کریپتو تب (Cryptotab) چیست ؟

آیا تا به حال در مورد کریپتو تب (CryptoTab)، افزونه استخراج بیت کوین چیزی شنیده اید؟ برای بسیاری این سوال پیش آمده است که کریپتو تب چیست و چگونه کار می کند. اگر شما نیز اخبار مربوط به دنیای کریپتو و همچنین کانال ها و گروه های مربوط به ارزهای دیجیتال را دنبال می‌کنید، قطعا به مطالبی در رابطه با درآمدهای بسیار زیاد، بدون زحمت و تنها با جمع کردن زیر مجموعه از طریق لینک ریفرال یا کلیک بر روی سایت ها بر خورده اید و این سوال برایتان پیش آمده است که آیا این کار عملی است یا خیر. در این مقاله قصد داریم به توضیح جامعی در خصوص کریپتوتب یکی از افزونه های استخراج بیت کوین بپردازیم.

کریپتو تب چیست ؟

کریپتو تب (CryptoTab) یک افزونه استخراج بیت کوین است که ٰهدف آن به دست آوردن بیت کوین هنگام استفاده از مرورگر گوگل کروم می‌باشد. این ویژگی همان برگ برنده ای است که کریپتو تب از آن بهره می‌برد و شما را مجاب به استفاده از آن می‌کند. به نظر جالب و بسیار راحت است؟ اگر اینطور است چرا تمام افراد از این نوع افزونه ها استفاده نمی کنند؟

ایده این افزونه آن است که شما آن را برای مرورگر گوگل کروم خود دانلود کنید و پس از دانلود مرورگر کریپتو تب و وارد کردن آن در مرورگر گوگل کروم خود، می‌توانید به هنگام استفاده از مرورگر و جست و جو در اینترنت، بیت کوین استخراج کنید. این افزونه با الگوریتم خاصی که بکار برده است این امکان را دارد تا بیت کوین استخراج کند. در واقع این افزونه همانند استخر ماینینگ عمل می کند و با اتصال افراد بیشتر توان بیشتری برای استخراج بیت کوین به دست می آورد. یعنی می‌توانید دوستانتان را به این برنامه دعوت کنید و با زیرمجموعه گیری بیت کوین بیشتری بدست آورید. این شرکت بیان کرده است که شما در عرض یک ماه با فعالیت در مرورگر و زیرمجموعه گیری در این برنامه می‌توانید ۱ بیت کوین (BTC) بدست آورید. البته باور این امر دشوار است و تجربه کاربران ثابت کرده است که این امر غیرممکن است. با این حال آنها بیان نکردند که چند نفر را باید دعوت کنید تا بتوانید بیت کوین استخراج کنید. تا زمانی که مرورگر کروم باز است و شما این افزونه را دارید، قادر خواهید بود بیت کوین استخراج کنید و درآمد خود را داشته باشید.

دانلود مرورگر کریپتو تب (CryptoTab) و نصب آن رایگان می‌باشد و بدون اینکه کار خاصی کنید بیت کوین به دست خواهید آورد. البته شعار تبلیغاتی این افزونه، بسیار خیالی و دور از ذهن است. اما در واقع یک مفهوم ساده و منطقی برای راه اندازی و استفاده دارد که از مرورگر و رایانه شما برای استخراج ارز دیجیتال بهره می‌برد. در این روش، سود حاصل از ماینینگ بین تمام افراد استفاده کننده از این افزونه پخش می‌شود.

این افزونه هم نسخه دسکتاپ و هم نسخه گوشی همراه برای اندروید و iOS دارد که می توانید در سایت CryptoTab دانلود کنید.

: کریپتو تب، به دست آوردن بیت کوین از طریق توان کامپیوتر

کریپتو تب چگونه کار می‌کند؟

طبق گفته این سایت، در واقع کریپتو تب استخر ماینینگ بزرگی است که از توان مجموع بسیاری از کامپیوترها استفاده می‌کند تا بیت کوین به دست آورد. شما می‌توانید با استفاده از حساب فیسبوک یا گوگل خود وارد آن شوید. این مسئله ایده جالبی است زیرا موجودی بیت کوین شما همیشه امن باقی می‌ماند. اما اگر شما حساب کاربری نسازید و به طور تصادفی این برنامه را پاک کردید، تمام بیت کوینی که تا به حال استخراج کرده اید را از دست خواهید داد.

این شرکت بیان کرد زمانی که موجودی شما حداقل به میزان ۰.۰۰۰۰۱ بیت کوین (BTC) رسید، می توانید پول خود را برداشت کنید. به نظر این امر زیادی رویایی به نظر می رسد زیرا برای رسیدن به این میزان ساتوشی شما باید چندین ماه زمان برای آن صرف کنید و با این افزونه کار کنید و مدام به دنبال زیرمجموعه گیری باشید.

این شرکت قول داده است که شما می‌توانید ۱ بیت کوین یا بیشتر از آن را به دست آورید، اما تنها راهی که می توانید این کار را انجام دهید دعوت هر چه بیشتر افرادی است که از این اپلیکیشن استفاده کنند. سیستم زیر مجموعه گیری کریپتو تب ۱۰ مرحله ای می باشد و به میزان افرادی که شما به این افزونه دعوت کنید و شروع به فعالیت با آن کنند، سطح دسته بندی شما نیز تغییر می کند. در سایت این شرکت بیان شده به میزان هر فردی که وارد زیر مجموعه خود کنید به شما پرداخت انجام می شود. اما این مسئله به وجود می آید که آیا می توان افراد زیادی را یافت که زیرمجموعه شما شوند، زیرا با یک یا دو زیر مجموعه به میزان بیت کوینی که می خواهید نخواهید رسید.

روش مجموعه گیری در کریپتو تب

چگونه در کریپتو تب سرمایه گذاری کنید؟

استفاده از کریپتو تب بسیار آسان است. فقط کافیست آن را دانلود کنید و سپس افزونه آن را بر روی گوگل کروم نصب کنید. توجه داشته باشید که کریپتو تب برنامه رسمی نیست که توسط گوگل تضمین شده باشد. در واقع یک سرمایه گذاری با ریسک بالا است، پس هوشیار باشید که ممکن است استفاده از کریپتوتب به هیچ وجه مفید نباشد.

هم چنین می‌توانید با استفاده از تنظیمات موجود در افزونه کریپتو تب، سرعت استخراج را افزایش دهید. اما این امر باعث خواهد شد که نسبت به تنظیمات نرمال، توان پردازشی رایانه را بیشتر مصرف کند، بنابراین اگر کامپیوتر شما یک پردازشگر با سرعت بالا ندارد، این کار ایده خوبی نیست زیرا توان پزداشی کامپیوتر یا لپ تاپ شما بعد از مدتی کند می شود و یا از بین می رود.

پرداخت ها دو بار در روز انجام می‌شود و این شرکت ثابت کرده است که پرداخت ها را انجام می دهد، بنابراین شما می توانید حداقل تا حدودی مطمئن باشید که آنها واقعا با استفاده از این برنامه، سود و هزینه را پرداخت خواهند کرد.

سنجش کریپتو تب

آیا تا به حال در مورد طرح پانزی چیزی شنیده اید؟ کریپتو تب دقیقا همانند طرح پانزی است. شما با دعوت مردم پول بدست می آورید اما شما باید مردم زیادی را دعوت کنید تا پول بیشتری به دست آورید و آنها نیز مجبورند همین کار را بکنند و این سلسله مراتب باید ادامه داشته باشد تا شما به سود دهی برسید. این روش مناسبی برای کسب و کار نیست و بدین معناست این شرکت پس از چند سال با شکست روبرو می شود زیرا تنها در صورتی می توان سرمایه کسب کرد که افراد بیشتری را دعوت کنید و این امر پس از مدتی حوصله سر بر می شود و یا به زحمتی کاری که می کنید دریافتی نخواهید داشت. در طرح های پانزی شما تنها در صورتی می توانید پول به دست آورید که سر دیگران کلاه بگذارید و دیگران سر سایرین.

همانطور که در بالا بیان کردیم، اگر می خواهید بدون آنکه کاری انجام دهید، بیت کوین (BTC) دریافت کنید این کار تقریبا اقدامی بدون خطر است. تنها ریسکی که با آن مواجه خواهید شد این است که در واقع شما با مرورگر کریپتو تب بیت کوین به دست خواهید آورد اما گوگل کروم شما احتمالا کندتر می شود. این به تصمیم شما بستگی خواهد داشت که هنگام وبگردی سرعت کمتری داشته باشید یا با استفاده از کریپتوتب شاهد کسب سود مناسبی باشید که سرعت کمتر و مشارکت در استخراج بیت کوین را جبران کند.

مسئله دیگری که می توان جز معایب این نوع سایت ها دانست این است که آن ها با استفاده از توان پردازشی و باتری شما اقدام به استخراج بیت کوین می کنند و در حال حاضر با وجود سختی شبکه بیت کوین استفاده از CPU برای استخراج اصلا سودآور نیست. اما برای کریپتو تب این امر در صورتی امکان پذیر است که افراد مجموعه های بیشتری را اضافه کنند تا این سایت از توان محاسباتی بیشتری بهره ببرد. حال تصور کنید اگر این روند در جایی قطع شود و دیگر افراد به مجموعه های خود فردی را اضافه نکنند چه اتفاقی خواهد افتاد؟ این سایت دیگر سودآور نخواهد بود و این طرح نیز جوابگو نیست.

در ضمن استفاده بیش از حد از باتری و توان پردازشی رایانه باعث خرابی یا کند شدن این قطعات می شود و شما پس از مدتی با کندی سیستم خود مواجه می شوید و یا بدتر اینکه قطعات سیستم شما خراب شده و باید هزینه مضاعفی برای آن بپردازید. شاید اینطور تصور شود با استفاده از این افزونه و زیر مجموعه هزینه قطعات نیز به دست می آید. اما واقعا اینطور نیست زیرا شما باید زمان زیادی صرف کنید تا بتوانید چند ساتوشی که به ارزش چند سنت می باشد را استخراج کنید. دلیل اینکه بسیاری بیان می کنند این روش ها به صرفه نیست نیز همین است. شما زمان زیادی صرف می کنید تا مقدار ناچیزی ساتوشی بدست بیاورید که شاید تنها چند سنت ارزش داشته باشد و این زمان را برای کار دیگری صرف کرده بودید نتیجه بهتری گرفته بودید.

نکته ای که وجود دارد این است، برنامه های زیادی موجود نمی‌باشند که همانند کریپتو تب بتوانید بدون انجام کار خاصی، به طور قانونی فرصت کسب بیت کوین را داشته باشید، مخصوصا اگر آن را با برنامه های هایپ (برنامه سرمایه گذاری با سود کلان) در سراسر اینترنت مقایسه کنید. این مرورگر ممکن است یک نقطه شیرین برای کاربران بی تجربه ای باشد که به آنها اجازه می‌دهد قدرت رایانه خود را در ازای کسب درآمد و ماینینگ بیت کوین استفاده کنند. اما با شناخت فرایند استخراج بیت کوین متوجه خواهید شد که این روش واقعا به صرفه نیست.

مورد دیگری که جز معایب این سایت می باشد طرح پانزی آن است. همانطور که تا به حال دیده ایم طرح های پانزی اوایل کار خود همیشه سودآور می باشند اما پس از گذشت مدتی دیگر سودآوری روزهای اول را نخواهند داشت و در نهایت با کلاهبرداری سرمایه افراد به کار خود پایان می دهند. با توجه به سیستم کار طرح های پانزی در نتیجه کار تمامی این نوع طرح ها به یکجا ختم می شود.

حال با در نظر گرفتن اینکه کریپتو تب چیست و تمامی این شرایطی که بیان شد آیا می توان کریپتو تب را روش مناسبی برای استخراج و به دست آوردن بیت کوین در نظر گرفت؟ ممکن است با خود بگویید حتی اگر کلاهبرداری هم باشد شما چیزی از دست نمی‌دهید و نهایتا به عنوان مثال ۱۰ دلاری که با زحمت و طی مدت زمان زیادی که جمع آوری کرده اید را از دست می‌دهید، اما آیا تنها هزینه ای که از دست داده اید همین است؟ پاسخ منفی است! شما علاوه بر آن ۱۰ دلار، زمان، توان پردازشی دستگاه خود، عمر و باتری دستگاه خود، اعتبار خود نزد اعضایتان و بسیاری موارد دیگر را از دست می‌دهید که در قبال ۱۰ دلار واقعا نمی‌ارزد، در هر صورت اگر به دنبال کسب درآمد و استخراج بیت کوین از این راه هستید تمامی جوانب را بسنجید و حساب شده عمل کنید و به فرجام این نوع طرح ها که همانند آن در دنیای ارزهای دیجیتال کم نبوده است (همانند پروژه بیت کانکت) دقت نظر داشته باشید.

بروز رسانی شده: ۱۳۹۸/۵/۲۳


54321
امتیاز 4.2 از 111 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
Arvin

baw mardamo alaf nakonid taraf 3 -4 hezar dolar mide dasga maining shoma b y pc zeprti mikhai chika koni 1 salam beshini pash 100 toman nmide

Alijam

سلام بنده 9000 زیرمجموعه دارم هرکس سوالی داشت درخدمتش هستم درضمن اینکار تیمی هست پس هرچه تیم قویتر باشه سود هم بیشتره کسی خواست عضو تیم بنده باشه به ایمیلم پیام بده
[email protected]

afzali

من دو سالئ میشه که دارم کار میکنم فقط با موبایل ولبتاب هم BTCجمع میکنم با اجازه از ادمین سایت”اگر دوستان مبتدی” کسی نیاز به راهنمایی داره میتونه با WHATSUP من تماس بگیره

دوست عزیز برای برقراری ارتباط میتونید ایمیل خودتون رو کامنت کنید

Alireza

سلام چطور میشه با شما تماس گرفت

در گروه تلگرامی ما عضو بشید
داخل گروه تمام ادمین های میهن بلاکچین من جمله بنده حضور داریم

Alireza

شماره تماس دارید

لطف کنید تلگرام پیغام بدید

میلاد

اقا میخواستم بپونم کلاه برداری تیست این سایت کریپتوتب ؟

حسین

آقا من دنبال فردی فعال در این برنامه می خوام که زیر مجموعه من بشه منم یکی دیگه از اکانتامو زیر مجموعه خودش می کنم

هادی

سلام من تازه اومدم تو این کار ولی می خوام پیگیر باشم چطور می تونم زیر مجموعه بشم و اون یکی اکانتتون رو زیر مجموعه کنم؟

هادی

من هستم

مهرداد

سلام کسی هست بخواد با هم تبادل لینک کنیم؟؟ من یه لینک میدم اون یه اکانت را زیر مجموعه کنه و اون هم یه لینک بده من یکی از سیستم هام رو زیر مجموعه اش میکنم..

علیرضا

من پایه ام

هادی

منم هستم

هادی

من هستم

رضا رحیمی

سلام من با چون با سیستم قویکارمیکنم قدرت ماینینگم بالای ۲ مگا هش هست هرکی واقعا فعاله میتونه زیرمجموعه من بشه دنبال سات های کیلیکی وتبلیغات نریدچون فقط نت شما رو میخوره و هیچی هم بهتون نمیده تنها راه ماینینگ با لپ تاپوکامپیوتر و حتی موبایل استفاده از همین مرورگره اگه زیرمجموعه نگیرید و زیرمجموعه نباشیدبا یه سیستم کارتون سخت میشه اما اگه واقعا فعال هستین میتونین بالینک من واردبشین وکار کنید تانتیجه بگیرید
اگه مشکلین داشتین اینم کانال تلگراممون

محمد قاسمی رضوان

سلام ازصبح تاعصربیکارم میخوام منم انجام بدم کمکم کن کلا وقتم ازاده

اميد رحمتي

منم سرعت ماينينگم بالاست دنبال زيرمجموعه ميگردم

هادی

منم هستم

علی

ای دی تلگرام بدین لطفا سوال داشتم

lucifer

سلام و عرض ادب خدمت ادمین عزیز میخواستم یه سوالی بپرسم
میشه از مطالب سایت شما در وبلاگم استفاده کنم با ذکر منبع؟؟
????????????????????????????????????????????????????????????

ادمین سایت

سلام وقت بخیر، استفاده کردن از مطالب با ذکر منبع بلامانع هستش

lucifer

سلام و عرض ادب خدمت ادمین عزیز میخواستم یه سوالی بپرسم
میشه از مطالب سایت شما در وبلاگم استفاده کنم با ذکر منبع؟؟

ادمین سایت

سلام وقت بخیر، استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

مهرشاد

سلام خدمت همه دوستان عزیز من یه چند سالی هستش که با این چیزا سروکار دارم خیلی از راه ها رو هم رفتم و برگشتم خواستم بهتون بگم که الکی وقتتون رو جاهای دیگه تلف نکنین چون بعد یه مدت نتیجه نمیگیرین و کلا بیخیال قضیه میشین تنها راه واقعی و البته راحت و مطمئن فقط استفاده از مرورگر کریپتوتب هستش که واقعا عالیه تنها کاری که باید حقیقتا انجام بدین 10 نفر زیر مجموعه برا خودتون پیدا کنین گه فکر نمیکنم زیاد باشه من الان چیزی حدود 250 نفر زیر مجموعه دارم کلا که هر 4 ماه چیزی حدود… بیشتر بخوانید »

رامین

برای موفقیت خود در بیتگوین به ادرس تگرام بنده مراجعه گنید بدون هیچ هزینه ای ادرس

ادمین سایت

سلام دوست عزیز، امکان به اشتراک گذاشتن آیدی تلگرام در قسمت کامنت های سایت نیست، شما میتونین آدرس ایمیل خودتون رو به اشتراک بگذارید

محمد اکبری

katrinajan219 این ایمیلمه

دانته مانته

یه بار میگی 340 تا زیرمجموعه داری و ماهی 2ونیم میلیون درامد داری یه جا میگی 250 زیر مجموعه و ماهی 7 و نیم میلیون؟؟؟؟