اخبار اتریوماخبار بلاکچیناخبار عمومی

فانتوم به شبکه ورم هول اضافه شد

بنیاد فانتوم در توییتی از اضافه شدن شبکه فانتوم به ورم هول خبر داد.

به گزارش میهن بلاکچین، شبکه فانتوم اکنون به عنوان هشتمین شبکه به ورم هول اضافه شده است. شبکه Wormhole یک پل ارتباطی میان شبکه‌های بلاکچین مختلف است. پیش از این شبکه‌های سولانا، اتریوم، ترا، زنجیره هوشمند BNB، پالیگان، آوالانچ و اوسیس در ورم هول پشتیبانی میشد. ورم هول اکنون امکان ارسال دارایی‌ها بین فانتوم و سایر شبکه‌ها را بدون نیاز به رپد کردن چند باره فراهم کرده است.

فانتوم به ورم هول اضافه شد

شبکه فانتوم (Fantom Network) در سال ۲۰۱۹ با هدف حل مشکل سه‌گانه بلاکچین یعنی امنیت، مقیاس‌پذیری و تمرکززدایی و ایجاد تعادل میان این سه اصل طراحی شد. فانتوم پلتفرمی غیرمتمرکز، بدون نیاز به مجوز و متن‌باز است که امکان توسعه قراردادهای هوشمند برای ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) و توسعه دارایی‌های دیجیتال را فراهم می‌کند.

منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا