اطلاعیه صرافی

کاردانو به نوبیتکس و والکس می‌آید

صرافی‌های ایرانی نوبیتکس و والکس به زودی بازارهای معاملاتی کاردانو (ADA) را راه‌اندازی خواهند کرد. کاربران این صرافی‌ها می‌توانند از این طریق به خرید و فروش کاردانو بپردازند.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی‌های ایرانی

صرافی‌های نوبیتکس و والکس از بزرگ‌ترین صرافی‌های رمز ارز ایرانی در اطلاعیه‌هایی اعلام کردند که به زودی بازارهای معاملاتی کاردانو (ADA) را در سرویس‌های خود اضافه خواهند کرد.

همچنین سایر صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی، توکن‌های زیر را در بازارهای معاملاتی خود لیست کرده‌اند:

صرافیرمز ارز جدید
تبدیلALGO
سلام کریپتوCELO
بیت ایمنSOL, AXS, MATIC, ATOM, MANA, IOTA, GRT, FIL, NEM, FTM, ,HOT, XTZ
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین مسابقه ترید توکن WILD را با ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۱۶ شهریور ادامه خواهد داشت. در طرح اول این مسابقه کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازار WILD/USDT رتبه‌بندی خواهند شد و ۲۵ کاربر برتر مشمول دریافت جایزه ۲۵۰۰۰ دلاری خواهند بود. کاربران اول تا سوم به ترتیب معادل ۲۰۰۰، ۱۵۰۰ و ۱۲۰۰ دلار توکن WILD دریافت می‌کنند. در طرح دوم این کمپین کاربران بر اساس حجم خرید خالص آنها (خرید توکن WILD منهای میزان برداشت و فروش) رتبه‌بندی می‌شوند و نفرات اول تا سوم به ترتیب معادل ۲۲۰۰، ۱۵۰۰ و ۱۳۰۰ دلار توکن WILD جایزه دریافت می‌کنند. نفرات چهارم الی دهم و ۱۱ الی ۲۰ به ترتیب هرکدام معادل ۱۰۰۰ و ۸۰۰ دلار از این توکن جایزه دریافت می‌کنند. همچنین کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازار WILD/USDT از ۴۰ واحد توکن WILD بیشتر باشد و مراحل احراز هویت سطح KYC1 را تکمیل کرده باشند و بازار ذکر شده را در لیست بازارهای معاملاتی مورد علاقه خود اضافه کنند، سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۵۰۰۰ دلار دریافت خواهند کرد.

سومین دوره از ایردراپ توکن NFT به هولدرهای TRX, BTT, JST در صرافی کوکوین تعلق گرفته است. این برنامه تا ژوئن ۲۰۲۳ ادامه خواهد داشت و در تاریخ ۱۰ هر ماه از موجودی حساب کاربران اسنپ‌شات گرفته می‌شود.کاربرانی که بیش از ۱۰۰ TRX یا ۲۰۰۰ BTT یا ۱۰۰ JST داشته باشند مشمول دریافت این ایردراپ خواهند بود.

صرافی پنکیک سواپ

صرافی پنکیک سواپ پروتکل Qubit را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری (استیکینگ) توکن CAKE توکن QBT دریافت کنند. همچنین فارم QBT-BNB راه‌اندازی شده است.

روز دوشنبه ۸ شهریور، بیش از ۶.۳ میلیون توکن CAKE معادل ۱۵۳ میلیون دلار سوزانده شده و از گردش خارج شده است.

صرافی هوبی

مسابقات ترید صرافی هوبی با ۳ دستگاه خودرو تسلا و ۲۴۰،۰۰۰ دلار جایزه شروع شد.

  • جزییات: صرافی Huobi Global سه کمپین ترید توکن‌های TRX,BTT,JST,SUN,NFT,STEEM را تا تاریخ ۱۶ شهریور برگزار کرده است. برندگان این مسابقات بخشی از جایزه ۲۴۰،۰۰۰ دلاری را کسب خواهند کرد. علاوه بر آن به سه نفر سه دستگاه خودرو تسلا مدل Ys اهدا خواهد شد. در مسابقه اول کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای اسپات توکن‌های TRX و BTT رتبه‌بندی خواهند شد. نفر اول یک دستگاه خود را تسلا به ارزش ۵۰،۰۰۰ دلار دریافت خواهد کرد. یک جایزه ۳۰،۰۰۰ دلاری به نفرات دوم و سوم به نسبت حجم معاملات آنها تقسیم خواهد شد. نفرات چهارم الی دهم و نفرات ۱۱ الی ۵۰ به ترتیب به نسبت حجم معاملات آنها بخشی از جوایز ۲۰،۰۰۰ دلاری و ۳۰،۰۰۰ دلاری را دریافت خواهند کرد. مسابقه دوم با همان شرایط برای بازارهای اسپات توکن‌های JST و SUN و مسابقه سوم برای بازارهای اسپات توکن‌های NFT و STEEM برگزار خواهد شد. در این مسابقه منظور از حجم معاملات، حجم تریدهای خرید و فروش است.

صرافی هوبی مسابقه ترید توکن SXP را با ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۱۶ شهریور در ۲ طرح ادامه خواهد داشت. طرح اول این مسابقه مخصوص کاربران تازه‌وارد این صرافی است که در این مدت در صرافی هوبی ثبت‌نام کنند و حداقل حجم معاملات آنها در بازار SXP/USDT معادل ۱۰۰۰ USDT باشد. این کاربران سهمی از استخر جایزه به ارزش ۲۰،۰۰۰ USDT دریافت می‌کنند. در طرح دوم این مسابقه کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازار ذکر شده از ۲۰۰۰ دلار بیشتر باشد مشمول دریافت بخشی از جایزه ۳۰،۰۰۰ دلاری خواهند بود. این کاربران بر اساس حجم معاملات آنها رتبه‌بندی می‌شوند و ۱۰۰۰ کاربری که رقم آخر رتبه آنها به ۹ ختم شود مشمول دریافت ۲۰ دلار جایزه خواهند بود. سایر کاربران سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۱۰،۰۰۰ دلار دریافت می‌کنند. برای شرکت در این مسابقه نیاز به تایید هویت سطح پیشرفته این صرافی وجود دارد.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی Crypto.com

صرافی Crypto.com مسابقه ترید توکن FXS را با ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تنها برای کاربران نسخه موبایل این صرافی در دسترس خواهد بود. مسابقه ترید توکن FXS تا تاریخ ۲۴ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. در این کمپین به ۵۰۰ کاربر اول که در بازارهای FXS معامله انجام دهند معادل ۴۰ دلار جایزه اهدا خواهد شد. همچنین کاربران بر اساس حجم خرید خالص توکن FXS رتبه‌بندی خواهند شد و ۴۰۰ کاربر برتر سهمی از جایزه ۳۰،۰۰۰ دلاری را دریافت خواهند کرد. این مسابقه برای شهروندان آمریکایی در دسترس نخواهد بود.

صرافی گیت

صرافی گیت مسابقه ترید توکن SMG را با ۲۴،۸۰۰ جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۱۶ شهریور ادامه خواهد داشت. در طرح اول این مسابقه، ۶۰۰ کاربر برتر بر اساس حجم واریز توکن SMG بخشی از جایزه ۳۰۰۰ دلاری را دریافت خواهند کرد. در طرح دوم این مسابقه کاربران بر اساس حجم خرید خالص آنها رتبه‌بندی خواهند شد و ۲۰۰ کاربر برتر مشمول دریافت ۲۰،۰۰۰ دلار جایزه خواهند بود. در این مسابقه خرید حداقل ۱،۵۱۰ توکن SMG الزامی است. نفرات اول تا سوم به ترتیب معادل ۸۰۰، ۶۰۰ و ۴۰۰ دلار توکن SMG جایزه دریافت می‌کنند. سایر برنده‌ها به نسبت حجم خرید خالص آنها سهمی از استخر جایزه ۱۸،۲۰۰ دلاری را به صورت توکن SMG دریافت می‌کنند.

صرافی پولونیکس

صرافی پولونیکس با همکاری اکوسیستم ترون (TRON) کارناوال ترون را در ماه سپتامبر برگزار می‌کند.

  • جزییات: در هر هفته از ماه سپتامبر یک کمپین با محوریت توکن‌های TRX, BTT, WIN, SUN, JST, NFT برگزار می‌شود. در نهایت از تاریخ ۲۸ سپتامبر لغایت ۸ اکتبر کارناوال خانواده ترون نیز برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)سایر توضیحات
بایننساستخرهای نقدینگی SOL/BNB,SOL/BTC,SOL/USDT به سرویس Liquid Swap اضافه شدند.
کوکوینMAKI,QRDOMAKI/USDT,WILD/USDT QRDO/USDT,QRDO/ETH
SDN/USDT,SDN/ETH
واریز و برداشت ADA,ZIL موقتا به حالت تعلیق درآمده است.
کوینکسSPSSPS/USDT
Crypto.comREQ,TRIBE
گیتQRDO,KABY KABY/USDT,QRDO/USDT
FtxTLMTLM/USDمعاملات فیوچرز TLM راه‌اندازی شد.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا