اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

عرضه نسخه سوم آوه روی زنجیره‌های BNB و استارک‌نت به رای گذاشته می‌شود

جامعه پروتکل وام‌دهی و وام‌گیری آوه (Aave) قصد دارد تا برای عرضه نسخه آن در شبکه‌های زنجیره BNB نسخه zkEVM پالیگان و استارک‌نت به صورت جداگانه رای‌گیری برگزار کند. پیش از این نسخه سوم آوه روی چند شبکه از جمله اتریوم عرضه شده بود.

به گزارش دبلاک، دیروز طرح اولیه عرضه نسخه سوم اوه روی شبکه لایه ۲ استارک‌نت به تصویب جامعه Aave رسید و قرار است پروپوزال نهایی آن در روز ۱۱ آپریل به رای گذاشته شود. قرار است عرضه این نسخه در شبکه‌های زنجیره BNB و نسخه zkEVM پالیگان نیز به صورت جداگانه به رای گذاشته شود.

جامعه آوه قصد دارد به منظور جلوگیری از ریسک‌های مالی در فاز اول تنها ۶ رمزارز WBTC (بیت کوین رپد شده)، WETH، USDC، BETH، USDT و BNB را به عنوان وثیقه در زنجیره BNB پشتیبانی کند. در مورد شبکه پالیگان نیز قرار است فعلا از ۳ رمزارز WETH، WMATIC و USDC به عنوان وثیقه پشتیبانی شود.

در حال حاضر نسخه سوم آوه در شبکه‌های اتریوم، آپتیمیزم، آربیتروم، سایدچین POS پالیگان، آوالانچ، هارمونی و فانتوم عرضه شده است و ویژگی‌های جدیدی مانند حالت بهینه (Efficiency Mode)، بهینه کردن هزینه گس (Gas Optimization) و حالت ایزوله (Isolated Mode) را نسبت به نسخه قبلی برای کاربران فراهم آورده است.

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا