اخبار بلاکچین

هش ریت بیت کوین به بالاترین مقدار خود در تاریخ رسید!

شبکه بیت کوین در این هفته رکورد نرخ هش ( هش ریت ) جدیدی را به دست آورد، که باعث تشویق مفسران این صنعت از نگاه فنی شد.

اطلاعات بلاک چین تایید می کند که هش ریت فعلی به ۵۲ کونتیلیون هش در هر ثانیه رسیده است. برای درک بیشتر این عدد، تعداد دانه های شن و ماسه روی زمین حدود ۷ کوینتیلیون است، در حالیکه این سیاره حاوی حدود ۳۲۶ کوینتیلیون گالن آب است. دستاورد بیت کوین نشان دهنده تسریع رشد هش ریت است که در سال جاری ارزهای دیجیتالی را شخصیت بخشیده است. اطلاعات بلاک چین تنها در عرض سه ماه گذشته افزایش ۶۰ درصدی را نشان می دهد، در حالی که آخرین گزارش Bitcoinist در اواسط ژوئن رقم ۴۳ کوینتیلیون را نشان می داد.

در همان زمان، Russia Today میزبان مایک کییزر، مفسر ارزهای دیجیتالی بود. او که افزایش حتمی ارزهای دیجیتالی را بر اساس مسائل بنیادین تکنیکی در این حوزه پیش بینی کرده بود، اذعان داشت که قیمت بیت کوین وابسته به هش ریت است.  فیلیپ هیلبرگ رئیس بیمه AIG در این رابطه در توئیتر خود نوشت:

رشد هشریت برای بیت کوین در ۳ ماه گذشته ۶۰ درصد است. حتی با در نظر گرفتن نرخ رشد ۱۰ درصدی، باعث تعجب می شود که فروشندگان به چه چیزی فکر می کنند. به نظر می‌آید باید منتظر یک انفجار یا رشد ناگهانی برای کریپتو به خصوص بیت کوین و اتریوم باشیم.

علیرغم اصلاح در هفته گذشته، اعتقاد به آینده کوتاه مدت بیت کوین همچنان قوی است. اعلامیه ICE صاحب سهام بورس نیویورک که قرار است در ماه نوامبر یک پلتفرم جهت قانون گذاری دارایی های دیجیتالی راه اندازی کند، مبنی بر این است که به رغم نارضایتی برخی از منابع وال استریت در مورد ارزهای دیجیتالی، باید منتظر شکوفا شدن این صنعت باشیم.

منبع
bitcoinist

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا