معرفی بازی بلاکچین کیوتیز (Blockchain Cuties)؛ از کیوتی ها درآمدزایی کنید + ویدیو

بلاکچین کیوتیز (Blockchain Cuties) یکی از بازی های محبوب چند بلاک چینی است که اخیرا مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. این بازی که ابتدا بر بستر بلاکچین اتریوم عرضه شد؛ حال بر روی بلاکچین ترون، نئو و ایاس نیز موجود است. در واقع بلاکچین کیوتیز نخستین بازی در این حوزه است که کاربران می توانند با استفاده از چندین بلاکچین مجزا از آن استفاده کنند. این بازی محبوب از دسته بازی های ماجراجویانه و کلکسیونی است که در آن شما می توانید موجوداتی نظیر سگ، مارمولک، توله خرس، گربه، جوجه تیغی و سایر موجودات واقعی و خیالی را جمع آوری کنید و همچنین می توانید این موجودات را پرورش دهید و یا سطح بازی آن را ارتقا دهید و همچنین می توانید مهارت های آنها را برای رزم آزمایش کنید.

موجودات درون بازی که کیوتی نام دارند برای هر شخص منحصر به فرد و تنها متعلق به یک نفر است. یکی از ویژگی های جالب این بازی این است که شما می توانید هر کدام از کیوتی ها را با استفاده از قرارداد هوشمند موجود در اتریوم، ترون، ایاس و نئو معامله کنید. هر کیوتی در واقع یک توکن است که می توانید آنها را مانند توکن واقعی به دیگر بازیکن ها بفروشید یا انتقال دهید.

با مشاهده ویدیو زیر با این بازی بهتر آشنا می شوید:

نحوه بازی

قبل از اینکه بتوانید در بلاکچین کیوتیز شرکت کنید ابتدا باید کیف پول اتریوم، ترون، ایاس و نئو را برای جمع آوری این کیوتی ها داشته باشید. کیف پول های هر یک از این بلاک چین ها و یا تراست والت که از تمامی این کوین ها حمایت می کند نیز می توان برای این بازی استفاده کرد. اگر در Dapp.com نیز حساب کاربری دارید از طریق آن حساب نیز می توانید این بازی را آغاز کنید. برای آغاز این بازی باید بر روی دکمه start در صفحه اصلی وبسایت blockchaincuties کلیک کنید. سپس می توانید با هر کیف پول دلخواه از این چهار کوین وارد بلاکچین کیوتیز شوید. پس از اینکه با کیف پول خود وارد شدید، حساب کاربری خود را تکمیل می کنید و وارد این بازی می شوید.

چندین ژن، رنگ و ترکیبات پشت زمینه مختلف وجود دارد تا هر موجود جدید کیوتی (Cutie) منحصربه‌فرد شود. اگر خوش شانس باشید حتی می‌توانید با یک نجیب زاده بازی را شروع کنید. علاوه بر استخر ژن ها، هر کیوتی بر اساس پارامترهای خاصی نظیر نحوه تولید، سرعت زاد و ولد، گونه جانوری، سطح و تجهیزاتی که در اختیار دارد متفاوت است. جهش های شگفت انگیز می‌تواند منجر به تولید شخصیت های منحصربه‌فردی شود که از حیوانات خانگی معروف دنیای واقعی الهام گرفته شده اند.

بلاکچین کیوتیز به بازیبازها امکان می‌دهد تا وارد دنیای شگفت انگیزی از جمع آوری و معامله دارایی های دیجیتال زیبایی شود و از آیتم های مختلف استفاده کنند. هر موجود می‌تواند به عنوان پدر یا مادر عمل کند و می‌تواند با موجودات دیگر با گونه های مختلف تولید مثل کند. بچه های گونه های ترکیب شده به طور تصادفی یکی از گونه های والدین خود را در اختیار خواهد داشت.

بازیبازها می‌توانند کیوتی های خود را به ماجراجویی بفرستند. مدتی طول می‌کشد که کیوتی ها به ماجراجویی مورد نظر برسند اما هنگامی که به آن مرحله رسیدند به دنبال دشمن خود می‌گردند. پس از پیدا شدن رقیب، مبارزه شروع می‌شود. مبارزه آنها به شیوه نوبتی انجام می‌شود، به این صورت که یکی از کیوتی ها حمله می‌کند و کیوتی دیگر دفاع می‌کند و برعکس. هر دو کیوتی از مبارزه تجربه کسب می‌کنند و هر موجود می‌تواند حداکثر تا سطح ۵ ارتقا پیدا کند. برنده مبارزه نیز شانس این را دارد تا یک شی قدیمی و قدرتمند دریافت کند. دو نوع آیتم در این بازی وجود دارد که شامل آیتم های پوشیدنی و آیتم های مصرف کردنی می‌شوند. آیتم های پوشیدنی بر روی موجود نشان داده می‌شود و مزیت های مختلفی دارد. آیتم های مصرف کردنی نیز معمولا زمان استفاده از قدرت ها و ژن ها را کاهش می‌دهد.

آیتم های جمع کردنی

بلاکچین کیوتیز حول آیتم های جمع کردنی به اسم کیوتی ها می‌چرخد. کیوتی ها توسط بازیبازها به وجود می‌آیند، رشد پیدا می‌کنند، به ماجراجویی فرستاده می‌شوند و خرید و فروش می‌شوند. هر کیوتی می‌تواند تجربه کسب کند، سطح خود را ارتقا دهد (level up شود) و آیتم هایی برای کاهش زمان مورد نیاز برای استفاده از قدرت ها و ژن ها را استفاده کند. تمام اطلاعات و آمار مهم کیوتی ها در بلاک چین ذخیره می‌شود.

انواع مختلف کیوتی ها عبارتند از:

کیوتی معمولی (Regular): پشت زمینه معمولی دارد و از بخش های بدن مختلفی بر اساس ژنوم خود تولید می‌شود. تمام آیتم های پوشیدنی بر روی این کیوتی ها نشان داده می‌شود.

کیوتی ادای دین (tribute): این کیوتی ها ظاهر منحصربه‌فردی دارند که از شخصیت های معروف و محبوب مردم الهام گرفته شده اند. این کیوتی ها از بخش های مختلف بدن تشکیل نشده اند و طراحی آنها کاملا با دست انجام شده است. تمام آیتم های پوشیدنی بر روی آنها نشان داده نمی‌شود اما ویژگی های آنها اعمال می‌شود.

کیوتی منحصربه‌فرد (Unique): این کیوتی ها ظاهر منحصربه‌فرد و پشت زمینه ویژه دارند. این کیوتی ها از بخش های مختلف بدن تشکیل نشده اند و طراحی آنها کاملا با دست انجام شده است. تمام آیتم های پوشیدنی بر روی آنها نشان داده نمی‌شود اما ویژگی های آنها اعمال می‌شود.

کیوتی اصیل (Noble): ویژگی است که با استفاده از معجون بسیار کمیاب بر روی تمام کیوتی ها قابل اعمال است. این ویژگی باعث ایجاد پشت زمینه ویژه ای می‌شود و انتقال اصالت آن به کودکان این کیوتی امکان پذیر است.

کیوتی دست ساز (Custom): کیوتی های دست ساز بر اساس تصاویر و عکس هایی است که بازیباز ارائه می‌دهد. این کیوتی ها ظاهر، پشت زمینه و ویژگی های منحصربه‌فرد دارند. این کیوتی ها از بخش های مختلف بدن تشکیل نشده اند و طراحی آنها کاملا با دست انجام شده است. تمام آیتم های پوشیدنی بر روی آنها نشان داده نمی‌شود اما ویژگی های آنها اعمال می‌شود.

تمام کیوتی ها به جز کیوتی های دست ساز در بازار موجود هستند. برای سفارش دادن کیوتی دست ساز، بازیباز باید وارد مزایده ویژه ای شود.

یکی از مشخصه های کلیدی و مهم کیوتی، نسل آن است. نسل صفر (gen 0) توسط توسعه دهندگان و به تعداد محدود تولید و فروخته می‌شوند. طی فرایند تولید مثل، نسل کودکان این کیوتی ها افزایش می‌یابد. برای مثال پس از تولید مثل دو کیوتی از نسل صفر، کودک این دو کیوتی دارای نسل یک خواهد بود. بچه کیوتی های نسل ۲ و ۳، کیوتی نسل ۴ خواهد بود.

کیوتی ها به تدریج و با استفاده از آیتم های بازار، قابل ارتقا هستند. آیتم ها را با فرستادن کیوتی ها به ماجراجویی نیز می‌توان به دست آورد.

نکته آخر

سرمایه هایی که از معاملات و پرورش کیوتی ها توسط کاربران دریافت می‌شود به طور خودکار به کیف پول مورد نظر آنها انتقال می‌یابد. سپس سرمایه های دریافت شده به این شیوه را می‌توان با استفاده از پلتفرم های معاملات ارز دیجیتال برداشت کرد. و در آخر آنکه اگر به اینگونه بازی ها علاقه دارید این بازی همانند کریپتوکیتیز می تواند برای شما جذاب باشد.


54321
امتیاز 4 از 4 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
علی حیدری

سلام چه جوری میشه فروخت این کارکتر رو میشه توضیح بدین

امین

بعد از وصل شدن والت مثلا ترون لینک یا متاماسک به بلاک چین مربوطه ، از نظر امنیتی که مشکلی در آینده پیش نمیاد ؟

علی

دوست داریم بازی کنیم اما بلد نیستیم اگر در یک فیلم آموزشی لطف میکردید صفر تا صدش رو آموزش میدادید خیلی عالی میشد