کریپتوتب (Cryptotab) چیست؟ افزونه کروم، استخراج بیت کوین، طرح پونزی!

آیا تا به حال در مورد کریپتوتب (CryptoTab)، افزونه استخراج بیت کوین چیزی شنیده اید؟ اگر شما نیز اخبار مربوط به دنیای کریپتو و همچنین کانال ها و گروه های مربوط به ارزهای دیجیتال را دنبال می‌کنید قطعا به تازگی به مطالبی در رابطه با درآمدهای بسیار زیاد، بدون زحمت و تنها با جمع کردن زیر مجموعه از طریق لینک ریفرال بر خورده اید و شاید حتی برخی از دوستانتان لینک هایی مبنی بر همین موضوع برایتان فرستاده اند، در این مقاله قصد داریم به صورت جامع موضوعی که اصطلاحا بحث داغ این روزها شده است بپردازیم و پرده از حقایق مرتبط با کریپتوتب برداریم.

کریپتوتب چیست؟

هدف کریپتوتب به دست آوردن بیت کوین هنگام استفاده از مرورگر گوگل کروم می‌باشد. این همان برگ برنده ای است که کریپتوتب از آن بهره می‌برد و شما را مجاب به استفاده از آن می‌کند. مفهوم جالبی می‌باشد، اینطور نیست؟

ایده آنها این است که شما این افزونه را برای مرورگر گوگل کروم خود دانلود کنید و در این صورت شما می‌توانید به هنگام استفاده از مرورگر و جست و جو در اینترنت، بیت کوین استخراج کنید. در واقع اگر با این اپلیکیشن فعالیت کنید، شما بیت کوین بدست خواهید آورد. شما می‌توانید دوستانتان را به این برنامه دعوت کنید و بیت کوین بیشتری بدست آورید. این شرکت بیان کرد که شما در عرض یک ماه با این برنامه می‌توانید ۱ بیت کوین (BTC) بدست آورید (البته باور این امر دشوار است)، با این حال آنها بیان نکردند که چند نفر را باید دعوت کنید تا بتوانید بیت کوین استخراج کنید. تا زمانی که مرورگر کروم باز است و شما این افزونه را دارید، قادر خواهید بود درآمد خود را داشته باشید.

دانلود و نصب این افزونه رایگان می‌باشد و بدون اینکه کار خاصی کنید، بیت کوین به دست خواهید آورد. ممکن است که شعار تبلیغاتی این افزونه، خیالی و دور از ذهن باشد. اما در واقع یک مفهوم ساده و منطقی برای راه اندازی و استفاده می‌باشد که از مرورگر و رایانه شما برای استخراج ارز دیجیتال بهره می‌برد. در این روش، سود حاصل از ماینینگ بین تمام افراد استفاده کننده از این افزونه پخش می‌شود.

کریپتوتب چگونه کار می‌کند؟

در واقع کریپتوتب استخر ماینینگ بزرگی است که از توان مجموع بسیاری از کامپیوترها استفاده می‌کند تا بیت کوین به دست آورد.

شما می‌توانید با استفاده از حساب فیسبوک یا گوگل خود وارد آن شوید. این مسئله ایده جالبی است زیرا موجودی بیت کوین شما همیشه امن باقی می‌ماند. اما اگر شما حساب کاربری نسازید و به طور تصادفی این برنامه را پاک کردید، تمام بیت کوینی که تا به حال استخراج کرده اید را از دست خواهید داد.

در اینجا مشکلی نمود می‌یابد؛ این شرکت بیان کرد که وقتی موجودی شما حداقل به میزان ۰.۰۰۰۴ بیت کوین (BTC) شد، باید پول خود را برداشت کنید که البته همین میزان چندین ماه طول می‌کشد تا به دست آید. در حال حاضر قیمت بیت کوین حدود ۶۵۰۰ دلار است، پس میزان ۰.۰۰۰۴ بیت کوین BTC حدود ۲.۵ دلار می شود. این شرکت قول داده است که شما می‌توانید ۱ بیت کوین به دست آورید، اما تنها راهی که می توانید این کار را انجام دهید دعوت هر چه بیشتر افرادی است که از این اپلیکیشن استفاده کنند.

آیا تا به حال در مورد طرح پونزی چیزی شنیده اید؟ کریپتوتب دقیقا همانند طرح پونزی است. شما با دعوت مردم پول بدست می آورید اما شما باید مردم زیادی را دعوت کنید تا پول بیشتری به دست آورید و آنها نیز مجبورند همین کار را بکنند. این روش مناسبی برای کسب و کار نیست و بدین معناست این شرکت با شکست روبرو می‌شود. شما تنها در صورتی می توانید پول به دست آورید که سر دیگران کلاه بگذارید و دیگران سر سایرین.

در حال حاضر شما تنها می توانید از نسخه کامپیوتری این پلتفرم استفاده کنید و نسخه گوشی آن هنوز به صورت آنلاین نمی باشد.

چگونه در کریپتوتب سرمایه گذاری کنید؟

استفاده از کریپتوتب بسیار آسان است. فقط کافیست آن را دانلود کنید و سپس آن را بر روی گوگل کروم نصب کنید. توجه داشته باشید، این برنامه رسمی نیست که توسط گوگل تضمین شده باشد. در واقع یک سرمایه گذاری با ریسک بالا است، پس هوشیار باشید که ممکن است استفاده از کریپتوتب به هیچ وجه مفید نباشد.

هم چنین می‌توانید با استفاده از تنظیمات موجود در افزونه کریپتوتب، سرعت استخراج را افزایش دهید. اما این امر باعث خواهد شد که نسبت به تنظیمات نرمال، توان پردازشی رایانه را بیشتر مصرف کند، بنابراین اگر کامپیوتر شما یک پردازشگر با سرعت بالا ندارد، این کار ایده خوبی نیست.

پرداخت ها دو بار در روز انجام می‌شود و این شرکت ثابت کرده است که پرداخت ها را انجام می دهد، بنابراین شما می توانید حداقل تا حدودی مطمئن باشید که آنها واقعا با استفاده از این برنامه، سود و هزینه را پرداخت خواهند کرد.

سنجش کریپتوتب

همانطور که در بالا بیان کردیم، اگر می خواهید بدون آنکه کاری انجام دهید، بیت کوین (BTC) دریافت کنید این کار تقریبا اقدامی بدون خطر است. تنها ریسکی که با آن مواجه خواهید شد این است که در واقع شما با مرورگر کریپتوتب بیت کوین به دست خواهید آورد اما گوگل کروم شما احتمالا کندتر می شود. این به تصمیم شما بستگی خواهد داشت که هنگام وبگردی سرعت کمتری داشته باشید یا با استفاده از کریپتوتب شاهد کسب سود مناسبی باشید که سرعت کمتر و مشارکت در استخراج بیت کوین را جبران کند.

نکته ای که وجود دارد این است که برنامه های زیادی موجود نمی‌باشند که همانند کریپتوتب بتوانید بدون انجام کار خاصی، به طور قانونی فرصت کسب بیت کوین را داشته باشید، مخصوصا اگر آن را با برنامه های هایپ (برنامه سرمایه گذاری با سود کلان) در سراسر اینترنت مقایسه کنید. این مرورگر ممکن است یک نقطه شیرین برای کاربران باشد که به آنها اجازه می‌دهد قدرت رایانه خود را در ازای کسب درآمد و ماینینگ بیت کوین استفاده کنند.


🔍 زير ذره بين ميهن بلاکچين

با توجه به پونزی بودن این طرح و همانطور که در متن به آن اشاره شد، فرجام این اقدمات از ابتدا مشخص است و در نهایت با شکست مواجه می‌شوند، حال در نظر داشته باشید که در این میان شما توان سخت افزاری(CPU) و باتری خود را به کار می‌گیرید و همچنین تلاش می‌کنید تا اعضای زیرمجموعه برای حود جمع کنید و در ازای آن مبلغی ناچیز دریافت کنید! آیا واقعا به صرفه است؟ ممکن است با خود بگویید حتی اگر کلاهبرداری هم باشد شما چیزی از دست نمی‌دهید و نهایتا به عنوان مثال ۱۰ دلاری که با زحمت و طی مدت زمان زیادی که جمع آوری کرده اید را از دست می‌دهید، اما آیا تنها هزینه ای که از دست داده اید همین است؟ پاسخ منفی است! شما علاوه بر آن ۱۰ دلار، زمان، توان پردازشی دستگاه خود، عمر و باتری دستگاه خود، اعتبار خود نزد اعضایتان و بسیاری موارد دیگر را از دست می‌دهید که در قبال ۱۰ دلار واقعا نمی‌ارزد، در هر صورت اگر به دنبال کسب درآمد و استخراج بیت کوین از این راه هستید تمامی جوانب را بسنجید و حساب شده عمل کنید و به فرجام این نوع طرح ها که همانند آن در دنیای ارزهای دیجیتال کم نبوده است(همانند پروژه بیت کانکت) دقت نظر داشته باشید.


54321
امتیاز 4.2 از 95 رای

منبع bitcoinexchangeguide
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
اردلان پوررستم

با درود و احترام؛
مقاله مفید و سازنده ای بود.
البته موارد زیر در محتوا نهایی از قلم افتاده بود:
– وجود مرورگر مستقل CryptoTab که این امتیاز را به کاربر می دهد تا با سرعت ۸ برابری نسبت به مرورگر گوگل کروم سعی در کسب بیت کوین نماید.
– وجود نسخه تلفن همراه برای سیستم عامل آندروید (Android) موجود است.

در کل پاسخ سوالاتی که ممکن است برای کاربران در خصوص این ابزار یا روش پیش بیاید به صورت کاملا روشن توسط نویسنده با مخاطب در میان گذاشته شده بود.

با سلام و تشکر از نظر شما

احسان

مرورگر مستقل یعنی همان cryptobrowser نسخه اندروید نداره و تو مقاله گفته شده که مقدار payout 0.0004 هست اما من با مقدار 0.00001 برداشت میزنم. که در مدت تقریبا یه روز بدست میاد من لپتاپ با cpu i7 3632QM دارم سوالم اینه که با pc قدرتمند چقدر تفاوت کار داره؟ و اگه ریفرال بگیریم چقدر تاثیر داره؟

امير داودي

سلام ميشه منو راهنمايي كنيد؟؟

محسن گرزین

داداش گام سی پی یو تو حروم یه سایت آشغال هرمی نکن عزیزم تا زیر مجموعه به این شکل نگیری مفت ارزش نداره حتما باید 5 نفر اد کنی و اون 5 نفر هم هر کدومشون 5 نفر دیگه بیارن و بشه 5 در 5 که 25 نفر و همین روند ادامه پیدا کنه هرمیه دیگه باید زیر مجموعه بگیری پول بده تبلیغ کن ولی از من میشنوی کار خوبی نیست

حمید

داداش والا منو دوستم با گوشیو لبتاپ و یک سیستم گیمینگ که اشتراکی خریدیم البته با سیستک خنک کمنده ابی و روش سرور مجازی اختصاصی نصب کردیم و رویه اون یه تا شبیه ساز اندروید نصب شده با خود سرور همزمان ۴مرورگر کریپتو استخراخ میکنن در اینکه این راه کسب درامد است شکی نیست مهم اینه این وسط بتونی از میانبر ها استفاده کنی که سود بیشتری کسب کنید البته اینکه میگن رایگان هست نه نیست جون بلاخره برایه خرید یک سرور مجازی بایو پول پرداخت کنی و هزینه مصرف برق هم هست که البته برا سیستم گیمینگ ناچیز هست… بیشتر بخوانید »

Parisa

میشه ب من کنی بیشتر توضیح بدی درمورد بیت کوین

پیام

تفاوت زیادی داره پیسی خیلی سریعتره و اینکه ریفرال بسیار تاثیر گذار

نوید

سلام . شما توانستی از طریق cryptotab برداشت کنید؟ در واقع پولی به دست شما رسیده ؟ چون میخواستم شروع کنم تازه و این برای من سئوال بود

مهدی

سلام وقت بخیر؛ خیلی دوست دارم بدونم پایه و اساس این مطلب چی هست و از کجا اومده ؟! شما خودت تابحال از این سیستم استفاده کردی یا این مطلب را بر اساس یک مشاهده و شنیده های دیگران جمع بندی و منتشر کرده اید ؟! هیچ کجا در هیچ کدام از مقاله های مربوط به CryptoTab بیان نشده که شما یک ماه میتوانی یک بیت کوین داشته باشی ! هیچ کجا حتی در سایت خود نرم افزار هم این موضوع ذکر نشده است و من کسی هستم که در مدت 10 ماه با 280 زیر مجموعه موفق شدم یک… بیشتر بخوانید »

با سلام اگر مطالب سایت میهن بلاکچین رو بررسی کرده باشید متوجه میشید که مطلبی بدون منبع و یا بدون سند علمی منتشر نمیکنیم، این پست هم اگر دقت کنید با ذکر منبع منتشر شده و فقط در آخر زیر ذره بین میهن بلاکچین قرار گرفته و نظر تیم میهن بلاکچین نوشته شده، اگر شما واقعا 1 بیت کوین کسب کردید خوشحال میشیم که مستند واریز 1 بیت کوین به کیف پولتون رو داخل گروه میهن بلاکچین به اشتراک بذارید، در ضمن در این پست و پست های دیگه ما به کاربرها هیچ توصیه ای نکردیم و تنها رسالت ما… بیشتر بخوانید »

نبی

ادمین عزیز
واقعیت امر از سایت تون ناامید شدم ؛ عملا بسیار مقاله ی چیپی بود .
ناامید شدم از سایت تون .
کاش حداقل 1 هفته تست میکردین فقط !

با تشکر از نظر شما
ما تست های لازم رو انجام دادیم و نظرمون هم توی این مقاله در قسمت زیر ذره بین بیان کردیم.

حمید

کاملا درست میگه این سایت.بشینید حساب کنید اگه هزار تازیر مجموعه بیارید و اونا روزی ۲۰ساعت فعالیت کنند بعد از یکسال موفق میشی یک بیت بدست بیاری.اینکه حالا خیلی ها میگند ما با ۲۰۰تا زیر مجموعه زدیم دروغه.واینکه هزار زیر مجموعه با ایمیل شما مستقیم وارد بشند و فقط برای شما کار کنند.

عباس

شما از کجا خبر دارید که این ۲۰۰ نفر همه فقط ۲۰ دقیقه فعالیت کردن و نه ۱ ساعت من در یک ماه تونستم ۷دهم بیتکوین جمع کنم اونم با ده نفر که با سیستم های قوی روزانه ساعت ها فعالیت

رضا

درود بر شما . شاید خیلی از کسایی که دارن همچین حرف هایی که میزنن اطلاعاتی از هش و پردازش و اینکه تمام الگوریتم های ایجاد شده در این سیستم ها بر اساس یک محاسبات ریاضی خیلی ساده و قابل درک برای مشترک ها هست که خیلی ها با اینکه این اطلاعات در اختیارشون قرار داده شده باز هم دروغ هایی رو باور میکنن . نمونه ساده محاسبه فرض کنیم طبق روند و محاسبات اعلامی سایت کریپتو اگر ما شاخه های 5 نفره تا 10 لول بدون هیچ اختلالی با 12 میلیون و 200 هزار زیر مجموعه و متوسط قدرت… بیشتر بخوانید »

مهدی

حالا دوست عزیز سرانجام کار چیه برم یا نریم
باو شاید خیلی ها معلول جسمی باشن نتونن کار کنن
نا امیدشون نکنید

داود

بستگی داره
اگه کارمند هستی یه سیستم داری که همیشه روشنه کار خوبیه تو اون تایم استفاده مفید میکنی چیزیم از دست نمیدی
اما برا سیستم خونگی و هزینه برق شاید کار عقلانی نباشه

محسن گرزین

دقیقا خدا خیرت بده

پیام

سلام دوست عزیز مقدوره چند تا سوال از این سیستم دارم مزام بشم/؟

سیامک

سلام دوست عزیز شما که الان مدت زیادی عست استفاده میکنید. روزی چند ساعت سیستمون ماینینگ میکرد؟

امیر 6666

سلام من تاره این کارو شروع کررم. میتونم شماره ای ار شما راشته باشم؟

محمد

سلام آقا مهدی امکانش هست شماره تماس بدید تا من هم با مراحل کار آشنا بشم و فوت وفن کار

عرفان امینی

سلام میتونم ازتون چنتا راهنمایی در این خصوص بگیرم؟

ایمیلم:erfanaminiboroujeni@gmail.com

Parisa

خواهش میکنم کمک کنید 🙏🙏

Sanabagherinasab

سلام شما ۱ بیت کوئین رو دریافت کردید؟؟

نبی

سلام دوست عزیز فکر میکنم مقاله ی شما مغرضانه نوشته شده … بنده اعداد و ارقام ماینینگ کریپتو تب رو بسیار ریز بررسی کردم . اون چیزیک ه شما مگین توی ۲ ماه به زور میشه ۲ و نیم دلار درآورد ناشی از لب تاب زغالی بوده که احتمالا هش کمتر از ۱۰۰ داشته . بنده با یه سی پی یو ۴۷۷۰ که واسه ۶ سال پیش هست هش ۲۸۰ دارم و ماهی ۶ دلار فقط سیستم خودم ماین میکنه . شما بسیاری از پارامترهای دیگه رو نایده گرفتین ! مثلا با همین سی پی یو ۴۷۷۰ من چه قدر… بیشتر بخوانید »

با سلام و تشکر بابت نظرتون دوست عزیز بعد از اینکه مقاله رو مطالعه کردید ای کاش به منبع این مقاله هم دقت میکردید شاید اونموقع نمیگفتید که “ما” این مقاله رو مغرضانه نوشتیم، قسمت زیر ذره بین صرفا نظر تیم میهن بلاکچین هستش، نه توضیه ای کردیم نه اجباری، صرفا نظر تیممونو گفتیم، بعد اینکه ما چرا باید یه چیزی رو بی دلیل بکوبیم؟ اصلا چرا باید بکوبیم؟ مگه از کوبیدن یه چیزی چی نصیب ما میشه؟ هدف ما صرفا افزایش آگاهی و اطلاع رسانیه، در آخر هم متذکر شدیم که درامد داره اما واقعا درامد زیادی نیست و… بیشتر بخوانید »

نبی

ممنون از فضای آزادی که ایجاد کردین و نظر بنده رو بلاک نکردین ( همین مورد حسن نیت شما رو نمایش میده ) ماینینگ که اساسا استهلاک هست , این چیز جدیدی در این حوزه نیست . تمامی کسانی که ماین میکنن با آگاهی از این استهلاک و در نظر گرفتن سود در پیش رو این مورد رو میپذیرن . در مورد کریپتو تب من با مجموعه گیریش اصلا کاری ندارم ( چون سود خودم 95 درصد از ماین خودم بوده تا حالا ) صحبت من اینکه من اگه میخواستم مثلا با ماینرگیت محبوب ماین کنم و فقط 50 درصد… بیشتر بخوانید »

حمید

من با شما موافقم در بعضی جهات ولی کاش در زیر ذره بین از فرصت هایی که میشه ایجاد کرد که این سیستم بیشتر و بهتر جواب بده هم حرفی میزدید از سرور های محازی گفتید ولی این رو از قلم انداختید که در یک سرور مجازی به راحتی چندین شبیه ساز اندروید نصب میشن که شما میتونید همزمان به ماین کردن بپردازید سرور مجازی cpu قوی بگیرید و از چنج ایپی واقعی استفاده کنید سرور های مجازی هم هستند که خودشون جینچ ایپی دارن کریپتو تب رو ر روش وقت بزارید از راهای جانبیش میتونید کسب دراکد خوبی برسید… بیشتر بخوانید »

با سلام و تشکر از نظر شما
اون 4 سال و کسب درامد 100 میلیون در 4 سال رو در نظر بگیرید که توی اون 4 سال دستگاهتون باید مدام در حال کار کردن باشه و استهلاک دستگاه و پول برق رو حساب کنید و همینطور وقتی که صرف میکنید رو در نظر بگیرید شاید اونقدرا هم نصرفه.

سعید

سلام دوست عزیز بنده هم دقیقا همین نظر رو دارم مرسی .کاملا درست بود

ابوالفضل فارمدی

با سلام خدمت دوست عزیز .یک محاسبات دو دو تا چهار تا میخوام واستون بکنم امیدوارم آخرش تصمیم درست رو بگیرید . ببینید سی پی یو شما در بازار موجود نیست ولی مدل Intel Kaby Lake Core i7-7700 CPU بنچ مارک هاش با مدل سی پی یو فعلی شما میخونه به همین خاطر من قیمت اون رو مبنای محاسبات قرار دادم .4 میلیون و هشتصد قیمت سی پی یو شما هستش . بنا به گفته شما ماهی 100 هزار تومن درآمد واستون داره (غلو شده و غیر واقعی هست این عدد ولی در نظر میگیریم ) با همین فرمون پیش… بیشتر بخوانید »

حمید

داداش کریپتو تب از نصف قدرت cpu استفاده میکنه و اصلا مشکلی برای cpu ایجاد نمیکنه اگر از هر cpu در روز ٨ ساعت کمتر کار بکشید هیچ مشکلی پیش نمیاد نرم افزار های گرافیکی و تدوین هستن که خیلی بیشتر از کریپتو از cpu کار میکشن شما هم دیگه هرچیزی رو نگید والا سیستم من حتی گرمم نمیکنه گوشیم هم همینطور تازه CPU گوشی به هر حال درگیر هست شما چه بخوای چه نخوای CPU یه طول عمر مفید داره و این طول عمر رویه همه قطعات الکترونیکی هست و اگر کمی مطالعه کنید و مدیریت کنید و طمع… بیشتر بخوانید »

کیان

منم نصبش کردم سرعت خوبه ولی یک سوال زیر مجموعه ندترم پول بازم به دستم میاد

eli

سلام . من از طریق مرورگر کریپتو و لینکی که از یکی از دوستان بهم دادن وارد شدم و روی چند سیستم هم نصب کردم و همگی دارن کار میکنن و 24 ساعته روشن هستن . فقط الان یک مشکلی پیش آمده و اون اینکه دوتا از سیستم ها کدشون یکی شده و عدد استخراج شده هم یکی هست . نکته هم اینکه برای جفتشون یک ادرس جی میل دادم . می تونه بخاطر این باشه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید .

با سلام
احتمال داره به این خاطر باشه
ولی خب این طرح های پونزی گاهی اوقات کارهای با عدم شفافیت انجام میدن.

مجید

اون دوستیکه فرمودند یک حساب جیمیل روی دو سیستم هست هیچ اشکالی بوجود نخواهد آورد براش. در حقیقت همانطوریکه در سایت کریپتو ذکر شده شما میتوانید با دهها سیستم و یک کاربر(یک حساب جیمیل) ماینینگ انجام بدهید و ساده بگم که هر دو سیستم شما سخت افزارش و میزان ماینینگش داره به حساب واریز میشه.
میتونید از حساب جیمیل لاگ اوت کنید و یک حساب دیگه بزنید. و یکی رو زیر مجموعه دیگری بکنید تا سود زیرمجموعه اش هم نصیبتان بشود.

حمید

البته در کریپتو مشکل مولتی اکانت وجود نداره این دوستمون کاملا درست توضیح دادن

مهندس هاشمی

از جوابی که به این دوست دادید دقیقا معلوم شد که فقط به درستی منبع تون اعتماد می کنید و خودتون هیچ تحقیق خاصی انجام ندادید و اصلا وارد سایتش هم نشدید ببینید چی میگه !!! اونوقت از عدم شفافیت کاری صحبت می کنید !!! در سایت کریپتو تب همه چیز با دقت توضیح داده شده فقط کافیه کاربران قبل از نصب و استفاده اول مطالبش رو ترجمه کنند حتی با گوگل ترانسلیت ! و به قول شما فکرشون در این مورد شفاف بشه … در اینکه این یک طرح پونزی هست هیچ حرفی نیست چون الفبای کارآمدی چنین سیستمی… بیشتر بخوانید »

حمید

ماین کردن وارد دنیای جدیدی میشه کریپتو دست نشان دهده ی ترامپ هست برای اینکه چین سود بیسار بالایی از بازار امریکا با فروش سخت افزار ماینیگ داشت و با اومدن کریپتو سخت افزار ها کم رنگتر میشن چون کرپتو قابلیتو اینو داره از هر دستگاهی یکم CPU قرض کنه ت کارشو انجام بده و محدود به یک اسیک نیست

ckSuspand

عالی بود مهندس، و اینکه گفتید اخرین نفری که به این پروژه میپیونده میتونه سیستم تهیه کنه و زیر مجموعه خودش قرار بده اینطوری اون هم میتوه به اندازه توانش سود بگیه

فرشاد

به همین خاطره که عرض کردید
من هم همین مشکل رو داشتم
با یه اکانت روی دو سیستم وارد شدم کلا یکی شد

محمد

مال همون اخه یه جیمیل که دو جا نمیدن

حمید

اگر رویه یک سیستم ماین کنید بله یکی میشن ولی شما یک جیمیل رو ریه ١٠ تا سیستم با CPU جداگانه بالا بیار و ماین کن مشکلی پیش نمیاد

کامبیز

دقیقا بخاطر همینه دوست عزیز

رضا

بله عزیز
هر سیستم یک ایمیل فعال باشه

مهیار

سلام دقیقا به خاطر ایمیل مشابه هست با یک ایمیل میتونید چند دستگاه راه بندازین اما هویت و اعداد یکی میشه اما سرعت میره بالا

سعید

عزیز شما کاره درستی کردی با یک جمیل وارد شدی
اگر با 100 سیستم دیگه هم وارد بشی چون آنلاین داری ماین میکنی طبیعی هستش که یکی باشه و باید هم اینطور باشه چون شما از طرف های مختلف دارین تو به استخر واحد میریزین نگران نباشید کاره درستی کردین، ادمین اگر سواد کریپتو داشت نمیگفتم پونزی و کاره عجیب
این سایت را اتفاقی دیدم، ادمین فوقش یه کارشناسی نرم افزار از یه دانشگاه دره پیت داره، اون مقاله هم که ترجمه کرده برای اونور آب هستش که بیت کوین براشون صرفه نداره ولی برای ایران خوبه چون ریال هستش

ماینر

با سلام . مقاله شما رو خوندم ولی تصور بنده حقیر اینه که نگارنده محترم احتمالا اشراف کاملی روی راههای مختلف استخراج نداشتند، چه خوب بود وقتی موارد شک برانگیز مطرح میشه سایر راههای استخراج هم مختصر توضیح داده بشه تا خوانندگانی که اطلاعات مکفی ندارند درست راهنمایی بشند . شما به درستی به استخر استخراج اشاره فرمودید ولی آیا مطرح کردید که اگر شخصی تمایل به کسب بیت کوین داشته باشه و 1- پول خرید ماژول های منحصر به ماینینگ رو نداشته باشه و یا 2- علاقه ای به عضو شدن تو سایت هایی که با روشهای و راه… بیشتر بخوانید »

با سلام و تشکر از نظر شما

محسن گرزین

روزی 12 ساعت کار بکشه از سیستمم ماهی 100 تومن برو بینیم بابا مگه خلم

حمید

نه خل نیستی ولی رقم رو اشتباه بهت گفتن روزی ۵دلار بیت کویین میتونی کسب کنی میشه روزی ١٠٠ تومان ماهی حدود ٣ میلیون تومان البته مدیریت و کمی سرمایه هم میخواد

Eli

سلام خسته نباشید …. مرورگر crypto در سیستم من نصب نمیشه و ارور downlod failed رو میده …. سیستم کاملا به اینترنت وصله …. لطفا اگه کسی اطلاع داره مشکل از چیه راهنمایی کنه …. ممنون

مهدی

Firewall تو غیر فعال کن

دانشجو

برنامه انتی ویروس و یا فایروالتو غیرفعال کن درست می شه

محسن گرزین

ولش کن ارزش نداره

آیدین ب

با سلام.من این مرورگر رو تست کردم.سرعت هم روی 350 تا 370 بود.توی 10 ساعت 10 میلیون ساتوشی زدم . تو بلاک چین هم والت ساختم و همون 10 میلیون رو انتقال دادم.10 میلیون ساتوشی تقریبا 78 سنت شد.که با هزینه انتقال 6 سنت تو ولت من واریز شد.این یعنی این مرورگر در حال حاضر درست کار میکنه

با سلام و تشکر از نظر شما
فکر نمیکنم جایی از مقاله اشاره کرده باشیم که این مرورگر درست کار نمیکنه.

مهدی

D:
lol

مجیک نیوز

عزیزم ده میلیون ساتوشی استخراج نکردی ، کلا یک بیت کوین میشه صد میلیون ساتوشی شما با این حساب باید یک دهم بیت کوین استخراج کرده باشی خخخخخ

قاسم

مونگولین شما؟ بهترین دستگاه میانرینگ دنیا هم نمیتونه تو یک روز 0.1 بیتکوین استخراج کنه! شما 1000 ساتوشی استخراج کردید که با توجه به سرعت 370 خیلی کمه که خخخخخخخ

مرتضی تهمتن

سلام و خسته نباشید
بنده هر کاری میکنم نرم افزار ctryptotab نصب نمیشه یعنی دانلود میشه و میخوام نصبش کنم موفق دانلود نهایی ارور میده نمیدونم چیکار کنم خواهشا راهنمایی کنید

با سلام. احتمال بلاک شدن کریپتوتب توسط آنتی ویرس هست. روشی دیگر برای استفاده از کریپتوتب، استفاده از وب اپلیکیشن با استفاده از مرورگر کروم هست. بالای صفحه روی تب کریپتوتب کلیک کنید و وب اپلیکیشن را باز کنید

مرتضی تهمتن

ممنون از راهنماییتون ولی آنتی ویروس رو غیر فعال میکنم موقع نصبش

مرتضی تهمتن

ببخشید دوباره مزاحم میشم متوجه نشدم بالای کدوم صفحه وب اپلیکیشن رو باز کنم؟

نیما

0.000000053798 این مقدار چند سنت میشه؟؟؟؟

با سلام. این مقدار بیت کوین، حدود 0.00034 دلار میشه

بهنام

5 ساتوشی داداش ..چهار رقم اخر هیچی نیست کلا زیاد زور نزن

حسینی

سلام وقتتون بخیر
من با مرورگر کریپتوتب چند روزه داشتم بیت کوین جمع میکردم و شکلی هم نداشتم .امروز ویندوز لبتابم عوض کردم حالا هر چی میخوام مرورگر کریپتوتب دوباره نصب کنم ارور میده the download failed نتتم وصله firewall هم خاموشه.باید چکار کنم? آنتی ویروس هم هنوز رو سیستم نصب نکردم.با فیلتر شکن هم امتحان کردم ولی نشد.لطفا راهنمایی کنید.

فرزاد

برای منم امروز همین مشکل پیش اومد

مهران

منم همین مشکلو دارم . کسی راه حلی براش داره ؟

بهرام

سلام
جیمیل من برای کریپ تو تب ساین نمیشه راهنمایی کنید

مجیک نیوز

برای منم همین مشکل پیش اومد با فیس بوک ساین بشین

تانیا

سلام
ببخشید سایت کریپتو به اطلاعات کامپیوتر هم دسترسی پیدا میکنه؟ من روی کامپیوتر محل کارم نصب کردم و استفاده میکنم میترسم به اطلاعات کامپیوترم دسترسی پیدا کنن، آیا این امکان وجود داره؟

در صورت استفاده از نرم افزار کریپتوتب این امکان وجود دارهو به همین جهته که آنتی ویروس ها جلوشو میگیرن.

حامد

سلام. من دیشب به حداقل برداشت از (Cryptotab) رسیدم. امروز صبح که بیدار شدم تا به کیف پول بلاک چینم انتقال بدم دیدم به یه جای دیگه واریز شده و رسیدش اوجا ثبت شده که من نیستم.این چیه جریانش؟ ممنون

محسن گرزین

جریانش کلاه برداریه

فرزاد

ادمین عزیز سایت سلام
بنده گیم سنتر دارم با 16 عدد کامپیوتر
مشکل من اینه الان تمام 16 تا کامپیوتر رو زیر مجموعه سیستم اصلیم میکنم ولی رو تمام سیستما با یک جیمیل وارد میشم اما تو قسمت زیر مجموعه ها تعداد و دارمد انهارو میزنه.
میشه در این رابطه یه توضیح بدین من گیج شدم
ایا باید برای هر سیستمم یه جیکیل جدا بزنم؟
این کار خیلی زمان بر هست

با سلام
دوست عزیز ما با این مرورگر کار نمیکنیم و اگه ملاحظه کرده باشید در قسمت زیر ذره بین نظر تیممون رو نوشتیم.

فرزاد

مگه بحث این سایت مرورگر کریپتو تب نیس؟

محسن گرزین

باید چنل میل بسازی اخه میل ساختن سخته؟ پس کار سخت نکردی تا حالا :

مهیار

الان کل کامپیوتر ها یک اکانت شدن ولی سرعتشون بالا رفته میخوای زیر مجموعه بشه جی میل رو باید متفاوت بزنی واسه هر سیستم

پیام

بله جیمیل جدا بزن

حمید

داداش ١۶تا جیمیل ساختن و واردل پلاس کردن ٢٠ دقیقه وقت میگی ه هر کریوتو تب یک بار ساینگ این کنید دیگه نیاز دوباره نداره تا لوگ اوت نکید پس اینجا هم یه بار باید وقت بزارید همه جیمیل ها رو زیر مجموعه یک جیمیل بکنید و اون ی جیمیل رو رویه گوشی اندوریتون فعال کنید براحتی مشکلتون حل میشه برای نقد کردن هم که یک کیف پول کافیه از همه جییلا واریز کنسد به کیفه پولتون در هر صورت انچنان وقت گیر نیست روز همگی خوش

رویا

سلام. روز بخیر. فکر میکنم اطلاعاتتون زیاده از این سیستم. یه سوال داشتم. من اول روی گوشی نصب کردم و بعد لب تاب رو زیرمجموعه گوشی کردم.ولی خوندم که بهتره رو گوشی نصب نشه چون ضعیفتره نسبت به سیستم. سوالم اینه که میتونم الان جیمیل روی گوشی رو log out کنم و جیمیلی که رو سیستم زده بودم وارد کنم تا انتقال داده بشه به اون بعد از رو گوشی پاک کنم برنامه رو؟

داریوش محمدی

دوست عزیز من نظر های شما رو خوندم و دیدم که فرد با سابقه ای در cryptotab هستی . من ی مشکلی برام پیش اومده، دو تا از دوستام رو با لینک خودم براشون نصب کردم ولی در زیر مجموعه های من اضافه نشدند. میتونید کمکم کنید یا اینکه بگید چطور میشه اکانت دوستام رو خدف کنم و دوباره براشون نصب کنم؟

عرفان

سلام
دوستان راهنمایی نیاز دارم
این مقداری که زده ۱ دلار نمیشه؟

Approx: $0.104

یاسر

اعشار میدونی چیه اصلا؟

حمید

امروز افزونه تب کریپتوی من که روی دو تا نصب بود کار نمیکنه کسی نمیدونه چرا اینطور شده؟

حسینی

سلام من سه تا سیستم دارم که هر کدوم رو زیرمجموعه دیگری کردم ولی هر سیستم ایمیل و رمز جداگانه داره آیا اینجوری بلاک میشه حسابام؟ شنیدم بلاک میکنن میشه دلیلش بگین؟ آخه اونا از کجا میفهمن که این سه تا سیستم برا یه نفره؟

مهدی

فک کنم آی پی 3 تاش یکیه
از یک نت برای 3 تاش اسفاده کردی

امیر

نه بلاک نمیشه ، شما پردازش بیشتری رو داری انجام میدی و بابتش هم جایزت رو میگیری ، مشکلی نداره

محسن گرزین

25 تا هم داشته باشی ارزش نداره

حسین افضل

منم امروز بروزر کریپتو تب رو نصب کردم. از لینک‌کسی استفاده نکردم و‌ از طریق سرچ تو‌گوگل پیداش کردم. من الان زیرمجموعه کسی حساب میشم ؟
نکته دوم اینکه توی هر ۲۴ ساعت 0.0000115تا btcتولید میکنه که با قیمتهای امروز میشه حدود هزار تومن. این نه پوا استهلاک شماست نه برق نه اینترنت. اگر بصورت نتورک فعالیت نکنید اصلا توجیه نداره.سرعت من الان 170H/sهست و‌نمیدونم خوبه یا بد.

امیر

زیر مجموعه کسی نیستی … 170 هم سرعت خوبیه… خیلیا رو دیدم سرعتشون 10 بوده !

مصطفی

سلام.پونزی یعنی این که یه پولی به یه نفر بدی که بگه من سود بیشتری بهت میدم… حالا ما که پول ندادیم. پس چرا اینو میگید؟
الان احتمالا میگید اینو ما ننویشتیم…
وقتی شما مطلبی رو منتشر می کنید یعنی خودتون هم قبولش دارین…

با سلام و ممنون از نظر شما
به نظرم در رابطه با طرح های پونزی بیشتر مطالعه کنید، با تشکر

قاسم

پول که میدی پس پول برق و به فنا رفتن سیستم چیه؟

ali afshar

چرا در مورد چیزی که اطلاعاتی در موردش ندارید شایعه پراکنی میکنید؟؟؟؟؟

با سلام
تیم ما در رابطه با چیزی که راجع بهش اطلاعاتی نداشته باشه چیزی رو منتشر نمیکنه

Wild tulip

سلام.. اقا یه سوال من لپتاپ ندارم کامپیوترمم رو ب موته.. هیچ راهی نیس تا بشه از کریپتو تب توی اندروید استفاده کرد؟؟

مهدی

مقادیر ماین شده رو چطور میشه به ریال تبدیل کرد و برداشت کرد؟

امیر

گوشی رو پیشنهاد نمیکنیم ، چون سیستم پردازش و باطری گوشی در مقایسه با کامپیوتر بسیار ضعیف و تخریبش سریعه !

مهدی

سلام دوستان در withdraw شماره حساب زدم و 1000 ساتوشی یا همون 0.00001 انتقال دادم، الان پندینگ زده، چقدر طول میکشه بیاد به حساب بیتکوین؟

کوین

بین 2 تا 23 ساعت میتونه طول بکشه

سحر

سلام.من 3 تا سیستم دارم .لینک زیرمجموعه واسه 2 تا سیستم میفرستم زیر مجموعه اولی نمیشه!چی کار کنم ؟راهنمایی کنید

آرش محمودی

با سلام. به جای اینکه اون دوتارو زیرمجموعه اولی قرار بدبد همه رو با یک امانت استفاده کنید تا میزان استخراجتون بیشتر بشه. به اینصورت که با همون لینکی که سیستم اول رو ثبت نام کردید دوتا سیستم دیگه رو هم ثبت نام کنید، به محض وارد کردن همون جی میل اطلاعات سیستم اول بازیابی میشه و هرسه سیستم برای یک اکانت واحد کار میکنن.

M_MS

سلام چگونه مرورگر کریپتوتب را حذف کنیم

Ali

در کریپتوتب از کجا بفهمیم زیر مجموعه کسی هستیم یا نه؟

بابک

سلام.در برنامه ی کریپتو میتوان فهمید زیر مجموعه ی کی هستیم.از دوستانه بنده دو نفر ثبت کردن هر دو با یک لین و هر دو در حاله استفاده هستن ولی تنها یک از آنها در زیر مجموعه ی بنده هست،هر دو هم لینک رو درست وارد کردن،لطفا راهنمایی کنید

مهزاد

سلام . من هم همین مشکل رو تقریبا دارم. چند نفر لول های پایین تر من اضافه شدن ولی برای من عددی اضافه نشده. راهنمایی کنین لطفا

غزل

دوست عزبز اگر با یک سیستم دوتا اکانت انلاین کنی اکانت اصلی شما توسط این افزونه بلاک میشه و هیچ زیرمجموعه ای نمیگیره

احسان فرخنده فال

سلام
من این برنامه رو نصب کردم ایا میتونم دستگاه ماینر به عنوان زیر مجموعه خودم معرفی کنم؟؟؟؟؟

غزل

دستگاه های ماین سایتهای بخصوص خودشونو برای استخراج دارن و زیرمجموعه کریپتو نمیشن

reza

سلام
من در یک هفته با حداکثر 5 ساعت کار تونستم 0.00001 بیت کوین استخراج کنم و بعد کیف پولی ساختم و به آن انتقال دادم ولی متاسفانه به علت عدم آگاهی کلیدخصوصی را نگه نداشتم و در تنظیمات کیف پول اونو تغییر دادم!!! حالا اون بیت کوین در کیف پولم نیست!!!
چکار باید بکنم تا بهش دسترسی داشته باشم؟
ادرس بیت کوینی که بهش انتقال دادم را دارم و در سایتهایی که میشه موجودی را دید اون بیت کوین در ادرس بیت کوینم هست ولی دیگه به اون ادرس بیت کوین دسترسی ندارم!
کاری میشه کرد که کلید خصوصی قبلیم را پیدا کنم؟

کوین

هرموقع خواستی پول به حسابت انتقال بدی قبلش باید شماره حسابتو چک کنی چون هر چند وقت یکبار شماره حساب عوض میشه پس این تجربه میشه قبلش چک کنی، بعدشم این مقدار بیت کوین پول زیادی نیست، با توجه به قدرت کامپیوترت یک روز نیم روشن باشه باز همین مقدار رو بدست میاری.

محمد

چقدر پول میشه

حامد

سلام
من cpu i 5 دارم اما سرعتم 40h/s
بیشتر نیست چطوری سرعت بیشر کنم?
ممن.ن میشم اگه راهنمایم کنید

سلام، پیشنهاد می کنیم که از این مرورگر استفاده نکنید.
این امکان وجود دارد که بعد از مدت کوتاهی سیستم شما مستهلک شود و دیگر نتوانید از کامپیوتر یا لپتاپ خود استفاده کنید.

کوین

سیستمت ضعیفه مخصوصا کور ای فایو ها و این که کلا اینتل برای ماین زیاد خوب نیست تنها اینتل خوب Core i7-8700K هست که حدود 450 هست و ای ام دی تراشه های قوی تری داره برای این کار تراشه های رایزن اِیت حدود 500 تا 600 سرعتشونه و رایزن تریدریپر حدود 1200 سرعتشه

اسماعیل تلیکانی

سلام،من یه سوال دارم خدمت دوستان،این سیستم یا همون کریپتو تب که داره شبکه سازی میکنه قانونیه؟مورد پیگرد قرار میگیره؟

دنیای ارزهای دیجیتالی به صورت غیر متمرکز هست و در حال حاضر اگر تخلفی صورت بگیرد، خیلی قابل پیگیری نیست.

علی کهن

سلام من با یک جیمیل واردشدم ولی یادم نمیاد چی بوده .از کجا بفهمم چیه

علی کهن

کسی نیست راهنمایی کنه چکارکنم؟

رشاد محمودی

سلام دوست عزیز. در قسمت منوی صفحه استخراج(بالا سمت راست که با سه خط افقی نشون داده شده) کلیک کن. در پایین منو یه گزینه هست به اسم LOG IN، اونو که بزنی میره به یه صفحه دیگه که اونجا جی میلتو نشون میده. اونجا هم حتما جیمیلتو تایید کن که همه استخراجهات ذخیره بشن.

علی کهن

اصلا مرورگر وارد هیچ جیمیلی نمیشه

پوریا

سلام من توی صفحه اصلی سایت که داره رقم میدازه یک عددی نوشته توی داشبورد که میرم یه رقم خیلی کمتر هست
برای همه اینجوری هست؟مثلا صفحه اصلی 289201 ولی توی داشبور زده 31!
چرا؟

کوین

تو داشبرد 8 رقم اعشار که 8 رقم نشان دهنده نقدار ساتوشی هست واحد کوچکتر بیتکوین و تو صفحه اصلی 12 رقم اعشار هست که واحدش هش هست واحد کوچکتر ساتوشی هر 10000 هش 1 ساتوشی
پس داشبردت که 31 نشون میده اون رقم اپدیت شدست و بشتر از 28 ساتوشی صفحه اصلیت

ali

با سلام ، میگم این هرمی بونش به چه صورت هست ؟ یعنی اون شاخه های اصلی و بالا دست میتونن بیت کوین جمع آوری شده بقیه را بدون اجازه و هماهنگی پایین دستی ها بیرون بکشن ؟

با توجه به توضیحاتی که در مورد کریپتوتب هست، در واقع حق کمیسیون(حق معرفی یا ریفرال) می باشد که به صورتی درصدی محاسبه میشود.
با توجه به این نحوه محاسبه، بستری برای سازندگان کریپتوتب فراهم می شود که خیلی از مبالغ را پرداخت نکنند.

آرش محمودی

مقاله بسیار ضعیف و سطحی بود و مغرضانه به قضیه نگاه شده. افراد زیادی رو میشناسم که به جای یک بیتکوین به چندین بیتکوین هم رسیده و برداشت کردن فقط هم با این افزونه.

حمید

این غیر ممکنه دوست من.چرا انقد هرچیزیا باور میکنی.من ۹تا سیستما زیر مجموعه کردم با سرعت۲۲۰h/sبعد نشستم حساب کردم دیدم تا یسال دیگه هم نمیشه بیت کویین زد.بشین دقیق حساب کن اگه ریاضیاتت خوبه میبینی ۱۰۰۰تا سیستم مستقیم برای تو کار کنند یعنی زیر مجموعه تو نباشند کل بیت کویینی که بدست میارند به سیستم تو اضافه بشه بعد یسال به یه بیت کویین میرسی.حرف هرکیا باور نکن.رسیدن به مینیمم بیت کویین راحته با یه سیستمم میشه ولی از اون به بعد نه

آرش محمودی

دوست عزیز اولا که اشتباه شما این بوده که اونارو زیرمجموعه کردید! در اینحالت از هرکدوم فقط 15درصد میگیرید درحالیکه باید یک اکانت واحد استفاده میکردید. در ضمن من میگم که استخراج با یک سیستم که هیچ با ده سیستم هم باشه جواب نمیده بلکه باید تعداد بالایی زیرمجموعه داشتی باشی.

ettehad

سلام.میخواستم بپرسم اگر من سیستمی بخرم که پردازنده اش AMD RYZEN Threadripper 1950X باشد مقدار هشت ریت که میدهد چقدر است ؟ایا بیشتر 5000h/s است؟

با سلام
کریپتو تب اول مونرو ماین میکنه بعد خودش هرچقدرشو که خواست با هر نرخی که خواست چنج میکنه به بیت کوین و میده به کاربرای فریب خورده ، اگر شما میخواید این قطعه رو بگیرید بعد از طریق کریپتو تب ماین کنید مسلما از حداکثر توان این قطعه نمیتونید استفاده کنید چون کریپتوتب یکمی هش دزدی داره

کوین

ادمین سایت شما مثل اینکه از سختی کار خبر نداری این تراشه ای که معرفی کردن حدود 1200 هش هست ولی سختی کار در زمانهای مختلف باعث میشه ورودی 1200 بدی ولی خروجی مثلا 200 هش بده، پس وقتی در سایت عدد 1200 رو میبینیم اون قدرت کارکرد سی پی یو هست نه خروجی

کوین

1200 هست

رضا بی

ضمن سپاس لازم میدونم نکته ای رو یادآوری کنم که برداشت شما از پانزی بودن طرح زیر مجموعه گیری این نرم افزار اشتباه است. در تعریف طرح پانزی گفته میشود که فرد بالایی در هرم به صورت مستقیم از تلاش زیر مجموعه و در اصل از جیب آنها درصدی را دریافت میکند. درحالی که در این نرم افزار و برای مثال در سطح اول زیر مجموعه، به شما معادل 15 درصد از فعالیت زیر مجموعه تان از حساب ماینینگ خود شرکت (و نه از جیب زیر گروه) که تصور میکنیم حساب ماینینگ کل استخر می باشد پرداخت میگردد. برای دیدن… بیشتر بخوانید »

سحررر

سلام من انتی ویروس و فایر والم غیر فعاله کریبتورو دانلود کردم اما وقت نصبش میزنه در حال اتصال به اینترنت بعد همونجوری میمونه اخرشم میزنه نصب نشد خواهش میکنم به من بگید چیکار کنم در ضمن سرعت نتمم خوبه

محسن گرزین

بابا جمش کنید هرمیه سرتون کلاه میره و همیشه سر گروه و کسی که کلی لول داره سود میبره جمعش کنید کاسه کوزه رو برین دنبال یه هنری که ازش نون در بیارید این کارا فایده نداره بنده با علم کامل اینا رو میگم طرف یک نفره روزی 12 ساعت کار کنه ماهی 1 دلار بگیره این یعنی چی؟ مسخره هست هرمی یعنی همین یعنی تو که نتونی زیر مجموعه بگیری سرت کلاه میره و همیشه سر اخرین نفر کلاه رفته تماااااااام این خط اینم نشان میگی نه وایستا نگاه کن جونت در بیاد عمرت و هدر بده به من… بیشتر بخوانید »

محسن گرزین

خاک تو سر هممون کنن با این کار مسخره من که میدونم این پیامم و تایید نمیکنید ولی این پولا خوردن نداره حرومه بدون زحت کار بدست نمیاد و این زحمت کشیدن نیست این اسمش حقه بازی ، کلاه برداری و حالا هر چی که اسمش و بزارید هست

محسن گرزین

سیستم ها و گوشی هاتون و داغون میکنین که چی بهتون بدن ولش کنین بزارید ماینر های حرام خور پولدار پول پرست کارشون و بکنن به ما چه روزی 12 ساعت سیستم و تحت اختیار شرکتی بزارم که اصلا معلوم نیست چی هست بی خود هم ادای پروفسور ها و فیلسوف ها رو در نیارید تو این مملکت و هر جای دنیا پولدار ها پولدار تر و افراد متوسط جامعه هر روز فقیر تر میشن مگر اینکه درس بخونید و دکتر مهندس بشید از دانشتون پول در بیارید اینا نه فایده داره و نه ارزش مثلا شغل خانگی رو پیشه… بیشتر بخوانید »

yaser

چون خودت نمی تونی در بیاری میشه حروم خوری خخخخخ منم در نیوردم ولی سیستم خوبیه فعلا کلاه برداری هم نکرده و سیستک کسی رو خراب نکرده, این سایت هم زیادی شکاک شده اگه فرهنگ معرفی کردن و زیرمجموعه ش رو داشتیم همه به درآمد میرسیدیم به طرف میگم بیا با لینک من دانلود کن زرنگ بازی میکنه میره از خود سایت دانلود میکنه خخخخخ حروم خوری دقیقا فکر توه که با هیچی و یک روزه انتظار داری پول بدن بهت خخخخ اونای تو کریپتوتب درآمد میکنن که یا زحمت میکشن زیرمجموعه پیدا میکنن یا سایت بزرگی دارن کاربرای زیادی… بیشتر بخوانید »

محمد

حاضرم شرط ببندم سیستمش خیلی ضعیفه نمیتونه این کارو انجام بده اینجوری میگه

فرشید

دوست عزیز اطلاعاتی نداری همینجوری حرفی نزن …. یه زمانی اوریف لیم هم همینجوری کار می کرد من هم توش کار می کردم شما هیچ پولی پرداخت نمی کردی جز هزینه فرم و ثبت نام که 10 هزار تومن بود و می شدی زیر مجموعه … اگر تلاش می کردی زیر مجموعه داشتی که هیچی درآمدت چند برابر بود ولی اگر اصلا نمی خواستی کار کنی می تونستی حتی برای خودت با تخفیف خرید کنی واسه همین قانونی بود … تو این سیستم هم همون زیر مجموعه پولی نداده که سرش کلاه بره نهایت نهایت خودش جمع می کنه ولی… بیشتر بخوانید »

قاسم

چرت نگو الان من مهندسم کار میخوام عزیزم کارررررررررررررررررررررررررررررر دکتر مهندس شو نمیدونم چی چی شو آخه کدوم پولداری دیدی که دکتر مهندس باشه؟؟؟؟؟

بی نام

شما تنها در صورتی می توانید پول به دست آورید که سر دیگران کلاه بگذارید و دیگران سر سایرین.
چرا مغزتون کوچیکه؟ چرا باید کلاه برداری باشه ؟ عزیزم مگه اونی که زیر مجموعه یکی دیگه میشه پولی هم بینشون جا بجا میشه؟ انصافا سواد مواد ندارین یا از رو حسادت این خرافاتو به مردم میگین؟ دمش گرم اونی که این مرورگرو ساخته داره کاسبی میکنه . تو هم میتونی برو کاسبی کن این شکلی . هیچ کلاهبرداری نیست هموطن. تا ی سیستم جدید میاد خداروشکر دهن زیادی برای کارشناس شدن بازه دریغ از ی جو سواد

امان.غلامزاده

سلام سوال من اینه با گوشی میشه زیرمجموعه جمع کرد یانه؟
من خود امتحان کردم با گوشی نمیشه زیرمجموعه گرفت

محمد طاهری

با سلام من یک مشکل دارم
بروزر کریپتو را نصب کرده ام و الان سه زیر مجموعه هم گرفته ام و کار میکند اما امکان رجیستر کردن جی میل را بمن نمیدهد در روزهای متفاوت تست کردم
در کروم براحتی همان اکانت وارد میشود ولی در این بروزر مدام ایراد میگیرد
Sorry, something went wrong there. Try again.
چه باید انجام دهم

کوین

خیلی راحت باید با جی میل ست بشه حالا یه جیمیل جدید بساز و با اون امتحان کن

Mmehdi

اول ارور داد فیلترشکن رو روشن کن بعد که وارد شدی میتونی فیلترشکن رو ببندی

مهدی حسنی

داداش یه اکانتو رو سه تا سیستم مچ کنیم بهتره یا اینکه به ترتیب زیر مجموعه هم کنیم؟

مهدی حسنی

سلام استاد یه اکانتو رو سه تا سیستم مچ کنیم بهتره ِیا اینکه زیر مجمعه هم کنم؟

کوین

اگه چند تا کامپیوتر داری با یک اکانت همشونو باز کنی بهتره

سعید

من صبح شمارم۵۱۲۴۳۶ بود کل روز اصلا بالا نرفت شب هم با اینکه اینهمه کار کردم نرفت چرا؟؟؟؟

Mmehdi

اگردیدی رقم تغییر نمیکنه دلیل بر کارنکردنش نیست کریپتوتب رو کامل ببند ودوباره بازکن میبینی رقم تغییرکرده

مجتبی

سلام . برای من هم همین مسئله بوجود اوده من تو محل کارم از سیستمی استفاده کرده هر از گاهی روشن بود به ی مقداری رسیدم بعد چند روز روی سیستم خونه نصب کردم و با همون جیمیل وارد شدم تقریبا یه سه چهار ساعتی کار کرد ولی عدد تغییری نکرد .، به حرف شما صفحه رو بستم دوباره باز کردم ولی بازم عدد همون بوده . یعنی دلیلش چی میتونه باشه ؟؟ میتونین راهنمای کنین ؟؟

عادله

من چند وقته ماینینگ رو انجام دادم و چند تا هم زیرگروه داشتم
همیشه با جیمیلم لاگین بودم و ذخیره میکردم. سیستم هنگ کرد و مجبور شدم دوباره نصب کنم و وارد بشم با همون ایمیل که وارد میشم کد لینک جدید بهم میده و ماینینگ رو صفر میکنه دوباره امتحان کردم و جیمیلم رو زدم دوباره یه لینک جدید و ماینینگ صفر!!!
ممنون میشم راهنماییم کنین دارم دیوونه میشم

کوین

همچین چیزی امکان نداره . حالا اگه با جیمیلت وارد شدی و یه حساب دیگه جدید اورد این یعنی جیمیل قبلی سینک نشده بوده . این نرم افزار نسخه اندروید هم داره همیشه بعد از سینک با گوشی خودتون هم وارد شید ببینید آیا واقعا سینک شدید یا نه

رضا

سلام ..دوستان یه راهنمایی میخواستم..من گیم نت دارم با 13 سیستم و همشون به یه اینترنت وصله ..با سیستم خودم 14 تا میشه…باسیستم خودم ماین میکنم ولی هنوز توی 13 تا سیستم افزونه رو نصب نکردم..پیشنهادتون چیه ؟ 13 تا سیستمو زیرمجموعه سیستم خودم بکنم ؟یا واسه هر سیستم یه جی میل بسازم بعدش زیر مجموعه خودم بکنم؟ یا پیشنهاد دیگه ای دارین؟ ممنون میشم راهنماییم کنین/

رضا

لطفا پاسخ بدید دوستان

کوین

زیر مجموعه درست نکن همه رو با همون یک حساب باز کن

m-gh

سلام
مسلمه دوست عزیز
شما تمام سیستمهات شبکه باشن و فقط یک آی دی داشته باشه از همه ی سیستم هات همون یک آی دی رو وارد کن
روشنه که اگه زیرمجموعت کنی سودچندانی عایدت نمیشه.

مهتاب

سلام روزتون بخیر من یه سوالی داشتم من تقریبا ۱۵روزی میشه کرایو تو تب رو نصب کردم اینم مقدار به دست آورده ام هست 0.000006177206
من میتونم تا زمانی که بشه برداشت کرد ازش کیف پول نسازم براش ؟یا باید از الان کیف پول رو بسازم ؟
و الان این حدودا به پول ما چقدره؟

با سلام
این مقدار چیزی حدود 5000ریال میشه.

کوین

کامپیوترت خیلی ضعیفه یعنی هر 25 روز میتونی 1000 ساتوشی در بیاری و برداشت کنی

علی

هر زمان که خواستید میتونید کیف پول را بسازید زیرمجموعه گیری را فراموش نکنید

دیبا شمشیری

سلام من موقع نصب شماره کسی و که بهم داده بود اشتباه زدم و رفتم زیر مجموعه کس دیکه میشه پاک کنم دوباره نصب کنم؟

Mmehdi

ابتدا ازحساب جیمیلت بیا بیرون بعد ازسیستمت پاک کن دوباره نصب کن

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین