متوسط NFT

با استفاده از این ابزارها در دنیای NFT موفق شوید

به دنبال این هستید که NFT معامله کنید و یا در بازی NFTها پیروز شوید؟ در این مقاله، برخی از ابزارها، منابع و بازارهای برجسته را معرفی خواهیم کرد تا به شما کمک کنیم توکن‌های بی‌همتای جدید و پرطرفدار را کشف کرده و آنها را برای کلکسیون دیجیتال خود آسان‌تر به دست بیاورید. تا انتهای این مقاله با مهین بلاکچین همراه باشید تا با این ابزارها بیشتر آشنا شوید.

چه ابزارهایی در معامله و ساخت توکن‌های بی‌همتا به کمک شما می‌آیند؟

دنیای توکن‌های بی‌همتا دنیای پیچیده‌ای است و خصوصا در آثار مجموعه‌ای، وجود ابزارهایی که اطلاعات بیشتری در اختیار کاربر قرار دهند، می‌توانند به او در انتخاب، قیمت‌گذاری و فروش کمک نمایند. در ادامه این مطلب تعدادی از بهترین ابزارهای موجود که می‌توانند به شما در این راه کمک نمایند، ذکر خواهند شد.

Rarity.Tools

Rarity Tools

Rarity Tools پلتفرمی است که هنرهای مولد (Generative Art) و NFT‌های کلکسیونی را بر اساس کمیاب بودنشان رتبه‌بندی می‌کند. جمع‌کننده‌های NFT با این اطلاعات می‌توانند به راحتی ارزش نسبی NFTهای جداگانه را ارزش‌گذاری کرده و آنها را با یکدیگر مقایسه کنند. همچنین می‌توانید عرضه آتی (دراپ) مجموعه‌ها را از Rarity Tools مشاهده کنید.

Icy Tools

Icy Tools

Icy Tools یک پلتفرم ردیابی NFT است که در آن می‌توانید آخرین قیمت کف، حجم و تاریخچه فروش NFTها را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید پروژه‌های جدیدی را که در حال توسعه هستند کشف کرده و نمونه کارها را دنبال کنید. همچنین این پلتفرم دارای ویژگی‌های مفیدی مانند مشاهده مجموعه‌های پرطرفدار، حجم فروش ۷ روزه و قیمت‌های کف است.

NiftyRiver                                      

NiftyRiver

NiftyRiver یک سایت NFT برای یافتن جدیدترین مجموعه‌ها، افت‌ها و رتبه‌بندی‌های کمیاب برای پروژه‌های جدید محبوب در اتریوم، سولانا و وکس است. علی‌رغم محبوبیت کمتر این سایت نسبت به Icy Tools و Rarity Tools، نیفتی ریور پذیرای برخی از مجموعه‌هاست که جایی در دو سرویس ذکر شده ندارند.

NFT Stats

NFT Stats

NFT Stats به شما امکان می‌دهد فعالیت‌های بازارهای NFT را دنبال کنید و اقلام و مجموعه‌های پرفروش NFT را کشف کنید. می‌توانید ردیابی کنید کدام NFTها پر‌فروش هستند و کدام نه، و از آن برای دریافت آخرین اطلاعات درباره بازار NFT بر اساس روز، هفته و ماه استفاده کنید.

Wgmi.io

Wmgi

Wgmi (مخفف عبارت We’re Gonna Make It که در دنیای کریپتو به معنی «پولدار می‌شیم!» است) یک ردیاب قیمت کف توکن‌های بی‌همتا و ابزار ارزیابی حساب است. این ابزار قیمت‌های کف NFT و حجم معاملات را در بازه‌های زمانی مختلف دنبال می‌کند.

NFT Price Floor

NFT Price Floor

NFT Price Floor ابزار گردآورنده داده در خصوص توکن‌های بی‌همتاست که قیمت کف، حجم معاملات و فروش و موارد دیگر را در مجموعه‌های متعدد ردیابی می‌کند.

Trait Sniper

Trait Sniper

Trait Sniper ابزار رهیابی ابرداده (metadata) NFT است که رتبه‌بندی کامل کمیابی را تنها ۳۰ ثانیه پس از نمایش مجموعه به شما ارائه می‌دهد. ویژگی‌های انحصاری مانند خرید سریع، دسترسی به ربات یادآور پروسه آشکارسازی (Revealing) و موارد دیگر نیز برای مشترکین وجود دارد. نسخه رایگان این پلتفرم، ابزاری برای بررسی کمیابی است که در آن رتبه‌ کمیابی، پس از یک ساعت از آشکارسازی در اختیار عموم قرار می‌گیرد.

dAppRadar

dAppRadar

dAppRadar به شما امکان می‌دهد که داغ‌ترین مجموعه‌های NFT، رتبه‌بندی بازار، و برترین فروش‌ها را به شکل لحظه‌ای رصد کنید. dAppRadar به عنوان پلتفرم اکتشافی، مجموعه‌های برتر را در بازه‌های زمانی متعددی به نمایش می‌گذارد. dAppRadar از NFTهای چندین بلاک‌چین مانند اتریوم، سولانا، وکس و فلو پشتیبانی می‌کند.

NFT Gas Station/ Pump My Gas

NFT Gas Station/ Pump My Gas

NFT Gas Station وب‌سایتی است که به شما کمک می‌کند تا کیزان گس فعلی اتریوم را در بین پلتفرم‌های برتر NFT این شبکه مقایسه کنید.

PartyBid

PartyBid

PartyBid محصولی است که به گروه‌هایی از افراد امکان می‌دهد سرمایه خود را ترکیب کرده و در مزایده‌های NFT با یکدیگر مشارکت کنند. هرکسی می‌تواند یک PartyBid ایجاد کند یا به آن بپیوندد، اتر بگذارد، و در پلتفرم‌های پشتیبانی‌شده مانند Zora، Foundations، Opensea و Nouns به عنوان بخشی از یک مجموعه افراد، پیشنهاد خرید ثبت کند.

Check My NFT

Check My NFT

Check My NFT ابزار بررسی ابرداده‌ است که بررسی می‌کند NFTهای ERC-721 شما تا چه اندازه ابرداده‌های خود را ایمن می‌کنند. با وارد کردن آدرس قرارداد NFT و توکن ID، می‌توانید نمره نحوه ذخیره‌سازی دارایی‌های NFT خود را مشاهده کنید- خواه این دارایی‌ها در فضای ذخیره‌سازی زنجیره‌ای به صورت غیرقابل تغییر ذخیره ‌شوند یا اینکه در ارائه‌دهنده متمرکزی مانند Google Drive ذخیره شوند.

SudoSwap

SudoSwap

SudoSwap به معامله‌گران NFT اجازه می‌دهد تا تبادلات P2P (همتا به همتا) بین هر ترکیبی از توکن‌های ERC-20، ERC-721 یا ERC-1155 را به راحتی انجام دهند. این پلتفرم مانند یک بازار غیرمتمرکز برای NFTها عمل می کند و دارایی‌های شما از کیف پول شما خارج نمی‌شود مگر اینکه معامله توسط هر دو طرف پذیرفته شود.

NFT Trader

NFT Trader

NFT Trader یک پروتکل معاملاتی همتا به همتای بی‌نیاز به اعتماد OTC است که به معامله‌گران اجازه می‌دهد NFTهای ERC-1155، ERC-721، یا ERC-20 را ایمن و به راحتی مبادله کنند. پروتکل NFT Trader این کار را با استفاده از قرارداد هوشمند انجام می‌دهد که به عنوان شخص ثالث قابل اعتماد برای مبادله عمل می کند و خطر کلاهبرداری را کاهش می‌دهد.

Flawnt

Flawnt

Flawnt به شما این امکان را می‌دهد که مجموعه دارایی‌های دیجیتال خود را از طریق پلتفرمی سبک وزن، هنرگردانی، به اشتراک گذاری و بازترکیب کنید. این برنامه در حال ساختن پلتفرمی است که به شما امکان می‌دهد از نمایش اسلاید دارایی‌های خود به روشی مینیمال و کوتاه لذت ببرید.

Showtime

Showtime

Showtime پشبکه‌ای اجتماعی مختص توکن‌های بی‌همتا است که هم سازندگان و هم مجموعه‌داران می‌توانند هنر دیجیتال خود را به نمایش بگذارند. می‌توانید آن را مانند اینستاگرام NFT در نظر بگیرید، جایی که می‌توانید پروفایل‌های جدید را لایک کنید، نظر دهید، دنبال کرده و کشف کنید.

Opensea

Opensea

Opensea اولین و بزرگترین بازار NFT جهان است که در آن می‌توانید اقلام دیجیتالی انحصاری را بخرید، بفروشید و کشف کنید.

Foundation

Foundation

Foundation پلتفرمی است که هدف آن ایجاد یک اقتصاد خلاق جدید است. این پلتفرم رمزارز و فرهنگ را برای تقویت شبکه‌ای از حمایت متقابل بین هنرمندان، سازندگان و مجموعه‌داران پیوند می‌دهد.

Mintable

Mintable

Mintable بازاری برای اقلام دیجیتالی است که در آن می‌توانید اقلام دیجیتالی را که توسط بلاکچین پشتیبانی می‌شوند خلق کنید، بخرید و بفروشید. همچنین می‌توانید از Mintable برای تولید و مدیریت NFTها در بلاک‌چین استفاده کنید.

Studio 721

Studio 721

Studio 721 یک ابزار رایگان و همه کاره برای پیکربندی، استقرار و تأیید قراردادهای هوشمند NFT سفارشی است. این ابزار از ویژگی‌های کلیدی مورد استفاده توسط هنرهای مولد و مجموعه‌های PFP مانند ضرب چندگانه (multimint)، پارامترهای توکن، تقسیم درآمد، دسترسی با توکن و غیره پشتیبانی می‌کند.

Magic Eden

Magic Eden

Magic Eden یک بازار NFT در سولانا است. هدف آنها دسترسی همه هنرمندان و مجموعه‌داران به NFTها با ایجاد بازار NFT میان زنجیره‌ای همه جانبه است که از قدرت سولانا و سروم (Serum) استفاده می‌کند تا تبدیل به منبع درجه اول نسل بعدی سازندگان دیجیتال شود.

جمع‌بندی

در این مقاله چندی از برترین ابزارهای موجود درباره گستره وسیعی از اعمال حوزه توکن‌های بی‌همتا را به شما معرفی کردیم. به کمک این ابزار می‌توانید به سرعت از کمیابی توکن خود مطلع شوید، وضعیت ایمن بودن نحوه ذخیره‌سازی متادیتای توکن خود را چک کنید، در جریان عرضه‌های آتی قرار بگیرید و حتی قرارداد هوشمند مجموعه خود را به سادگی چند کلیک ایجاد کنید.

تجربه شما از کار با ابزارهای مربوط به NFT چیست؟ آیا تاکنون از هیچ‌یک از این سرویس‌ها استفاده کرده‌اید؟ دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
medium

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا