اخبار خارجی

ادعای عجیب راجر ور؛ عملکرد بیت کوین کش بهتر از بیت کوین است!

راجر ور مدیرعامل Bitcoin.com ملقب به مسیح بیت کوین که طرفدار بیتکوین کش می باشد اخیرا در مورد بیت کوین و بیت کوین کش سخن گفت و موضع خود را در مورد آنها مشخص کرد. وی بیان کرد:

هر کاری که بیت کوین می تواند انجام دهد، بیت کوین کش بهتر انجام می دهد.

راجر ور در واقع سخنان گابریل کاردونا مدیر سرویس های دولوپر و رییس تحقیق و توسعه بیت کوین کش را بیان کرد. راجر نیز با وی موافقت کرد. این بیانیه در کانال یوتیوب Bitcoin.com بیان شد.

این برنامه با بحث در مورد ارز دیجیتال ایلان ماسک و گوشی گلکسی S10 که ممکن است کیف پول داشته باشد شروع شد و در ادامه به بحث بیت کوین در برابر بیت کوین کش پرداخته شد.

هفته گذشته پلتفرم پرداختی با نام Tippin.me به کاربران اجازه داد تا با استفاده از شبکه لایتنینگ و از طریق کیف پول های شخصی بیت کوین ارسال و دریافت کنند.

راجر ور در این خصوص بیان کرد:

همه در مورد سرویس های متصدی هیجان زده اند. اگر از سرویس های متصدی هیجان زده اید به نظرم کل جریان را اشتباه متوجه شده اید.

کاردونا بیان کرد در حال حاضر تب شبکه لایتنینگ داغ است و این امر به واسطه افراد جدیدی است که در مورد بحث های مقیاس پذیر در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ حضور نداشتند. به دلیل کمپین های شبکه اجتماعی و سانسورها مردم گمان می کنند که شبکه لایتنینگ بهتر است.

کاردونا خاطر نشان کرد تجربه کاربر بر روی شبکه لایتنینگ در مقایسه با بیت کوین کش خیلی ضعیف است. راجر ور نیز گفت زمان شبکه لایتنینگ در مقایسه با بیت کوین کش اصلا قابل قیاس نیست.

وی با اشاره به کیف پول Bitcoin.com اعلام کرد:

در صفحه  Bitcoin.com مردمی که بیت کوین کش ارسال یا دریافت می کنند بیشتر از کل تاریخچه شبکه لایتنینگ می باشد.

مسیح بیت کوین همچنین بیان کرد او از شبکه لایتنینگ متنفر نیست اما امیدوار است که این شبکه موفق شود. وی همچنین اعلام کرد امضای شنور (Schnorr Signatures) در بیت کوین کش نیز اجرا خواهد شد و در تاریخ ۱۵ می ماه آپدیت خواهد شد. وی افزود کاربرد شبکه لایتنینگ در بیت کوین کش نیز امکان پذیر خواهد شد.

کاردونا تاکید کرد مدل بیت کوین کش بهتر از شبکه لایتنینگ بیت کوین بهتر کار می کند. وی در آخر توضیح داد:

 هر کاری که بیت کوین می تواند انجام دهد بیت کوین کش بهتر انجام می دهد. می دانم این موضوع باعث برانگیخته شدن افراد می شود اما کاملا درست است.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا