اخبار کوتاه

رمز ارز TRIBE در چندین صرافی ارز دیجیتال لیست شد

رمز ارز TRIBE به لیست بازارهای معاملاتی بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است. لیست این بازارها و صرافی‌ها در انتهای مطلب قرار داده شده است. همچنین صرافی غیر متمرکز سوشی سواپ اکنون یک سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است. به همین مناسبت این صرافی مسابقه آثار هنری سوشی سواپ را برگزار می‌کند. جزییات این مسابقه در ادامه مطلب و در بخش اطلاعیه صرافی‌های غیر متمرکز توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


 

صرافی‌های غیر متمرکز

صرافی سوشی سواپ به مناسبت اولین سالگرد فعالیت خود مسابقه آثار هنری را برگزار می‌کند.

  • جزییات: سوشی سواپ به مناسبت اولین سالگرد شروع به فعالیت خود کمپین آثار هنری را راه‌اندازی کرده است. در این کمپین از تمام کاربران دعوت شده است تا آثار هنری خود را به این مسابقه ارسال کنند. در این مسابقه تمام آثار ارسالی به کاربران نمایش داده می‌شود و آنهایی که بیشترین رای را جمع کنند برنده خواهند بود. این رای‌گیری در کانال دیسکورد سوشی‌سواپ انجام خواهد شد.
  • اثر برنده به عنوان نماد اولین سالگرد فعالیت سوشی سواپ انتخاب خواهد شد و به صورت توکن NFT در خواهد آمد. ۸۸۸ توکن از آن در پلتفرم MISO صرافی سوشی سواپ به فروش گذاشته می‌شود. ۷۰٪ از سود حاصل از فروش توکن‌ها به خالق اثر اهدا می‌شود و ۱۵٪ سود به ۹ اثر بعدی اعطا خواهد شد. ۱۵٪ باقیمانده بین هولدرهای توکن xSUSHI تقسیم خواهد شد.
  • علاوه بر آن به برنده بهترین اثر ۸۸ توکن SUSHI جایزه داده می‌شود و خالق اثر می‌تواند به کانال اختصاصی دیسکورد سوشی سواپ اضافه شود. نفرات دوم و سوم به ترتیب ۵۰ و ۲۵ توکن SUSHI جایزه دریافت می‌کنند.
  • برای ارسال آثار خود به این لینک مراجعه نمایید و همچنین برای شرکت در مسابقه باید اثر هنری خود را با تگ کردن صرافی سوشی سواپ در توییتر و استفاده از هشتگ HappyBirthdaySushi منتشر کنید. اثر هنری باید مرتبط با این صرافی باشد و می‌توانید چندین اثر ارسال کنید. عکس، ویدئو، gif، تصاویر سه بعدی، میم، و یا هر اثر هنری دیجیتال دیگر قابل ارسال خواهد بود. برای ثبت رای لازم است کاربر در کیف پول خود حداقل ۵ توکن SUSHI داشته باشد و در کانال دیسکورد مرتبط با این مسابقه رای خود را ثبت نماید. مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) و مهلت ثبت رای تا ۹ سپتامبر (۱۸ شهریور) خواهد بود. برنده مسابقه روز بعد از آن مشخص خواهد شد و NFTهای اثر برنده طی دو روز به فروش گذاشته خواهند شد.

صرافی پنکیک سواپ پروتکل Phala network را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE توکن PHA دریافت کنند.

صرافی هوبی

صرافی هوبی مسابقه سواپ توکن‌های SRM, CLV, MIR را با ۳۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۳۱ آگوست (۹ شهریور) ادامه خواهد داشت. بازارهای هدف مسابقه سواپ SRM/USDT و MIR/USDT و CLV/USDT است.
  • در طرح اول این مسابقه کاربران باید در بازارهای معرفی شده حداقل ۱۰۰۰ دلار سواپ انجام دهند و اعلامیه این مسابقه را با تگ کردن ۳ نفر از دوستان خود در توییتر منتشر کنند و همچنین فرم مسابقه را تکمیل نمایند. در این طرح ۱۰،۰۰۰ دلار بین برندگان توزیع خواهد شد.
  • همچنین کاربرانی که حجم مبادلات آنها در بازارهای ذکر شده از ۲۰۰۰ دلار بیشتر باشد می‌توانند در مسابقه حدس زدن این کمپین شرکت کنند. در این مسابقه با حدس زدن آخرین رقم هش بلاکی که در تاریخ ۳۰ آگوست ساعت ۲۰:۳۰ در بلاکچین هکو استخراج می‌شود می‌توانید شانس خود را برای دریافت بخشی از استخر جایزه به ارزش ۱۵۰۰۰ دلار امتحان کنید. همچنین ۵۰۰۰ دلار جایزه بین تمام کاربران واجد شرایط توزیع خواهد شد.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی گیت

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری رمز ارز اتریوم (ETH) در سرویس HODL&EARN این صرافی به مدت ۷ روز تا سقف ۰.۷٪ سود سالانه دریافت نمایند. همچنین امکان سپرده‌گذاری توکن SPHRI به مدت ۱۴ روز برای کسب سود سالانه ۱۰۰٪ در این سرویس فراهم شده است.

صرافی گیت مسابقه واریز توکن TLOS را با ۲۶،۶۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۳۱ آگوست (۹ شهریور) ادامه خواهد داشت. در این مسابقه کاربران بر اساس حجم واریزی توکن TLOS رتبه‌بندی خواهند شد و ۳۰۰ کاربر برتر مشمول دریافت ۲۰،۰۰۰ دلار جایزه خواهند بود. نفرات اول تا پنچم به ترتیب معادل ۱۰۰۰، ۸۰۰، ۶۰۰، ۴۰۰ و ۳۰۰ دلار توکن TLOS جایزه دریافت می‌کنند. نفرات ششم الی ۳۰۰ بر اساس حجم واریز آنها بخشی از جایزه ۱۶،۹۰۰ دلاری را دریافت می‌کنند. برای شرکت در این مسابقه کاربران باید حداقل ۱،۲۴۰ توکن TLOS به صرافی گیت واریز نمایند. همچنین برنامه‌هایی برای کاربران فعال در توییتر و تلگرام این صرافی در نظر گرفته شده است.

در پی حمله انجام شده به پروژه بین زنجیره‌ای ChainSwap، پروتکل OptionRoom نیز مورد حمله قرار گرفته است. از این رو توکن‌های این پروتکل به توکن‌های جدید ROOM و ROOMV2 تغییر یافته‌اند. صرافی گیت توکن‌های جدید را با توجه اسنپ‌شات‌های قبلی از موجودی حساب کاربران بیت آنان تقسیم خواهد کرد و معاملات توکن‌های جدید را شروع خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار مارجینسایر توضیحات
تبدیلAXSبازار ریالی
بایننسTRIBETRIBE/BTC,TRIBE/BNB, TRIBE/BUSD, TRIBE/USDT
Crypto.comQUICK,CGT,
YGG,FXS
MASK
هوبیYGG
TRIBE
WHALE
YGG/USDT, YGG/BTC
TRIBE/USDT, TRIBE/BTC
WHALE/USDT,WHALE/BTC
هوبی فیوچرز بازار سواپ MIR/USDT,SRM/USDT,CLV/USDT را راه‌اندازی کرده است.
کوکوینTRIBE
TRIBE/USDT
XPR/BTC, XPR/USDT
واریز و برداشت SOL و PIVX موقتا به حالت تعلیق درآمده است.
اوکی‌اکسERNERN/USDT
BitstampENJ
CHZ
ENJ/USD,ENJ/EUR
CHZ/USD,CHZ/EUR
گیتPVU
MCRN
RARE
CHESS
PVU/USDT, PVU/ETH
MCRN/USDT
RARE/USDT, RARE/ETH
CHESS/USDT, CHESS/ETH
BZRX/USDT
HNT/USDT
SHFT/USDT
FTXEDEN
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا