اخبار کوتاه

کنگره آمریکا امسال بیش از ۵۰ لایحه مرتبط با رمزارزها ارائه کرده است

یکی از مقامات قبلی شرکت بیمه سپرده فدرال آمریکا مقاله‌ای منتشر کرده است که در آن به بیش از ۵۰ لایحه مرتبط با دارایی‌های دیجیتال که سیاست‌های قانون‌گذاری کریپتو، بلاکچین و رمزارز بانک مرکزی را تحت تاثیر قرار می‌دهد و در سال ۲۰۲۲ ارائه شده‌اند، اشاره کرده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو اسلیت، جیسون برت (Jason Brett) عضو قبلی شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) این مقاله را منتشر کرده است. لوایح ذکر شده در دسته‌بندی‌های زیر قرار می‌گیرند:

این دسته‌بندی‌ها شامل مالیات بر رمزارزها، رمزارز بانک مرکزی (CBDC)، شفافیت کریپتو در اقدامات نظارتی بر دارایی‌های دیجیتال، حمایت از فناوری بلاکچین، مسائل مرتبط با تحریم‌ها، باج افزارها و مسائل مرتبط با استفاده کشورهای چین و روسیه از بلاکچین و رمزارزها، و همچنین دسترسی و محدودیت مقامات آمریکایی در استفاده از رمزارزها است.

جیسون برت به لایحه HR ۳۶۸۴ که باید تا ژانویه ۲۰۲۳ (دی ۱۴۰۱) پیاده سازی شود اشاره کرده است. این لایحه در خصوص پیاده‌سازی موضوع الزامات گزارش مالیات بر رمزارزها است. البته بخش‌هایی از این لایحه همچنان بحث برانگیز است. بر این اساس ماینرها و استیکرها باید بر دارایی‌های غیر نقد خود به صورت ارز فیات مالیات پرداخت کنند.

به علاوه، تام عمار (Tom Emmer) نماینده کنگره آمریکا پیش از این لایحه‌ای (HR 3273) برای محافظت از کاربرانی که در فرآیند فورک شدن یک زنجیره، دارایی جدیدی کسب می‌کنند، معرفی کرده بود. بر این اساس لایحه HR 3273 کوین‌های جدیدی که از فورک شبکه ترا به دست می‌آیند را تحت پوشش قرار می‌دهد. براساس گزارش پیشین میهن بلاکچین، رای گیری حاکمیتی این فورک در حال اجرا است.

منبع
cryptoslate

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا