اخبار خارجی

ترون عملکرد بهتری نسبت به ۱۰ ارز دیجیتال برتر داشته است!

بازار ارز دیجیتال نسبت به هفته آخر ماه دسامبر ۲۰۱۸ روندی عادی را پشت سر گذاشته است. ترون (TRX) دهمین ارز دیجیتال بزرگ از لحاظ ارزش بازار با فعالیت هایی توسط موسسه خود توانسته است نسبت به سایر ارزهای دیجیتال برتر عملکرد بهتری داشته باشد.

ترون

در زمان تهیه این خبر قیمت این ارز دیجیتال ۰.۰۲۳۳ دلار است و ارزش بازار آن ۱.۵ میلیارد دلار است. حجم معاملات ۲۴ ساعته این کوین با رشد ۱۴ درصدی حدود ۲۰۳ میلیون دلار است. طی هفته گذشته این کوین رشد ۷.۲۲ درصدی داشته است.

حداکثر حجم معاملات این کوین در صرافی Bit-z است که حجم معاملاتی جفت ارز TRX/BTC در این صرافی حدود ۴۵.۷ میلیون دلار بوده است. دومین و سومین جایگاه متعلق به بایننس است که حجم معاملاتی ۲۰.۹ میلیون دلار و ۱۶.۸ میلیون دلار  را در اختیار دارد. حجم معاملاتی جفت ارز TRX/USDT در جایگاه دوم و حجم معاملاتی جفت ارز TRX/BTC در جایگاه سوم این صرافی می باشد.

ترون اخیرا در اخبار بسیاری پوشش داده شد زیرا این کوین در صرافی تایوانی Bitrue لیست شد. این صرافی ترون را با جفت ارز ریپل (XRP) لیست کرد زیرا درخواست زیادی برای فهرست بندی این جفت ارز وجود داشت. صرافی Bitrue همچنین از کاربران خود پرسیده که آنها چه ارزهایی را دوست دارند که جفت معاملاتی باشد و پاسخ جفت ارز ترون (TRX) و کاردانو (ADA) بوده است.

صرافی Bitrue اولین صرافی نیست که جفت ارز معاملاتی TRX/XRP را لیست کرده است بلکه بایننس بزرگترین پلتفرم صرافی از نظر حجم معاملاتی اعلام کرد که این جفت ارز را لیست خواهد کرد. همچنین اوایل این هفته بایننس اذعان داشت که توکن بیت تورنت که توکنی TRC10 می باشد به زودی در پلتفرم جدید آنها یعنی BinanceLaunchpad عرضه خواهد شد. این امر بدان معناست که این توکن یکی از اولین توکن هایی است که این پلتفرم عرضه خواهد کرد.

بیت تورنت در حساب کاربری رسمی خود در توییتر گفت:

امروز توکن جدید خودمان با نام توکن بیت تورنت BTT$ را معرفی می‌کنیم که قابلیت هماهنگی با TRC-10 را دارد و منحصرا در حساب های غیرآمریکایی بایننس در دسترس خواهد بود. پلتفرم اصلی فروش این توکن نیز BinanceLaunchpad می‌باشد.

نظر شما در مورد پیشرفت های ترون چیست؟

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا