مبتدی سیستم‌های کسب درآمد

معرفی ایردراپ های هفته؛ ایردراپ‌های ۱۷ تا ۱۹ بهمن را چگونه دریافت کنیم؟

پروژه‌هایی که در عرصه ارزهای دیجیتال، دیفای و توکن‌های یکتا فعالیت می‌کنند، برای جذب کاربران بیشتر توکن‌هایشان را در بین کاربران به صورت رایگان توزیع می‌کنند؛ به این موضوع ایردراپ گفته می‌شود. هر سه‌شنبه، میهن بلاکچین چند مورد از این Airdropها را به همراه نحوه مشارکت در آنها را به مخاطبان خود معرفی می‌کند. در این شماره، به معرفی ایردراپ بازی PiratesKing و پلتفرم Hakka می‌پردازیم. با میهن بلاکچین همراه باشید.

معرفی ایردراپ بازی PiratesKing

معرفی ایردراپ بازی PiratesKing

PiratesKing یک دنیای دزدان دریایی بر روی شبکه بایننس اسمارت چین است. بازیکنان می‌توانند NFT جمع‌آوری کنند و با هیولاها بجنگند و پاداش دریافت کنند. در این بازی، کاراکترها و هیولاهای مختلفی وجود دارند و در حین بازی، می‌توانید آیتم‌های خود را ارتقا دهید. البته این بازی هنوز راه‌اندازی نشده و در مرحله ایردراپ و پیش‌فروش توکن‌های PKT است.

هدف PiratesKing، در کنار مبارزه و دریافت جایزه روزانه، ایجاد ارزش برای دارندگان توکن‌های بی‌همتا در بازی است. همچنین بازیکنان می‌توانند در مسابقات شرکت کنند و ارزش NFTهای خود را افزایش دهند.

داستان بازی:

اقیانوس Abyssal هشتمین اقیانوسی است که توسط انسان‌ها کشف شده است. در این اقیانوس، اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد؛ کشتی‌هایی که به اینجا وارد می‌شوند، دیگر بازنمی‌گردند و ناپدید می‌شوند. افسانه می‌گوید، روزی که افق با جرقه‌های طلایی طلوع کند، دروازه افسانه‌ای Charybdis منتهی به قلمروهای فراموش شده، ظاهر می‌شود.

شایعاتی در مورد وجود یک دریای بزرگ حاوی گنجینه‌های عظیم و قدرت‌های افسانه‌ای وجود دارد، که کنجکاوی را در همه به ویژه دزدان دریایی برمی‌انگیزد. مردم نام این مکان را “دریای طمع (Sea of Greed)” گذاشته‌اند. هر کسی که بتواند از این مکان جان سالم به‌در ببرد، تبدیل به پادشاه ۸ اقیانوس می‌شود. اکنون، دروازه Charybdis باز شده و ورود افراد شجاع را به این سفر خطرناک خوشامد می‌گوید.

امروز شما تنها یک شخص معمولی در دنیای دزدان دریایی هستید. هیچ‌کس به زندگی و شهرت شما اهمیت نمی‌دهد؛ اما به خاطر داشته باشید! تنها افراد ضعیف ناشناس بودن را می‌پذیرند؛ این قوی‌ها هستند که تاریخ خود را می‌سازند! در بازی PiratesKing شما باید به یک سفر خطرناک و هیجان‌انگیز بروید و برای فتح کردن تاج و تخت پادشاهی هشت اقیانوس، مبارزه کنید.

نام توکن این بازی، PKT است و در مجموع، ۱۰۰ میلیون توکن وجود خواهد داشت. کاربردهای توکن بازی PiratesKing، خرید صندوق‌های Pirate، ارتقاء سطح کاراکتر، تبدیل NFTها در مارکت‌پلیس بازی، سپرده‌گذاری (Staking) و پیوستن به ایونت‌های Treasure Hunt (برای یافتن جزیره گنج) است.

اعضای تیم سازنده بازی PiratesKing را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید. همچنین می‌توانید صفحات اجتماعی این بازی را دنبال کنید، تا زمانی که بازی راه‌اندازی شد، خبردار شوید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، بازی PiratesKing به ۳۵۰۰ برنده ایردراپ، ۵۰۰,۰۰۰ توکن PKT به صورت رایگان توزیع می‌کند.

اطلاعات ایردراپ بازی PiratesKing

برای شرکت در این رویداد، وارد این لینک شوید. سپس صفحه را کمی به پایین اسکرول کنید، تا شرایط شرکت در ایردراپ را مشاهده کنید. به صفحه Gleam ایردراپ بازی وارد شوید (اگر وارد نشدید، وی پی ان خود را خاموش کنید)؛ شرایط شرکت در ایردراپ، در صفحه گلیم نوشته شده است:

نکته: در تصویر زیر، تعدادی از تسک‌ها را می‌بینید. پس از انجام دادن آنها، تسک‌های جدید برای شما باز می‌شود. همچنین باید آدرس بایننس اسمارت چین خود را وارد کنید.

تسک‌های دریافت ایردراپ بازی PiratesKing
 • به هر کدام از ۳۵۰۰ برنده‌ای که تمام تسک‌ها را انجام داده باشند، ۱۲۵ توکن PKT به ارزش ۵ دلار توزیع خواهد شد.
 • ۱۰۰ نفری که بیشترین افراد را دعوت کرده باشند، ۶۲۵ توکن به ارزش ۲۵ دلار دریافت می‌کنند.
 • ۵ نفر نیز از بین ۱۰۰ نفری که بیشترین ریفرال را گرفته‌اند، انتخاب خواهند شد و به اندازه ۱ BNB، توکن PKT دریافت خواهند کرد (این توکن‌ها با قیمت فروش خصوصی یا Private Sale دریافت می‌شود).

این ایردراپ در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ به اتمام می‌رسد.

معرفی ایردراپ پلتفرم Hakka

معرفی ایردراپ پلتفرم Hakka

Hakka.Finance مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌های دیفای و ابزارهای مالی اصلی و مشتقات غیرمتمرکز است که اکوسیستمی از ابزارها را تشکیل می‌دهد، که به کاربران اجازه می‌دهند تا قدرت حاکمیت مالی خود را دنبال کنند.

محصولاتی که در حال حاضر در هاکا فایننس ارائه می‌شود، شامل یک صرافی غیرمتمرکز (Dex) برای استیبل کوین‌ها، بیمه بازی‌سازی شده و یک دفترچه راهنمای دیفای است. تمام این سرویس‌ها، توسط توکن حاکمیتی HAKKA اداره می‌شوند.

توکن هاکا بر روی سه شبکه XDAI روی بایننس اسمارت چین، اتریوم و پالیگان ساخته شده است. با استیک کردن این توکن، شما دو چیز دریافت خواهید کرد: قدرت رای‌دهی و توکن sHAKKA (یک توکن ERC20 قابل انتقال).

هاکا فایننس این سرویس‌ها و خدمات را ارائه می‌دهد:

 • Guild Bank: یک قرارداد هوشمند برای ذخیره تمام درآمدهایی که از طریق پلتفرم هاکا به‌دست آورده‌اید.
 • Hakka Burner: یک رابط برای هولدرهای هاکا، که بتوانند تابع ()ragequit را صدا کنند و توکن‌های HAKKA خود را بسوزانند و به طور متناسب، توکن‌ها را از Guild Bank دریافت کنند.
 • Reward Pools: پلتفرمی برای جمع‌آوری تمام استخرهای استیکینگ و استخراج نقدینگی هاکا است.
 • VestingVault: برای تثبیت عرضه هاکا، پاداش‌های HAKKA تبدیل به قرارداد VestingVault می‌شوند و بعد، طبق شرایط خاصی آزاد می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر درباره این قرارداد، می‌توانید اینجا را مطالعه کنید.
 • Hakka Harvester: تجمیع‌کننده‌ای برای فارمرهای دیفای است، که می‌خواهند به‌صورت بلندمدت در پلتفرم هاکا به ییلد فارمینگ بپردازند.
 • BlackHoleSwap: یک بازارساز خودکار (AMM) برای استیبل کوین‌ها، با اسلیپیج بسیار پایین است، که به حداکثر رساندن استفاده از سرمایه کمک می‌کند. نسخه اول بلک‌هول بر روی شبکه اتریوم بود و ورژن دوم (نسخه فعلی) روی شبکه BSC ارائه می‌شود.
 • BHS: توکن نقدینگی (LP Token) بلک‌هول‌سواپ است.
 • iGain: یک ابزار مالی غیرمتمرکز است، که به سرمایه‌گذاران گزینه‌هایی برای پوشش، سود و احتکار در مورد دارایی‌های زیربنایی ارائه می‌دهد. این دارایی‌ها با هدف‌گذاری خاص و به‌صورت مشتق شده و توکنیزه شده هستند.
 • Hakka Intelligence: یک بازار پیش‌بینی برای کامیونیتی هاکا است.

هاکا فایننس به مناسبت فرا رسیدن سال نوی چینی، یک کمپین ایردراپ راه‌اندازی کرده است. برای شرکت در ایردراپ این پلتفرم باید وارد این لینک شوید.

پست ایردراپ hakka finance در توییتر

هاکا به ۳۶ نفر ایردراپ می‌دهد، که این مقادیر به شرح زیر هستند:

 • نفر اول: ۲۰,۰۰۰ توکن HAKKA به ارزش تقریبی ۲۶۰ دلار.
 • نفرات دوم و سوم: هر کدام ۱۰,۰۰۰ توکن هاکا به ارزش ۱۳۰ دلار.
 • نفرات ۴ تا ۶: ۵۰۰۰ توکن به ارزش حدودی ۶۵ دلار.
 • ۷ تا ۱۰: ۲۰۰۰ توکن به ارزش ۲۶ دلار.
 • ۱۱ تا ۱۵: ۱۰۰۰ توکن به ارزش ۱۳ دلار.
 • ۱۶ تا ۲۱: ۵۰۰ رمزارز هاکا به ارزش ۶.۵ دلار.
 • ۲۲ تا ۲۸: ۲۰۰ HAKKA به ارزش ۲.۶ دلار.
 • ۲۹ تا ۳۶: ۱۰۰ توکن به ارزش ۱.۳ دلار.
ایردراپ هاکا به ۳۶ نفر

نحوه مشارکت در این ایردراپ، به شرح زیر است:

 • تسک‌ها را تا جایی که می‌توانید انجام دهید (از نظر تعدادی): هر تسک به شما ۱ ورودی (Entry) برای رویداد لاتاری می‌دهد.
 • توییتر هاکا فایننس را فالو کنید و پست ایردراپ را ریتوییت کنید (پس از انجام این دو تسک، تسک‌های دیگر برای شما باز می‌شوند).
 • در پلتفرم iGAIN ، پوزیشن لانگ یا شورت باز کنید و این پوزیشن را در کل مدت‌زمان لاتاری، باز نگه دارید (۱۰ ورودی).

جایزه: اگر یکی از هولدرهای توکن‌های NFT زیر هستید، در صورت برنده شدن (هر کدام از ۳۶ نفر) به شما ۱۰ درصد توکن اضافی ایردراپ می‌شود.

نتیجه لاتاری در تاریخ ۷ فوریه (۱۹ بهمن ۱۴۰۰) از طریق توییتر هاکافایننس اعلام خواهد شد. همچنین باید آدرس اتریوم خود را وارد کنید.

جمع‌بندی

تیم میهن بلاکچین در روزهای سه‌شنبه، به معرفی ایرداپ های معتبر می‌پردازد، که با مشارکت در این ایونت‌ها، می‌توانید توکن رایگان دریافت کنید. در این مقاله ۲ ایردراپ را به همراه نحوه شرکت در آنها معرفی کردیم. امیدواریم که بتوانید در این ایردراپ‌ها شرکت کنید و توکن‌های رایگان به دست آورید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا