اخبار خارجی

عرضه استیبل کوین جدید تتر بر روی شبکه ترون!

بنیاد ترون همکاری خود با استیبل کوین تتر برای صدور کوین جدید تتر بر بستر شبکه ترون را اعلام کرده است. این همکاری که اولین بار امروز اعلام شد شامل وارد کردن کوین USDT به شبکه ترون تا انتهای سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ می‌باشد. این توکن، یکی از اولین همکاری های ارز دیجیتال در شبکه ترون را ارائه‌ خواهد داد. با صدور استیبل کوین تتر مبتنی بر TRC-20، تتر که از لحاظ ارزش بازار هفتمین ارز دیجیتال جهان است، به طور کامل با پروتکل های موجود ترون نظیر برنامه های غیرمتمرکز سازگار خواهد شد.

با همکاری USDT و TRX و تتر، کاربران خواهند توانست بر بستر بلاک چین ترون با این کوین ها تراکنش انجام دهند و به ارزهای دیجیتال با قیمت ثابت دسترسی پیدا کنند. با در نظر گرفتن نوسان شدید قیمت ارزهای دیجیتال در سال گذشته که به این دوره، زمستان کریپتو می‌گویند، ظهور استیبل کوین ها از جانب تاجران و توسعه دهندگانی که به دنبال آرامش خاطر در تراکنش ها هستند، استقبال خواهد شد.

هدف ترون و USDT بهبود تجربه شرکای شرکتی و سرمایه گذاران سازمانی و هم چنین امکان پذیر ساختن انعطاف پذیری بیشتر در مدیریت ویژگی های مختلف شبکه ترون است.

مشابه با پذیرش بیت تورنت و پس از آن صدور توکن های بیت تورنت (BTT)، ترون با یکپارچه ساختن پروتکل های موجود در بلاک چین و شبکه خود، به دنبال گسترش حوزه تأثیرگذاری بیشتر است. توکن BTT با وجود صدور ۵۰ میلیارد توکن از طریق لانچر پد بایننس به ارزش ۷.۱ میلیون دلار و فروش آن ها کمتر از ۱۵ دقیقه، تبدیل به ارزی با ثروت ناگهانی شد.

این اقدام، همکاری جالبی را برای تتر به ارمغان می آورد. اگرچه طی ۲ سال گذشته بحث های زیادی در خصوص دارایی های دقیق تتر وجود داشته است، این ارز دیجیتال اخیرا در صدر اخبار بوده است. همکاری با ترون، مسیری برای تتر است تا در دنیای ارز دیجیتال اعتبار کسب کند و هم چنین تأثیرگذاری خود در این صنعت را گسترش دهد.

با در نظر گرفتن مجموعه ای از بیانیه ها توسط سازمان هایی نظیر فیسبوک و جی پی مورگان مبنی بر ایجاد استیبل کوین برای خدمات خود، تسلط تتر بر عرصه استیبل کوین ها تحت فشار قرار گرفته است.

در حال حاضر، تتر بیشترین سهم را در استفاده و حجم تراکنش های استیبل کوین ها دارد اما این سهم با ورود سازمان های دیگر، در سال آتی به خطر می‌افتد. با در نظر گرفتن نفوذ فیسبوک و کوین شایعه شده برنامه واتساپ، تتر در جایگاه رقابت شدید قرار خواهد گرفت‌.

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

6 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا