متوسط کیف پول

آموزش کیف پول کاردانو: با اینفینیتو (infinito wallet) آشنا شوید!

احتمالا اگر طرفداران کاردانو(ADA) در محیط وب به دنبال کیف پول کاردانو بگردند، به نتایج خاصی نرسند و یا روش هایی برایشان نمایش داده شود که برای ساخت کیف پول کاردانو زحمات زیادی لازم باشد. در این مقاله قصد داریم آموزش کیف پول کاردانو را ارائه دهیم که با طی کردن گام های زیر می توانید به راحتی کیف پول کاردانو داشته باشید. لازم به ذکر است که این کیف پول، اپلیکیشنی است بر روی موبایل که در حال حاضز نسخه ios و اندروید آن موجود است.

برای این آموزش ما از نسخه اندروید آن استفاده کرده ایم که تفاوت چندانی با نسخه ios آن ندارد. ابتدا برای دانلود این اپلیکیشن به Play Store مراجعه کرده و در قسمت جستجو، عبارت infinito wallet را جستجو کنید:

کیف پول کاردانو

پس از دانلود و نصب آن وارد برنامه شوید:

کیف پول کاردانو

با کمی صبر صفحه زیر برایتان نمایش داده می شود:

کیف پول کاردانو

زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و گزینه Select را بزنید:

کیف پول کاردانو

با مطالعه شرایط و مقررات بر روی دو گزینه انتهایی بزنید تا تیک سبز رنگ در کنار این موارد ظاهر شود سپس بر روی confirm بزنید تا به مرحله بعد بروید:

کیف پول کاردانو

در این قسمت سه امکان برای شما در نظر گرفته شده است که اگر می خواهید برای اولین بار کیف پول خود را بسازید می بایست بر روی گزینه ای HD Wallet بزنید، در قسمت دوم می توانید با وارد کردن کلید خصوصی (برای هر ارز دیجیتالی که دارید) کیف پول کاغذی خود آن را در این کیف پول import کنید و از طریق این کیف پول تراکنش های خود را انجام دهید، گزینه سوم نیز برای خدمات اکسچنج و یا تبدیل ارزهای دیجیتال می باشد. با لمس گزینه اول به مرحله بعد می رویم:

کیف پول کاردانو

برای ساخت کیف پول خود روی Create New Wallet لمس کنید سپس با کمی صبر کنید تا صفحه زیر برایتان نمایش داده شود:

کیف پول کاردانو

در این مرحله نکات امنیتی در رابطه با دریافت و ذخیره کلمات پشتیبانی کیف پولتان قرار دارد که پس از مطالعه آن و با لمس I am ready to backup passphrase روی Start Backup لمس کنید:

کیف پول کاردانو

می بایست این کلمات را حتما در جایی یادداشت کنید تا اگر پسووردتان را فراموش کردید یا اپلیکیشن مورد نظرتان پاک شد، مجددا بتوانید به آن دسترسی داشته باشید و این امر از طریق داشتن این کلمات امکان پذیر است. پس از یادداشت کلمات مورد نظر بر روی I`ve written it down لمس کنید تا به مرحله بعد بروید:

کیف پول کاردانو

سپس در این مرحله می بایست برای کیف پول خود یک نام و یک رمز عبور انتخاب کنید و سپس بر روی Create My Wallet لمس کنید. (لازم به ذکر است در حفظ پسوردتان کوشا باشید):

کیف پول کاردانو

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید وارد محیط کیف پولتان شده اید که از محیط زیبا و کاربرپسندی برخوردار است. همچنین در کنار هر ارز دیجیتال قیمت آن موجود است و میزان دارایی شما در ستون Balance نمایش داده می شود. حال برای دسترسی به کیف پول کاردانو ADA را لمس کنید:

کیف پول کاردانو

در قسمت Send می توانید کاردانو های خود را به آدرس های مقصد ارسال کنید و پس از مشخص کردن مقدار ارسالی بر روی Next بزنید. اگر می خواهید از آدرس عمومی کیف پول کاردانوی خود مطلع شوید بر روی گزینه Receive لمس کنید تا آدرس عمومی کیف پول کاردانو برایتان نمایش داده شود:

کیف پول کاردانوهمچنین برای مشاهده تاریخچه تراکنش هایتان و اطلاع از جزئیات آن می توانید روی Activity لمس کنید.

امکان جالب دیگری که این کیف پول دارد این است که می توانید به تمامی کلید های خصوصی تمامی ارزهای دیجیتالتان دسترسی داشته باشید؛ برای این کار ابتدا روی سه نقطه در پایین صفحه سمت راست لمس کنید تا به صفحه زیر بروید:

کیف پول کاردانو

سپس بر روی نام کیف پولتان بزنید تا صفحه زیر برایتان نمایش داده شود:

کیف پول کاردانو

حال بر روی گزینه Show Private Key بزنید تا پیغام زیر برایتان نمایش داده شود:

کیف پول کاردانو

نکات امنیتی مربوط به کلید خصوصی ارزهای دیجیتالتان را مطالعه بفرمایید و سپس بر روی I got it لمس کنید:

کیف پول کاردانو

پس از وارد کردن رمز عبوری که برای این کیف پول انتخاب کردید، Next را لمس کنید:

کیف پول کاردانو

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، می توانید با انتخاب ارزهای دیجیتالتان، به کلید های خصوصیشان دسترسی داشته باشید و آنها را کپی و ذخیره کنید. همچنین می توانید با رفتن به نوارهای coin و token، ارزهای دیجیتال مورد نظرتان را تیک بزنید تا کیف پول آنها اضافه شود:

کیف پول کاردانو

کیف پول کاردانو

امیدواریم از آموزش این کیف پول لذت برده باشید. در مجموع می توان گفت برای توکن های و کوین هایی که از کیف پول های زیاد و ایمنی برخوردار نیستند، می توانید از این کیف پول استفاده کنید.

میهن بلاکچین توصیه‌ای برای ساخت هیچ کیف پول خاصی ندارد و این مطالب صرفا معرفی و آموزش کار با کیف پول‌های رمز ارزهاست.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

38 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا