اخبار آلتکوین

۵ آلت کوین که بهتر است در ماه مارس به پرتفوی خود اضافه کنید

کانال یوتیوب آلتکوین دیلی (Altcoin Daily) تعدادی آلت کوین را شناسایی کرده است که سرمایه‌گذاران می‌توانند با افزودن آن‌ها به پرتفوی خود در ماه مارسِ امسال از آنها سود ببرند. لیست این تحلیلگر شامل ETH ،LINK ،UNI ،IMX و SUPER است.

به گزارش میهن بلاکچین، در ویدئویی که اخیرا در کانال یوتیوب آلت کوین دیلی آپلود شده است، توضیح داده شده است که چرا اتریوم، چین لینک، یونی سواپ، Immutable X و SuperVerse به زودی بهترین عملکردها را از خود به نمایش خواهند گذاشت.

۱- اتریوم (ETH)

این ویدئو از اتریوم با عنوان «نفت دیجیتال» نام برده و اشاره کرده که تایید قریب‌الوقوع ETF اتریوم بلک راک مشابه بیت کوین باعث افزایش قیمت اتریوم می‌شود. همچنین، به اثر شبکه اتریوم به عنوان سیگنالی برای رشد آتی آن اشاره شده است. اتریوم اکنون دارای ارزش بازار عظیم ۴۴۳.۹ میلیارد دلاری است که از برخی از بزرگترین نام‌ها در اقتصاد پیشی گرفته است.

همچنین، این تحلیلگر کاهش عرضه اتریوم از زمان «مرج (Merge)» را به عنوان یک عامل مهم در افزایش ارزش این آلتکوین ذکر کرده است. وی خاطرنشان کرد عرضه اتریوم سالانه ۱٪ کاهش می یابد؛ به این معنی که اتریوم هر سال ۱.۲ میلیون ETH را از گردش خارج می‌کند.

آلت کوین دیلی نسبت به چین لینک نیز بسیار خوش‌بین است و فکر می‌کند قیمت لینک (LINK) توکن این شبکه بلاکچین، به‌زودی افزایش چشمگیری خواهد داشت. وی به پروتکل CCIP اشاره کرد که به رشد گسترده بلاکچین و پذیرش قابل توجه توکن LINK منجر می‌شود. همچنین، نباید از قابلیت‌های چین لینک در توکن‌سازی دارایی‌های واقعی (RWA) غافل شد.

۳- یونی سواپ (UNI)

مورد بعدی در لیست این تحلیلگر، یونی سواپ (Uniswap)، صرافی غیرمتمرکز (DEX) پیشرو در جهان است. به گفته وی، یونی سواپ در سال ۲۰۲۴، حدود ۱.۳۲ میلیون کاربر را به ثبت رسانده که میانگین حجم معاملات روزانه برای هر کاربر به طور متوسط ۱۰٬۰۰۰ دلار بوده است.

۴- ایموتیبل ایکس (IMX)

وی همچنین Immutable X را در میان بهترین آلت کوین‌ها برای آینده قرار داد و به تعداد بسیار زیاد کاربران این پلتفرم اشاره کرد. این پروژه اخیرا اعلام کرده که ۲۰۰٬۰۰۰ گیمر برای Immutable Passport ثبت نام کرده‌اند. به این ترتیب، به میلیون‌ها بازیکن فعال در اکوسیستم Immutable اضافه خواهد شد.

۵- سوپرورس (SUPER)

در نهایت، این تحلیلگر به همکاری پروژه SuperVerse با پالیگان، ImmutableX و Beam به عنوان یک عامل رشد قابل توجه برای این پروژه بلاکچین اشاره کرد. وی معتقد است ماهیت همکاری‌های SuperVerse و نحوه یکپارچگی و استفاده از توکن SUPER در سیستم‌ها به زودی رشد قیمت این توکن را تسریع می‌کند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا