اخبار آلتکوین

حجم معاملات ارز دیجیتال ریپل (XRP) دروغی است!

طبق گزارش اخیر از شرکت تحلیلگر مساری (Messari)، ارزش بازار توکن ریپل (XRP) احتمالا ۶ میلیارد دلار بیشتر از مقدار واقعی آن بیان شده است. در حین گزارش این خبر، ارزش بازار این ارز دیجیتال ۱۳ میلیارد دلار می باشد و قیمت توکن ریپل ۰.۳۱۶ دلار می باشد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

پیش از انتشار گزارش سالانه ریپل، شرکت مساری (Messari) در مورد سلامت و مشروعیت ارزش بازار ریپل تحقیق کرد و این تحقیق را با استفاده از داده های صرافی های کریپتو و خدمات داده شخص ثالت ارزهای دیجیتال انجام داد.

این گزارش نشان می دهد که موجودی در گردش ریپل (XRP) حدود ۴۸ درصد بیشتر از مقدار واقعی آن تخمین زده شده و ارزش بازار واقعی آن به جای ۱۳ میلیارد حدود ۶.۹ میلیارد دلار است. شرکت مساری گزارش داد:

علاوه بر ۵۹ میلیارد XRP در ترازنامه ریپل، فشار فروش قابل توجهی در بازار XRP وجود دارد که به میزان و ساختار محدودیت های فروش موجود در بازار ریپل، بنیاد ریپل و بنیان گذاران ریپل بستگی دارد. تمامی این موارد به نظر می رسد که نرخ محدودی را برای فروش بر اساس حجم معاملاتی ریپل (XRP) ایجاد می کنند.

شرکت مساری همچنین افزود که موجودی در گردش آنها می تواند دارای موارد عدم نقدشوندگی باشد که این موارد شامل ۵.۹ میلیارد ریپل می باشد که به موسسه غیر انتفاعی ریپل ورکز (RippleWorks) کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران ریپل متعهد شده است و همچنین 2.5 میلیارد XRP که توسط ریپل ورکز نگهداری می شود و تحت محدودیت های فروش قرار دارند.

شرکت مساری اذعان داشت که غیرممکن است تا مقدار واقعی ارزش بازار را بدون آمارهای خود شرکت ریپل تخمین بزنند. این شرکت همچنین بیان کرد که ریپل روش یا اطلاعاتی را که برای محاسبه حجم معاملات توکن XRP استفاده می شود را افشا نمی کند.

طبق گزارش ۴ ماه آخر سال ریپل که در تاریخ ۲۴ ژانویه منتشر شد، شرکت ریپل بیان کرد که فروش توکن های آنها از ۱۶۳ میلیون دلار به ۱۲۹ میلیون دلار کاهش یافته است. همچنین در این گزارش بیان شده که در سال ۲۰۱۸ توکن های ریپل (XRP) به ارزش ۵۳۵.۵۶ میلیون دلار فروخته شده اند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا