اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار عمومی

آندره کرونی برای اولین بار پس از خروج از دنیای کریپتو، سکوت خود را شکست

آندره کرونی (Andre Cronje) برای اولین بار پس از بستن حساب توییتر، سکوت خود را شکست و دلیل خروج خود از عرصه کریپتو را بیان کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوپوتیتو، یک ماه قبل بود که آندره کرونی دنیای رمزارزها را غافلگیر کرد و از آن زمان تاکنون هیچ صحبتی نکرده است. این سکوت امروز به پایان رسید و کرونی درباره خروج خود از دنیای کریپتو صحبت کرد.

چه اتفاقی برای آندره کرونی افتاده است؟

مطابق گزارش قبلی میهن بلاکچین در ابتدای ماه مارس (اسفند ۱۴۰۰) آندره کرونی خالق یرن فایننس (Yearn Finance) بدون هیچگونه توضیح یا اعلان قبلی، ناگهان از عرصه کریپتو ناپدید شد.

این موضوع را آنتون نل (Anton Nell) معمار ارشد راهکارهای بنیاد فانتوم اعلام کرده بود. در آن زمان، کرونی ارتباط نزدیکی با فانتوم و اکوسیستم آن داشت. وی در این خصوص گفته بود:

آندره و من تصمیم گرفتیم که فصل حضور خود در عرصه کریپتو و دیفای را پایان دهیم. تقریبا ۲۵ اپلیکیشن و سرویس وجود دارد که در ۳ آوریل ۲۰۲۲ (۱۴ فروردین) به فعالیت خود پایان می‌دهند.

بسیاری از افراد پیش‌بینی کرده بودند که این پایان حضور آندره کرونی در صنعت نیست، زیرا وی قبل از این نیز حساب توییتر خود را بسته بود. اما بیش از یک ماه گذشت تا اینکه دوباره خبری از کرونی بشنویم.

آیا کرونی در حال برگشت به عرصه کریپتو است؟

در یک کلمه می‌توان گفت که «شاید». آندره کرونی در تاریخ ۱۸ آوریل (۲۹ فروردین)، مقاله‌ای به اسم ظهور و سقوط فرهنگ کریپتو در مدیوم منتشر کرده است.

کرونی اذعان داشته است که وضعیت کنونی فرهنگ کریپتو باورهای بنیادی کریپتو را زیرپا گذاشته است. وی تاکید کرد که محور این باورها، مفاهیمی نظیر حقوق فردی، اتمام حاکمیت مطلق دولت‌ها بر سرنوشت اقتصادی شهروندان و خود-توانمندسازی بوده است؛ در حالی که فرهنگ کریپتو، غرق در مفاهیمی نظیر ثروت سریع و بی‌زحمت، شهرت و خودپسندی است.

آندره کرونی به این نکته اشاره کرده است که به نظر او، قانونگذاری‌ها نه به عنوان مکانیزمی برای جلوگیری، بلکه به عنوان مکانیزمی برای محافظت ضروری است. وی اذعان داشت که وضعیت کنونی این صنعت به سمتی پیش می‌رود که کیف پول‌های ناشناس در سایه به فعالیت می‌پردازند، اما به زودی شاهد ظهور اقتصاد جدید بلاک چین خواهیم بود که نه توسط طمع افراد، بلکه توسط اعتماد به حرکت در می‌آید.

وی در پایان گفت که درباره آینده جدیدی که عنوان کرده است بسیار هیجان‌زده است، هرچند صراحتا گفت که با وضعیت کنونی صنعت کریپتو ترجیح می‌دهد بیرون عرصه بماند.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا