اخبار عمومیاطلاعیه صرافی

کنگره آمریکا در نامه‌ای خواستار ارائه برخی اسناد از طرف صرافی بایننس شد

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

برایان شرودر (Brian Shroder)، مدیر شعبه آمریکایی بایننس به تازگی نامه‌ای از فدرال دریافت کرده که در آن، یکی از مقامات، خواستار افشای فوری اسناد رسمی پایبندی این صرافی به پروتکل‌های مختلف برای ایمنی سرمایه‌گذاران شده‌ است. این درخواست از سوی یکی از مدیران کمیته فرعی زیر نظر کمیته نظارت و اصلاحات دولتی کنگره آمریکا ارائه شده است. گفته می‌شود این نامه برای سایر صرافی‌های بزرگ آمریکا نظیر کراکن، کوین‌بیس و FTX نیز فرستاده شده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، در این نامه، راجا کریشنامورتی، عضو کنگره آمریکا و کمیته فرعی سیاست‌های اقتصادی، به عدم مشارکت صرافی‌های ارز دیجیتال در کمک به دولت آمریکا برای مهار کلاهبرداری‌های مالی و محافظت از سرمایه‌گذاران اشاره کرده است.

در این نامه آمده است:

من نگران رشد سریع کلاهبرداری‌ها و سوء استفاده از مصرف‌کنندگان هستم. علاوه بر این، نگران عدم تلاش صرافی‌های ارز دیجیتال برای محافظت از مصرف‌کنندگانی هستم که تراکنش‌های خود را از طریق این پلتفرم‌ها انجام می‌دهند.

کریشنامورتی، در این نامه نگرانی‌های خود را در رابطه با فرآیند اضافه شدن توکن‌های مختلف به فهرست معاملاتی صرافی‌ها ابراز کرد و خاطرنشان کرد این فرآیند در نهایت خطرات مختلفی را برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کنند.

بایننس آمریکا یکی از زیرمجموعه‌های بایننس، بزرگترین صرافی جهان است و کمیته فرعی از این صرافی خواسته تا مجموعه‌ای از مدارک و اسناد را به این کمیته ارائه نماید.

شعبه آمریکایی بایننس بایستی تا ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریور)، تمامی اسناد درخواستی را از زمان شروع به کار این شعبه ارائه کند. این اسناد عبارتند از:

۱- تمامی اسناد و مدراک مرتبط با تلاش بایننس برای مبارزه با کلاهبرداری‌ها و همچنین اطلاع‌رسانی در رابطه با خطرات مرتبط با سرمایه‌گذاری در رمزارزها.

۲- تمامی اسناد و مدارک مرتبط با فرآیندهای مختلف برای شناسایی، بررسی، حذف و یا مشخص کردن پروژه‌های تقلبی و حساب‌ها.

۳- تمامی اسناد نشان‌دهنده خط و مشی بایننس در رابطه با ارزهای دیجیتال، معامله‌گران، خریداران، فروشندگان، سرمایه‌گذاران، مصرف‌کنندگان یا هر فرد یا نهاد دیگری که از این صرافی استفاده می‌کند.

۴- تمامی اسنادی نشان‌دهنده اتخاذ سیاست‌های سخت‌گیرانه‌تر بایننس در رابطه با ارزهای دیجیتال، معامله‌گران، خریداران، فروشندگان، مصرف‌کنندگان، سرمایه‌گذاران و هر فرد یا نهاد دیگری که از این صرافی استفاده می‌کند.

بایننس آمریکا

کریشناموتی به نمایندگی از کنگره آمریکا بار دیگر تاکید کرد صرافی‌های رمزارز بایستی اقدامات پیشگیرانه‌ای را برای اطمینان از ایمنی سرمایه‌گذاران با اجرای سیاست‌های حسابرسی، الزام به افشای اطلاعات، حذف پروژه‌ها از فهرست معاملاتی و اتخاذ مکانیسم‌های ایمنی دیگر انجام دهند.

علاوه بر اسناد و مدارک درخواستی، از شرودر درخواست شده تا به سوالاتی در رابطه با ابزارها و مکانیسم‌های اجراشده توسط صرافی بایننس برای کاهش کلاهبرداری‌ها و خطرات پاسخ دهد.

نتایج یک نظرسنجی اخیر نشان داد که ۴۶٪ از کاربران بالغ آمریکایی در حین زمستان ارز دیجیتال سال جاری، ضرر کرده‌اند.

نتایج نظرسنجی
نتایج نظرسنجی – ۴۶٪ از آمریکایی‌ها در بازار نزولی امسال ضرر کردند

اکثر شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اظهار داشتند به دنبال روشی متفاوت برای سرمایه‌گذاری بوده‌ و تصور کرده‌اند سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، راه خوبی برای کسب درآمد است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا