اخبار خارجی

سنتیمنت: افزایش آدرس های شبکه ریپل به رشد قیمت منجر می شود + تحلیل تکنیکال قیمت XRP

شرکت تحلیل بلاکچین سنتیمنت (Santiment) بر اساس دو معیار جداگانه پیش‌بینی کرده است که قیمت توکن XRP افزایش می‌یابد. 

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیلی هودل، سنتیمنت در توییتر بیان کرده است که افزایش تعداد آدرس‌های شبکه ریپل و افزایش اشاره به توکن XRP در شبکه‌های اجتماعی بیانگر آن است که ارزش این رمز ارز ممکن است افزایش یابد.

این مطلب تنها ترجمه خبر منبع است و به هیچ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری در رمز ارزها نیست.

سنتیمنت در این خصوص گفته است:

توجه به XRP در شبکه‌های اجتماعی افزایش یافته است و اطلاعات ما نیز نشان می‌‌دهد که رشد چشمگیری در تعداد آدرس‌های شبکه XRP در ماه اکتبر وجود داشته است. تجربه نشان داده است که این موارد می‌تواند به افزایش قیمت منجر شود.

در حال حاضر قیمت ریپل (XRP) معادل با ۱.۰۶ دلار است که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته تغییری نداشته است.

این شرکت تحلیل داده‌های بلاکچین گفته است که رشد قیمت بیت کوین و رکوردشکنی آن، فعالیت‌ آدرس‌ها را افزایش داده است.

سنتیمنت در این خصوص گفت:

افزایش تعداد آدرس‌های فعال به بیش از یک میلیون، بیانگر آن است که این آدرس‌ها به تعامل خود با شبکه بیت کوین ادامه می‌دهند تا دلیلی بر افزایش قیمت اخیر باشند.

طبق گزارش سنتیمنت، کاهش میانگین سن سرمایه‌گذاری دلاری (Mean dollar invested age) در بحبوحه رکوردشکنی قیمت بیت کوین بیانگر آن است که بازار رشد چشمگیری خواهد داشت. این معیار، شاخصی از سن تمام بیت کوین‌ها بر حسب زمانی که خریداری شده‌اند را محاسبه می‌کند.

در اکثر روندهای صعودی، کاهش مستمر در میانیگن سن سرمایه‌گذاری دلاری بیانگر آن است که بازار در آستانه رشد قرار دارد، زیرا آدرس‌های غیرفعال قدیمی سرانجام شروع به گردش مقدار زیادی توکن کرده‌اند.

تحلیل قیمت ریپل (XRP)

نمودار روزانه نشان می‌دهد روز چهارشنبه قیمت XRP به پایینتر از خط روند صعودی و به قیمت پایین‌تر از ۱ دلار رسیده است. به علاوه، این توکن سطح حمایتی میانگین متحرک ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه که به ترتیب بر روی قیمت‌های ۱.۰۵۶، ۱.۰۲۰ و ۱.۰۲۶ دلار قرار دارند را در آن روز از دست داده است. اکنون که قیمت بالاتر از اندیکاتورها و روندها قرار دارد، ارقام فوق به عنوان سطوح حمایتی قوی عمل می‌کنند. تا زمانی که قیمت بالاتر از ۱.۰۵۶ دلار باشد، ریپل به سمت سطح مقاومتی خط روند پیش می‌رود.

خط روند نزولی از اوج قیمت ماه آوریل، سطح مقاومت را در ۱.۱۸ دلار قرار داده است. بسته شدن کندل روزانه بالای این سطح قیمت بسیار سازنده خواهد بود. در این صورت، افزایش قیمت به سمت اوج قیمت ماه سپتامبر یعنی ۱.۴۷۷ دلار امکان‌پذیر است. البته روند صعودی ریپل به بسته شدن قیمت روزانه بالاتر از حمایت‌ها بستگی دارد. اگر قیمت کمتر از ۱.۰۵۶ دلار بسته شود، این سناریو به احتمال زیاد از بین می‌رود.

قیمت ریپل (XRP)

این مطلب تنها ترجمه خبر منبع است و به هیچ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری در رمز ارزها نیست.

منبع
dailyhodlinvestingcube

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا