متوسط مقالات عمومی

۷ گروه ارز دیجیتال در دیسکورد که باید آن‌ها را دنبال کنید

بارها ثابت شده است که اطلاعات دقیق و به‌روز در دنیای ارز دیجیتال چقدر مهم و باارزش هستند. یکی از شبکه‌هایی که به‌راحتی می‌توان در آن به اطلاعات به‌روز فضای ارز دیجیتال دسترسی داشت، پلتفرم دیسکورد (Discord) است. در واقع سرورهای دیسکورد یکی از اولین جاهایی هستند که اخبار جدید ارز دیجیتال در آن‌ها منتشر می‌شود. دیسکورد در اصل پلتفرمی است که برای چت کردن گیمرها توسعه یافته است؛ اما اکنون ویژگی‌های جدید زیادی به آن اضافه شده است که می‌تواند برای طرفداران ارزهای دیجیتال بسیار مفید باشد. در این مقاله از میهن بلاکچین، ۱۰ گروه ارز دیجیتال برتر دیسکورد را بررسی خواهیم کرد که عضو شدن در آن‌ها به کسب اطلاعات از ترندهای جدید سال ۲۰۲۳ بسیار کمک خواهد کرد.

ممکن است در سرورهای معرفی‌شده، بعضا پیشنهادهایی برای سرمایه‌گذاری هم ارائه شوند. هیچ تضمینی برای سودآوری این پیشنهادها وجود ندارد. مثل همیشه شما باید قبل از سرمایه‌گذاری،‌ تحقیق و بررسی کافی را انجام دهید.

چرا باید در انجمن‌ها و گروه‌های ارز دیجیتال عضو شویم؟

جامعه کاربری ارز دیجیتال
منبع: tokenminds

سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد یک منبع بسیار عالی برای کسب اطلاعات مختلف درباره ارزهای دیجیتال (مثل بهترین ارزهای دیجیتال برای معامله یا دریافت ارزهای دیجیتال رایگان) هستند. این سرورها منابع بی‌نهایتی هستند که هر نوع اخبار و اطلاعات را می‌توان در آن‌ها پیدا کرد. می‌توان گفت که این گروه‌ها ایالت‌های مختلف دنیای ارز دیجیتال هستند.

بنیان‌گذارها و توسعه‌دهندگان نیز می‌توانند از سرورهای دیسکورد برای اطلاع‌رسانی اخبار و به‌روزرسانی‌های جدید استفاده کنند. بازار ارزهای دیجیتال یک بازار کاملا پویا است و هر لحظه ممکن است اتفاقات جدیدی در آن رخ دهد. به‌همین دلیل بهترین سرورهای دیسکورد همیشه به‌دنبال جمع‌آوری اطلاعات جدید از سراسر جهان هستند.

استفاده راحت

از آنجایی که دائما حجم زیادی از اطلاعات به گروه‌های دیسکورد ارسال می‌شود، شاید فکر کنید که استفاده از سرورهای دیسکورد سخت است و احتمال دارد دچار بمباران اطلاعاتی شوید. اما افرادی که از دیسکورد استفاده کرده‌اند می‌دانند که دسته‌بندی و مدیریت پیام‌های دیسکورد راحت است، حتی اگر حجم اطلاعات ورودی بسیار زیاد باشد.

کشف فرصت‌های جدید

با عضو شدن در گروه‌های دیسکورد، به بهترین جوامع کاربری ترید وارد می‌شوید که در آن‌ها می‌توانید با هم‌فکران خود و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال ارتباط داشته باشید. این هم‌فکران می‌توانند در سرمایه‌گذاری، ترید و هر زمینه‌ دیگری به شما کمک کنند.

در این جوامع کاربری حتی می‌توانید با اینفلوئنسرهایی که در شبکه‌های اجتماعی مخاطب‌های زیادی دارند، ارتباط برقرار کنید. اینفلوئنسرها معمولا تحلیل‌گران و تریدرهای باتجربه هستند و تمایل دارند با هم‌فکران خود ارتباط داشته باشند. می‌توانید درباره مدیریت ریسک، نحوه کسب درآمد از ارزهای دیجیتال و پیدا کردن منابع آموزشی از آن‌ها کمک بگیرید.

عضویت پریمیوم (Premium)

در دیسکورد تعدادی سرور خصوصی و پولی هم وجود دارند که تحلیل‌های قوی و اخبار جدید و مهم ارز دیجیتال را ارائه می‌دهند. احتمالا ارزش هزینه را خواهد داشت چون در این گروه‌ها معمولا درباره موضوعات بسیار مهم بحث می‌شود. در این سرورها با اعضای VIP دیگر هم‌صحبت می‌شوید که معمولا سرمایه‌گذاران بزرگ هستند. حتی اگر در خودتان توانایی می‌بینید، می‌توانید یک گروه دیسکورد بسازید. البته داشتن یک گروه یا سرور، مسئولیت‌هایی نیز به‌همراه دارد و باید از انتشار اسپم و هرزنامه‌ها جلوگیری کنید. گروه شما می‌تواند عمومی یا پریمیوم باشد.

۷ گروه ارز دیجیتال در دیسکورد برای سال ۲۰۲۳

۱۰ گروه ارز دیجیتال برتر دیسکورد
منبع: mpost.io

در ادامه، به بررسی ۷ گروه ارز دیجیتال در پلتفرم دیسکورد می‌پردازیم که دنبال‌ کردن و ملحق شدن به آن‌ها می‌تواند برایتان بسیار مفید باشد. مشارکت در این کانال‌ها به شما کمک می‌کند که ترندهای جدید و مهم سال ۲۰۲۳ را بشناسید و اخبار و مطالب مهم دنیای ارز دیجیتال را از دست ندهید.

۱. Cryptohub

سرور ارز دیجیتال Cryptohub در دیسکورد
منبع: dailycoin.com

برای مبتدی‌های دنیای ارز دیجیتال که به‌دنبال آموزش هستند، این کانال یکی از بهترین سرورهای دیسکورد است. تلاش کانال Cryptohub این است که افراد مبتدی را به مسیر درست هدایت کند. در این سرور، جوامع کاربری مفید و صرافی‌های معتبر معرفی می‌شوند. پیشنهاداتی هم برای خرید و فروش ارائه می‌شوند. قطعا می‌دانید که همه این پیشنهادات به سود نمی‌انجامد و خود شما باید تحقیق و بررسی کامل را انجام دهید.

۲. r/CryptoCurrency

سرور ارز دیجیتال r/CryptoCurrency در دیسکورد
منبع: dailycoin.com

کانال r/Cryptocurrency به‌دنبال رشد و موفقیت در پلتفرم ردیت، در شبکه دیسکورد هم سرور ایجاد کرده است و اکنون یکی از بهترین گروه‌های دیسکورد است. ورود اعضا و هرگونه بحث درباره ارزهای دیجیتال در این گروه آزاد است. این کانال شما را از اخبار و اطلاعات مربوط به معاملات ارز دیجیتال، دیفای (DeFi)، ییلد فارمینگ، آلت کوین‌ها، ماینینگ و تراکنش‌های نهنگ‌ها بی‌نیاز می‌کند و هر نوع اطلاعاتی را می‌توانید در آن پیدا کنید.

۳. Larva Labs

گروه ارز دیجیتال Larva Labs در دیسکورد
منبع: dailycoin.com

سرور Larva Labs یکی از اولین‌ها در دیسکورد است که منحصرا به توکن‌های بی‌همتا (NFT) اختصاص یافته است. این کانال در سال ۲۰۱۷ با نام CryptoPunks راه‌اندازی شد و اکنون به یکی از گروه‌های موردعلاقه طرفداران NFT تبدیل شده است.

تیم Larva Labs، همان تیمی است که برخی از پروژه‌های موفق ارز دیجیتال مثل Meebits ،Cryptopunks و Autoglyphs را راه‌اندازی کرده است. به‌طور خلاصه، اعضای این کانال از سرمایه‌گذاران موفق تشکیل شده‌اند و دائما به‌دنبال نوآوری‌های جدیدی در دنیای ارز دیجیتال هستند.

۴. Cracking Crypto

۷ گروه برتر ارز دیجیتال در دیسکورد
منبع: dailycoin.com

این کانال برای کسانی که به‌دنبال درک ارز دیجیتال و نحوه کار آن هستند، گزینه بسیار خوبی است و جزو بهترین کانال‌های دیسکورد است که همیشه به کاربران اطلاعات دقیق ارائه می‌دهد. Cracking Crypto اساسا یک گروه ترید است که در آن بیشتر به موضوعات سرمایه‌گذاری و کسب درآمد از ارزهای دیجیتال پرداخته می‌شود.

این سرور چند کانال زیرمجموعه نیز دارد که به موضوعات مختلف دنیای ارز دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین ختصاص یافته‌اند. اگر به‌دنبال پیشرفت و گسترش سرمایه خود در دنیای ارز دیجیتال هستید، این کانال می‌تواند برای شما مفید باشد.

۵. Spacestation

۷ سرور برتر دیسکورد برای رمزارزها
منبع: dailycoin.com

Spacestation یکی از قدیمی‌ترین سرورهای دیسکورد است که در سال ۲۰۱۷ و قبل از آنکه ارزهای دیجیتال بسیار محبوب شوند، راه‌اندازی شده است. در نتیجه، این کانال توسط تعدادی از قدیمی‌ترین و باتجربه‌ترین اعضای جامعه کاربری ارز دیجیتال تاسیس شده است.

این کانال قبلا یک جامعه کاربری اتریوم بود که ماینرهای اتریوم در آن جمع‌ می‌شدند و درباره مشکلات خود بحث می‌کردند. اما الان در Spacestation تقریبا درباره تمام جنبه‌های فضای ارز دیجیتال بحث می‌شود. همچنین، زیرمجموعه‌های مختلفی برای ماینرها، توسعه‌دهندگان، شخصیت‌های معروف دنیای ارز دیجیتال و غیره تشکیل شده است.

۶. Wallstreetbets

سرور دیسکورد برای ارز دیجیتال
منبع: dailycoin.com

 برخلاف کانال‌های دیگر، منشا محبوبیت Wallstreetbets ارزهای دیجیتال نیست. این کانال قبلا به رصد وال استریت می‌پرداخت و حیله‌ها و بازی‌های خطرناک آن را برملا می‌کرد. در سال ۲۰۲۱، شرکت GameStop و سرمایه‌‌گذاران آن ضربه بزرگی به وال استریت وارد کردند و این به‌ لطف همین کانال ممکن شد.

این کانال اکنون ۶۰۰,۰۰۰ نفر عضو دارد و بزرگ‌ترین سرور دیسکورد با محوریت ارز دیجیتال است. در این کانال زیرمجموعه‌های مختلفی برای ترندها، بازارها، جذب سرمایه‌گذاران خرد و صندوق‌های پوشش ریسک وجود دارد.

۷. Cryptex Commonwealth

۷ گروه برتر دیسکورد ارز دیجیتال
منبع: dailycoin.com

اگر یک سرمایه‌گذار هستید و به‌دنبال پروژه‌های بلندمدت می‌گردید، سرور Cryptex Commonwealth گزینه خوبی برای شما خواهد بود. برخلاف کانال‌های ترید کوتاه‌مدت، مباحث و اطلاعات این کانال عمدتا به سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت مربوط است. اعضای این جامعه کاربری بسیار خونگرم هستند و معامله‌گران فعال آن روزانه با تحلیل‌های تکنیکال و راهنمایی‌هایشان به اعضای دیگر کمک می‌کنند.

جمع‌بندی

با توجه به رشد و توسعه روزافزون دنیای ارز دیجیتال و ظهور فناوری‌های جدید، عضویت و مشارکت در جوامع کاربری معتبر ‌به‌خصوص برای افراد مبتدی، می‌تواند کمک‌کننده و مفید باشد. Discord یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای دنبال کردن گروه‌ها و انجمن‌های ارز دیجیتال است که می‌توان هر نوع اطلاعات و اخبار مربوط به رمزارزها را در آن پیدا کرد و از آخرین رویدادهای این فضای جذاب آگاه شد. در مطلب فوق، ۷ گروه ارز دیجیتال برتر دیسکورد در سال ۲۰۲۳ را به شما معرفی کردیم که می‌توانید برای آموزش و پیشرفت در فضای ارز دیجیتال از آن‌ها کمک بگیرید. نظر شما درباره این جوامع کاربری چیست؟ به نظر شما بهترین گروه‌ها و کانال‌ها برای کسب اطلاعات دقیق از دنیای ارز دیجیتال کدامند؟

منبع
dailycoin

فرزین توفیق

کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی هستم و از بچگی به هنر،‌ زبان‌شناسی و نویسندگی علاقه داشتم. ورزش رو دوست دارم و موسیقی جایگاه خاصی تو زندگیم داره. همیشه سعی می‌کنم به‌دنبال چیزایی برم که حس خوبی بهم میدن و زندگی رو باارزش‌تر می‌کنن. ورود اتفاقی من به دنیای ارز دیجیتال، فرصت‌‌های خوبی رو تو زندگیم ایجاد کرد و حالا بخشی از یک مجموعه بزرگ هستم که در راستای آموزش و آگاهی‌دادن به مخاطب این حوزه، فعالیت می‌کنیم.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا