اخبار اتریوم

قیمت اتریوم می تواند به ۲۰۰ دلار برسد!

پس از یک دوره مبادلات بی نوسان در بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین و سایر کریپتوهای مهم قادر بوده اند تا به فشار خرید دست یابند و افزایش قیمت داشته باشند. اتریوم یکی از ارزهای دیجیتال مهم است که توانست افزایش قیمت داشته باشد اما با رشد سطح مقاومتی اطراف سطح قیمت فعلی خود مواجه است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

علی رغم این سطح مقاومتی، یکی از تحلیلگران همچنان معتقد است که قیمت اتریوم به ۲۰۰ دلار می‌رسد که بسیار بالاتر از قیمت فعلی آن است.

قیمت اتریوم در حال حاضر ۱۴۰ دلار می باشد. چندین روز گذشته قیمت اتریوم با افزایش ناگهانی به ۱۴۴ دلار رسید، سپس با کاهش تدریجی به قیمت فعلی رسید. این موضوع نشان می‌دهد که این قیمت، احتمالا سطح مقاومتی جدید می‌باشد.

علی رغم این موضوع، UB تحلیلگر مشهور ارز دیجیتال اخیرا توضیح داد که قیمت اتریوم بالاتر از ۱۳۹ دلار بسته می‌شود تا سود بیشتری حاصل شود، زیرا کمتر از این قیمت باعث ریزش قیمت بیشتری خواهد شد. وی گفت:

اتریوم منتظر است تا قبل از انجام معاملات امروز، قیمت خود را مشخص کند. بسته شدن قیمت کمتر از ۱۳۹ دلار به من سیگنال می‌دهد که فروش استقراضی انجام دهم. در صورت روند نزولی، ۱۱۵ دلار هم محدوده علاقه من است.

اتریوم در آینده نزدیک هم چنان می‌تواند به ۲۰۰ دلار برسد

نوسانات اخیر قیمت اتریوم در بلند مدت ممکن است کاملا صعودی باشد. یکی از معامله کنندگان معروف ارزهای دیجیتال به اسم DonAlt اخیرا توضیح داده است که وی قیمت اتریوم را در آینده نزدیک، ۲۰۰ دلار پیش بینی می‌کند.

ماه گذشته هنگامی که خریدهای استقراضی خود را با قیمت ۱۰۰ دلار شروع کردم، پیش بینی قیمت ۲۰۰ دلاری را داشتم. نگرش کلی من همچنان همان است و حتی انتظار قیمت بسیار بیشتری دارم. من در خصوص اتفاقات سه هفته اخیر خوش بین بوده ام.

اگر بازار کریپتو قادر باشد که همانند آخر هفته گذشته به رشد خود ادامه دهد، احتمال روند مثبتی را برای هفته آتی شاهد خواهیم بود و قیمت اتر می‌تواند به ۲۰۰ دلار برسد که تحلیل فنی DonAlt را تایید خواهد کرد.

معامله کنندگان باید بیت کوین را به عنوان راهنما برای نوسانات آینده بازار برای خود در نظر بگیرند، زیرا برای کسب سودهای بیشتر، قیمت بیت کوین باید بالاتر از ۴ هزار دلار بماند.

منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا