه بلاکچینی است که توکن‌های بی‌همتا (NFT) را به بلاکچین بیت کوین اضافه می‌کند.

این معامله‌گر نموداری را منتشر کرده است که نشان می‌دهد قیمت اردینالز به بالای خط مقاومت نزولی خود رسیده است. این امر نشان می‌دهد که ORDI احتمالا برای مرحله بعدی روند صعودی خود آماده شده است. کالئو هم تاکید کرده است:

به نظر می‌رسد ORDI کاملا آماده رشد است.

نمودار چهار ساعته قیمت اردینالز
نمودار چهار ساعته قیمت اردینالز – منبع: توییت کالئو

هفته گذشته، کالئو خاطرنشان کرد که ORDI می‌تواند به پشتوانه بیت کوین رشد کند. او سپس ادامه داد:

به نظر می‌رسد که بیت کوین همراه با رشد بازار سهام به رالی خود ادامه می‌دهد. سرمایه‌گذاری در آن به ظاهر ریسک چندانی ندارد. اردینالزها نقش بزرگی در این چرخه ایفا خواهند کرد و به نظر من ORDI هم دوباره رشد می‌کند.

نمودار قیمت اردینالز
نمودار قیمت اردینالز – منبع: توییت کالئو

طبق نمودار بالا، به نظر می‌رسد که کالئو باور دارد قیمت‌ ORDI به سقف تاریخی خود در ۱۳۰ دلار می‌رسد. شایان ذکر است که قیمت‌ این توکن در حال حاضر در محدوده ۷۰ دلار قرار دارد.

کالئو در ادامه اعلام کرد که از نزدیک روند قیمت آوالانچ (AVAX) را تحت نظر دارد. طبق گفته‌های او قیمت‌ آوالانچ با شکستن مقاومت افقی موجود در نمودار یک ساعته‌‌‌اش می‌تواند به سمت رکورد خود در سال ۲۰۲۳ حرکت کند. او تاکید کرده است:

آوالانچ در آستانه رسیدن به هدف ۵۰ دلار است و احتمالا خیلی از معامله‌گران از رالی آن شگفت‌زده می‌شوند.

نمودار قیمت آوالانچ – منبع: توییت کالئو

شایان ذکر است که قیمت آوالانچ در حال حاضر در محدوده ۴۳ دلار قرار دارد. کالئو در آخر هم با اشاره به توکن تورچین (RUNE)، اعلام کرد روند آن در برابر بیت کوین (RUNE/BTC) صعودی به نظر می‌رسد و ممکن است تا سقف خود در محدوده ۰.۰۰۰۴۹۸۰۷ BTC (۲۴.۶۴ دلار) رشد کند. این تحلیلگر ادامه داد:

RUNE/BTC مقاومت بلندمدت خود را شکسته و با موفقیت آن را آزمایش کرده است. به نظر می‌رسد که قیمت RUNE ممکن است به سقف قبلی خود برسد.

نمودار قیمت RUNE – منبع: توییت کالئو

در زمان نگارش این مقاله، RUNE/BTC در محدوده ۵.۱۸ دلار (۰.۰۰۰۱۰۴ BTC) قرار داشت.

این مطلب جنبه آموزشی دارد و به هیچ عنوان نباید توصیه‌ای برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا