ایردراپ

زمان لیست شدن توکن ایردراپ‌های تلگرامی؛ آیا به زودی اتفاق خواهند افتاد؟

پس از موفقیت نات کوین (Notcoin) در جذب کاربران و ایردراپ خاص آن، بسیاری از شکارچیان ایردراپ در پی یافتن جایگزین، ایردراپ‌های دیگری را پیدا کردند تا برای کسب درآمد از آنها استفاده کنند. اکنون کاربران پس از مدت‌ها بازی، این سوال برایشان پیش آمده است که چه زمانی توکن‌های ایردراپ‌های تلگرامی در صرافی‌ها لیست خواهند شد؟

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

ما در میهن بلاکچین، همان طور که قبلا به قیمت احتمالی توکن‌ ایردراپ‌های تلگرامی پرداختیم، در این مطلب نیز به بررسی آخرین اطلاعات درباره زمان دریافت و لیست شدن توکن بازی‌های کلیکی معروف و پرطرفدار همستر کامبت (Hamster Kombat)، تپ سواپ (TapSwap)، یس کوین (YesCoin)، بلوم (Blum)، کتیزن (Catizen) و پیکسل ورس (PixelVerse) خواهیم پرداخت.

زمان لیست شدن توکن همستر کامبت (HMSTR)

بازی همستر کامبت یک مینی‌اپ در بستر تلگرام است که می‌توان در آن به عنوان مدیرعامل صرافی می‌توان ایفای نقش کرد. کاربران در این بازی از طریق کلیک کردن و انجام ماموریت‌ها سکه بدست می‌آورند.

این پروژه در کانال تلگرامی خود اعلام کرده است که ایردراپ کاربران تنها به تعداد سکه بدست آمده بستگی ندارد. بلکه اولویت آنها برای محاسبه ایردراپ، میزان پرافیت در ساعت (Profit Per Hour) هم هست.

ایردراپ همستر کامبت
ایردراپ همستر کامبت

در رابطه با تاریخ لیست شدن توکن همستر (HMSTR)، همان طور که در جلسه پخش زنده‌ای با حضور نمایندگانی از TON و همستر کامبت در پلتفرم X عنوان شد، این ایردراپ احتمالا در نیمه اول ماه میلادی آتی (جولای، تیر ماه) عرضه خواهد شد. هر چند که در همان جلسه عنوان شد که این تاریخ نیز ممکن است تغییر کند.

همچنین طبق آخرین اطلاعیه صرافی کوکوین، تاریخ شروع معاملات توکن همستر کامبت در بازار پیش از عرضه این صرافی که پیش از این تعویق افتاده بود، در ۱۷ ماه میلادی جاری (۲۸ خرداد) شروع خواهد شد.

در حال حاضر کاربران می‌توانند اولین قدم در دریافت ایردراپ همستر را با اتصال کیف پول تون خود به حساب کاربری در این بازی بردارند.

شایان ذکر است معاملات توکن HMSTR در بازار پیش از عرضه Gate.io در تاریخ ۲۵ خرداد آغاز شده و با قیمت حدود ۰.۲۶-۰.۱۴ دلار با نوسان زیادی در حال معامله است.

زمان لیست شدن توکن یس کوین (YesCoin)

یس کوین یک بازی تلگرامی دیگر است که در آن برخلاف بازی‌های کلیکی دیگر، باید انگشت خود را روی صفحه بکشید تا سکه دریافت کنید. این پروژه به صورت دوره‌ای، جوایزی را نیز با انجام ماموریت‌های خاص و رقابت اعضا، اهدا می‌کند که می‌توان از آنها نیز بهره برد.

ایردراپ یس کوین
ایردراپ یس کوین

در رابطه با زمان عرضه ایردراپ یس کوین هنوز هیچ خبر موثقی ارائه نشده است. اما تیم این پروژه احتمالا چند روز قبل از رویداد ایردراپ، در صفحه‌های رسمی خود اطلاع‌رسانی خواهند کرد؛ لذا دنبال کردن این صفحات برای شکارچیان ایردراپ ضروری است.

زمان لیست شدن توکن تپ سواپ (TapSwap)

تپ سواپ نیز رباتی کلیکی مشابه نات کوین است. بسیاری معتقدند که این ربات ایردراپ ویژه‌ای ارائه خواهد داد و سختی استخراج آن را از دلایل اصلی آن می‌دانند. این ربات در ابتدا قابلیت اتصال به کیف پول سولانا (Phantom) را داشت که آن را حذف کرده و کیف پول‌های تون را اضافه کرده است. روز گذشته (۲۴ خرداد) تپ سواپ در پستی در پلتفرم X اعلام کرد که توکن TapSwap در بلاکچین تون (TON) راه‌اندازی خواهد شد.

ایردراپ تپ سواپ
ایردراپ تپ سواپ

برای زمان لیست شدن توکن تپ سواپ نیز هنوز هیچ تاریخ قطعی اعلام نشده است. اما با توجه به همکاری تیم پروژه تپ سواپ با صرافی بایننس و ارائه بونوس ۶۰۰ دلاری به کاربرانی از تپ سواپ که در بایننس ثبت نام کنند، چیزی که توجهات را به خود جلب کرده روزشماری است که در وب سایت بایننس قرار داده شده است.

این روزشمار به زمانی اشاره دارد که فرصت برای دریافت بونوس ۶۰۰ دلاری پایان خواهد یافت. این موضوع باعث گمانه‌زنی‌هایی شده است که احتمالا تپ سواپ پس از پایان این روزشمار (نیمه تیر ماه) عرضه خواهد شد. برخی نیز احتمالاتی را برای قرار گرفتن تپ سواپ در لانچ پول (Launchpool) بایننس مطرح کرده‌اند که با توجه به همکاری اخیر آن‌ها دور از انتظار به نظر نمی‌رسد.

روزشمار بایننس برای دریافت بونوس ۶۰۰ دلاری کاربران تپ سواپ
روزشمار بایننس برای دریافت بونوس ۶۰۰ دلاری کاربران تپ سواپ؛ منبع: بایننس

تیم این پروژه در آینده نزدیک اطلاعیه‌هایی از زمان عرضه تپ سواپ منتشر خواهند کرد، لذا از طریق رسانه‌های اجتماعی رسمی تپ سواپ باید این اخبار دنبال شوند. اما آن طور که از شواهد پیداست لیست شدن این توکن نزدیک به نظر می‌رسد.

زمان لیست شدن توکن ایردراپ بلوم (Blum)

بلوم یک صرافی هیبریدی است که در آن کاربران می‌توانند از طریق کیف پول خود و به صورت آنچین، معاملات آف‌چین نیز بدون نیاز به کارمزد اضافی در بلاکچین مقصد انجام دهند. این پروژه که محبوب صرافی بایننس نیز isj، توسط بایننس لبز شتابدهی می‌شود.

ایردراپ بلوم
ایردراپ بلوم

مشابه پروژه‌های مذکور دیگر، هنوز برای عرضه ایردراپ تلگرامی بلوم نیز تاریخ دقیقی اعلام نشده است و احتمالا از طریق بایننس لبز و رسانه‌های اجتماعی این پروژه اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان لیست شدن توکن کتیزن (Catizen)

کتیزن یکی دیگر از مینی‌اپ‌های تلگرامی است که توانسته است با گیم‌پلی جذاب خود، توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند. گیم‌پلی ویژه این بازی باعث شده است، بدست آوردن سکه سخت شود، اما این خود باعث عدالت بیشتر در عرضه ایردراپ آن خواهد شد.

ایردراپ کتیزن
ایردراپ کتیزن

برای کتیزن نیز هنوز از عرضه ایردراپ آن چیزی منتشر نشده است و برای اخبار آن، دنبال کردن صفحات رسمی این پروژه ضروری است. این توکن نیز با توجه به همکاری این بازی با کیف پول تون کیپر، در بستر بلاکچین تون (TON) عرضه خواهد شد.

زمان عرضه ایردراپ پیکسل ورس (PixelVerse)

پیکسل ورس یک بازی وب ۳ جدید است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد که وارد دنیایی پر از هیجان و ماجراجویی شوند. این پروژه نیز بر بستر تلگرام قرار دارد و توکن آن نیز بر بستر بلاکچین تون قرار خواهد گرفت. پیکسل ورس ویژگی‌های لازم برای تبدیل شدن به یک پروژه موفق را دارد.

ایردراپ پیکسل ورس
ایردراپ پیکسل ورس

برای ایردراپ پیکسل ورس نیز هنوز خبری قطعی از زمان عرضه ایردراپ آن اعلام نشده است. اما به دلیل جدید بودن این پروژه می‌توان انتظار داشت که تا چند ماه دیگر، خبری از عرضه آن نباشد. لذا بازیکنان همچنان وقت برای بالا بردن امیتازات خود دارند.

زمان عرضه ایردراپ هات ولت (HotWallet)

نیر پروتکل یک شبکه بلاکچین است که از طراحی موازی برای افزایش سرعت تراکنش‌های خود استفاده می‌کند. با استفاده از این کیف پول نیر در تلگرام می‌توان توکن HOT را ماین کرد. توکن HOT استخراج شده را می‌توانید برای انجام رایگان تراکنش‌ها استفاده کنید.

ایردراپ هات ولت
ایردراپ هات ولت

در رابطه با زمان عرضه ایردراپ و لیست آن باید گفت که هم‌اکنون نیز این توکن قابل استفاده است، اما هیچ اطلاعیه‌ای در رابطه با لیست شدن آن وجود ندارد. لذا در حال حاضر می‌توان از توکن‌های دریافتی HOT برای انجام تراکنش‌ها در شبکه نیر استفاده کرد.

چند روز بعد از لیست شدن هر ارز ایردراپ‌ها واریز می‌شوند؟

اینکه چه زمانی این ایردراپ‌ها به کیف پول کاربران ارسال خواهند شد، به تصمیمات استراتژیک پروژه‌ها بستگی دارد. این عرضه می‌تواند قبل از لیست شدن، پس از لیست شدن یا همزمان با لیست شدن باشد.

این احتمال وجود دارد که چند روز پیش از عرضه‌ها، صرافی‌های متمرکز اجازه استیک به کاربران بدهند تا بتوانند در زمان لیست شدن، توکن خود را خریداری و دریافت کنند.

احتمال دیگر این است که در زمان این رویداد، توکن‌ها برای کاربران قابل دریافت بوده، اما قفل باشند. در این صورت، در زمان مشخصی توکن‌ها به تدریج یا یک‌باره آزاد خواهند شد و قابل معامله خواهند بود.

بازی های ایردراپ تلگرامی
بازی های ایردراپ تلگرامی

تصمیم اینکه پروسه این رویداد چطور باشد، به پروژه مورد نظر مربوط می‌شود و احتمالا رویکرد هر یک از آنها برای کنترل فروش و عرضه متفاوت خواهد بود.

چگونه از زمان عرضه ایردراپ‌ها باخبر شویم؟

توجه داشته باشید که کانال‌های تلگرامی، صفحات اینستاگرمی و دیوار فضاهایی هستند که کلاهبرداران با اخبار جعلی سعی در کلاهبرداری از کاربران و یا جذب کاربر به صفحات خود دارند. لذا تنها منبع موثق برای لیست و عرضه ایردراپ‌ها، رسانه‌های اجتماعی رسمی خود پروژه‌ها بوده و به هیچ‌وجه نباید به منابعی غیر از آن‌ها اعتماد کنید.

از طرفی این احتمال نیز وجود دارد که تعدادی از این پروژه‌ها لیست نشوند. چرا که اکثر آنها به صورت ناشناس فعالیت دارند و حتی هیچ وایت‌پیپری از پروژه آنها موجود نیست. لذا همواره مراقب باشید که چه میزان از وقت و انرژی خود را صرف چنین بازی‌هایی می‌کنید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا